Третій тайм
ФК «Нова» VS «Славутич»
Команди-суперниці не були обтяжені турнірними завданнями – ані чемпіон дивізіону ФК «Нова», ані «Славутич», що лишився без медалей. Пограли у своє задоволення, як кажуть. Вийшло дуже пристрасно, цікаво, а головне, що виявилася дуже багатою на голи та подарували детективний сюжет з кульмінацією та розв’язкою в самому кінці. Уже на першій хвилині Леонід Козодой зробив перехоплення і покарав «дніпрян» голом. Максим Івашко рахунок зрівняв. І як! Отримав від партнера пас п’ятою на вихід, увігнав у дальню дев’ятку! «Сині» відповіли дублем Олександра Рябущиця, причому другий удар – такий само шикарний постріл у дальню дев’ять. А найбільше вразило, що ці три голи сталися впродовж трохи більше ніж хвилини. На 15-й хвилині Рябущиць оформив хет-трик, і в підсумку на перерву команди пішли за рахунку 4:1 на користь «Нови». У другому таймі події почали розгортатися дуже стрімко. Ігор Жаболенко скоротив розрив, Володимир Купрій повернув, Олексій Звонов скоротив, Андрій Хоменюк зменшив уже до мінімуму – 5:4, а м’ячі влітали у ворота щохвилини! Тайм-аут… Тільки він скінчився, як Максим Івашко зрівняв рахунок! Трохи згодом Рябущиць знову вивів «Нову» вперед, Євгеній Самійлик повернув інтригу, поновивши статус-кво, і настала пауза, «гнітюча тиша запанувала», якщо по-книжному… На 37-й хвилині Олександр Коваленко вкотре вивів «Нову» вперед. «Сині» тиснули, аби зняти всі питання, а Самійлик за хвилину до кінця зрівняв рахунок! А на заключних секундах Самійлик після прориву Івашка вперше і востаннє вивів «Славутич» вперед! Неймовірна перемога «дніпрян» з рахунком 8:7!

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




