Відео третій тайм

(093)431-94-92
Pokrov_Bozhyi Nadiya GC BARBERSHOP BEERLAND живе пиво



Таблиця

і о
1ФК Родос39
2АФК НК 34
3КЗПТО-233
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Севастьянов Денис 3 6 2
2 Третініченко Ярослав 3 5 1.667
3 Севастьянов Олексій 2 4 2
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




Третій тайм

ФК Родос VS ФТ Геркулес

Уп’ятьох «Геркулес» ледь не переміг АФК НК у першому турі відбору, а от з ФК «Родос» такий «фінт» не пройшов. У підсумку – доволі відчутна поразка з рахунком 1:7. Чи не настав час Олександрові Москалюку замислитися над посиленням складу чи хоча би кращим збором своєї команди? Ярослав Третініченко, капітан ФК «Родос»: «Дебют запам’ятався поганим суддівством – нас попередили, що в підкати йти не можна, але суперник це робив, стрибали на наших, наче так і треба. Може, ми не звикли ще, не призвичаїлися. Суперника знали, зустрічались раніше, і не один раз. Повністю контролювали хід матчу. Шкода, що пропустили наприкінці матчу». Олександр Москалюк, капітан «Геркулеса»: «Для такої відчутної поразки було кілька причин. Перша – розконцентрація (з цього приводу виховну роботу вже проведено), друга – якась невідповідальність за себе, за команду. Треба догравати в кожному ігровому епізоді! Третя – не щастило. Усе ж таки три влучання в штанги було. Ну і голкіпер наш після довгої паузи зіграв нижче своїх можливостей, пару зайвих пропустив. «Родос» – дуже хороша команда, але ми могли зіграти краще – не виграти, а хоча би десь 3:5 програти. Я злий на своїх гравців, бо вони не впоралися з функціями, на них покладеними, і не виконали установку на гру».