Третій тайм
AFC «Flagman» VS ФК Металлист-Киев
Певно, сталося те, що й мало статися. ФК «Металіст-Київ», заряджений, як ніколи, виборов свою першу перемогу в турнірі, завершивши таким чином сезон з високо піднятою головою. Навіть автогол, який стався майже одразу після того, як «металісти» відкрили рахунок, через що перший тайм завершився внічию 1:1, не підірвав їх віри в себе і бажання перемогти. У другому таймі вони дотиснули AFC Flagman, який не сказати, що відбував номер, але грав без замін, тож сил уже не вистачило. Вітаємо ФК «Металіст-Київ» з перемогою, і щиро дякуємо «флагманам» за дотримання спортивного принципу. Бо коли командам «уже нічого не треба», вони, на жаль, бува взагалі не виходять на поле…

обери місто






збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




