Третій тайм
S.K.I.L.L. VS «Кава Про»
Гра між останніми двома командами чемпіонату виявилася найбільш цікавою, обійшовши за напругою поєдинки за якісь там високі місця та медалі. На правах фавориту та більш досвідченого колективу S.K.I.L.L. одразу ж прибрав ініціативу до власних рук. Команда взяла м’яч під контроль, багато атакувала, та було помітно, що переважала свого суперника ледь не за всіма компонентами. Звичайно, що така активність повинна була принести свої плоди, тож голи за авторством Івана Шваба, Івана Гусака та Ігоря Ромашка виглядали досить логічними. Для 16-річного Івана Гусака забитий м’яч став дебютним за команду, та й узагалі хотілося б відмітити хлопця, який непогано виглядав на дорослому рівні та не боявся брати гру на себе. Що ж до гостей, то вони також не відсиджувалися в обороні та мали кілька чудових шансів на те, щоби навіть самим відкрити рахунок у грі, але не склалося. По перерві зусиллями Артема Бублика хлопцям все-таки вдалося рахунок розмочити, але невдовзі вони вчетверте були змушені діставати м’яча із сітки власних воріт. У цій грі тренер «смугастих» награвав комбінації, що команда відточує на тренуваннях і постійно намагався тримати своїх гравців у тонусі, хоча після того, як на табло загорілося 4:1, було помітно, що вони трохи ослабили хватку, так би мовити. Гості у свою чергу не вимкнулися, та й загалом провели певно свою кращу гру в сезоні, зумівши відіграти два м’ячі на останній хвилині матчу, а фінальний удар відбувся навіть одночасно з фінальним свистком. Можливо, хлопцям не вистачило часу та бракувало реалізації, але навіть поразка з рахунком 3:4 повинна була залишити приємні емоції, тому що гра була дуже й дуже яскравою!

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




