Новини турніру

(093)431-94-92
Nadiya Pokrov_Bozhyi GC BARBERSHOP BEERLAND живе пиво



Таблиця

і о
1«Перун»61
2Kraft61
3Ikarus00
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Хусаінов Дмитро 6 11 1.833
2 Каплунов Ігор 5 9 1.8
3 Рудік Андрій 6 5 0.833
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2021-11-01 16:38:38

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Західна конференція. Суперліга. Догравання

ОГЛЯД ТУРУ. Такі дива!
На тому тижні відбулося догравання відкладених матчів, і всі три результати були дійсно дивними. Так «Ощадбанк», забивши у ворота «Победи» двічі в перші три хвилини, на сьомій уже поступався… Усі спроби щось змінити успіху не принесли, і «Победа» оформила перемогу з рахунком 4:2.
Наступного дня «Победа», окрилена успіхом, вийшла проти аутсайдера чемпіонату «Карбону», що доти не вигравав, ще й зібрався послабленим складом. Але «чорні» дуже приємно здивували. Забили двічі наприкінці першого тайму. Завдяки командним діям і Андрію Риженку не пропустили, а під кінець матчу ще один цвях вбили – 3:0.
Bronto знову мав не кращий збір, але тиснув. BT-Ukraine відзахищався і відкрив рахунок. «Бронтозаври» все ж таки зрівняли, але пробити ще раз Володимира Чоя їм не вдалося. Натомість «біло-зелені» вийшли вперед у другому таймі, потім суперник уже помітно підсів, але залишався грізним. А BT-Ukraine довів-таки справу до перемоги 2:1.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Сергій Кузьменко (ФК «Карбон»)
Два його голи остаточно гарантували команді несподівану, але заслужену перемогу.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Володимир Чой (BT-Ukraine)
Безумовний герой поєдинку з «Бронто». Але й партнери – молодці!

КАМБЕК ТУРУ. «Ощадбанк» 2:4 «Победа» (з рахунку 2:0)
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. BT-Ukraine 2:1 Bronto
«НАРЕШТІ»/НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. Перша перемога «Карбону»

Автор: Віктор Петрушов