Третій тайм
Ураган VS Легіон
Важко щось коментувати чи розповідати про таку гру, яка проходила, як то кажуть, в одні ворота. «Легіон» переконливо здолав «Ураган» – 12:0… Сергій Пазиніч, організатор «Урагану», визнав: «Це вже не той «Ураган», який грав увесь сезон. У команді лишилося 3-4 чоловіки від того, що було. Решта – легіонери, які пообіцяли пограти до кінця чемпіонату. Але якось виходять на гру без настрою та мотивації. Цей матч був зданий супернику практично без бою…»

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




