Новини турніру

(093)431-94-92
Pokrov_Bozhyi Nadiya GC BARBERSHOP BEERLAND живе пиво



Таблиця

і о
1«Перун»61
2Kraft61
3Ikarus00
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Хусаінов Дмитро 6 11 1.833
2 Каплунов Ігор 5 9 1.8
3 Рудік Андрій 6 5 0.833
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2023-02-06 09:39:36

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Центр. Суперліга. 6 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Допоможіть визначити головне розчарування туру

Подивившись матчі звітного туру, я замислився: яка з двох команд, що провалилася, розчарувала мене більше. З одного боку, це безперечно «Нікос», тому що від гри проти ФК «Вікторія» багато хто чекав рівної боротьби, адже між собою зустрічалися поточні лідери. Так, поразка «Нікоса» не сильно здивувала б, але ж не 1:6! А головне – це навіть не рахунок, головне те, що команда в атаці майже нічого не створила, а в захисті хіба що з хлібом-сіллю своїх суперників не зустрічала.
Багато розмов про те, що щільність у турнірній таблиці неймовірна, і дійсно, по суті можна сказати, що дев’ять з 12-ти учасників турніру змагаються за чемпіонство, але це все пусте. Поки хтось «Вікторію» не обіграє – це все боротьба за срібло.
З іншого боку в нас є FC Getman Kyiv, який настільки безвольно програв, що аж дивина та й годі. Beerland забивав гол, «жовто-сині» розводили м’яч з центру й одразу поверталися до центру розводити знову. З таким успіхом «козаки» могли просто не виходити на другий тайм, гірше б не було. Хоча вони в таймі першому вони навіть трохи лідирували та стримували суперника, а от по перерві наче хтось тумблер перемкнув. Beerland переміг з рахунком 8:1, але спокійно міг доводити свою перевагу й до двозначної. Певно я все-таки зупинюся на «Гетьмані» у своєму непростому виборі – такої жахливої гри від команди я не пригадую.
Що ж до «пивоварів», то їх просто прорвало, тому що команда не реалізувала купу нагод у наступному протистоянні з No Name, де поступилася 0:2, та й «Гетьман» довго тримався, при тому що нагод забити було безліч. Ну колись-то воно мало почати залітати?
Beerland і No Name грали цієї суботи по два матчі, і команди мають в них ідентичні результати – поразка та перемога. Колектив Олександра Шестерньова після звитяги в класичному для себе стилі потім поступився «Агросему» 1:4. Хоча при цьому команда чіплялася за результат до останнього, два голи пропустили вже під завісу поєдинку, коли пішли грати п’ятого.
Поєдинок між «Віслою» та «Медом» був повністю нічийним, так він зрештою й завершився – 2:2. Підсумок гри абсолютно справедливий, проте нам вдалося побачити красиві голи. Найефектніший гол поклав Євген Приймук ударом з лету, а гол Олександра Ніколайчика п’ятою я поставлю на друге місце.
«Любі друзі» у свою чергу без особливих проблем легко перемогли FC Aviator 7:1. Останній продовжує перебувати на останньому місці з нулем у графі набраних очок.
Другу перемогу в сезоні здобули Medium Tactics, перегравши Syndicate з рахунком 5:3. Коли «тактики» їдуть на гру з гарним настроєм і передчуттям успіху, то в них все виходить. От як цей настрій на потік поставити? Головними творцями перемоги команди стали, звісно ж, Євгеній Овчаренко, який оформив покер, і Олег Передерій, який витягнув кілька просто мертвих м’ячів.
У наступному турі на нас чекає битва між Beerland і «Вікторією», кривдниками «Гетьмана» та «Нікоса» відповідно. Ну все-таки хто ж із них розчарував більше?

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Євгеній Овчаренко (Medium Tactics)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олег Передерій (Medium Tactics)

Автор: Ігор Колодій