Новини турніру

(093)431-94-92
GC BARBERSHOP Nadiya Pokrov_Bozhyi BEERLAND живе пиво



Таблиця

і о
1«Перун»61
2Kraft61
3Ikarus00
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Хусаінов Дмитро 6 11 1.833
2 Каплунов Ігор 5 9 1.8
3 Рудік Андрій 6 5 0.833
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2021-03-04 12:23:44

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Західна конференція. Перша ліга. 6 тур

МАТЧ ТУРУ. KFC Leon 2:1 FC Vtoris+
Матч вийшов справді бойовим. «Леви» володіли ініціативою та створили чимало гольових нагод, пригадати хоча б влучання в поперечину. FC Vtoris+ здебільшого захищався та робив ставку на контратаки. Рахунок було відкрито на 18-й хвилині, нам тут у редакції здається, що це був автогол, «переробники» забили самі собі, але в протоколі записано прізвище Олександра Ковтуна. Довіримося тим, хто перебував безпосередньо на матчі. Отже KFC Leon уперед вивів Олександр Ковтун! На початку другого тайму FC Vtoris+ зумів відновити паритет. Євген Мурейко від своїх воріт чітко закинув м’яч на Романа Тимчика, а той сильно пробив у дальній кут. Однак на 33-й хвилині «Леон» повернув собі лідерство. Євген Мурейко після потужного пострілу суперника відбиває м’яч перед собою, Давиду Гаделії не вдається шкіряного винести з власного карного майданчика, і той потрапляє до Руслана Стогнія. Останній в падінні пробиває в дальній кут і встановлює остаточний підсумок матчу. До фінального свистка залишалося менше десяти хвилин, «переробники» намагалися змінити ситуацію, вирвати нічию, але в них нічого не вийшло, хоча напруга й трималася до сирени. 

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Спруцко (Hardbat)
Будемо відвертими, у цьому матчі Valkyrie мала небагато шансів на успіх. Остання команда проти першої, тим більше що першій потрібна тільки перемога в боротьбі за чемпіонство. Буває, що таке  закінчується сенсаційними результатами, але це не той випадок. Hardbat перемагає з рахунком 8:2, і до першого в історії чемпіонства команді залишається всього лише один крок! Ну а головним героєм своєї команди став Андрій Спруцко, який відмітився хет-триком, а також двічі асистував своїм партнерам.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віктор Щенявський (KFC Leon)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Любі друзі»
Олександр Кучер повернувся на поле і BT-Ukraine одразу продемонстрував класну гру проти фаворита матчу та одного з лідерів сезону «Любих друзів». Однак хлопцям цього дня дуже сильно не щастило. BT-Ukraine тричі вів у рахунку, але в підсумку матч завершився перемогою «друзяк» з рахунком 4:3. 
ПРОГРЕС ТУРУ. FC Drive
Матч BrainHub проти FC Drive очікувався рівним, але «драйвові» вийшли на драйві і ще в першому таймі продемонстрували своєму супернику, хто тут справжній господар, хоча й були за протоколом номінальними гостями. FC Drive здобув свою другу перемогу в сезоні, на цей раз з рахунком 6:1. Складається таке враження, що чим тепліше стає надворі, тим більше у грі додають «драйвові». Сподіваємося, ми зможемо перевірити цю тенденцію у весняному сезоні, який уже не за горами!

Автор: Ігор Колодій