Третій тайм
«Київ НКС» VS Otium
Номінальні гості прибули на гру з дуже поганим збором, тож на позитивний результат шансів у них було мало. Тим не менше в першому таймі Otium чинив серйозний опір своєму опоненту, і майже на кожен пропущений м’яч відповідав своїм взяттям воріт. Рахунок у зустрічі було відкрито вже на другій хвилині. Вже вкотре Богдан Кутень невдало відбив м’яч перед собою, а на добиванні спритнішим за інших опинився Віталій Шевченко. Після цього за гостей голом відмітився Олександр Силенко, він же забив під завісу тайму, а на перерву суперники пішли за рахунку 4:3 на користь господарів. Скільки б не відпочивали гравці Otium, але було помітно неозброєним оком, що хлопці втомилися фізично. Супернику потрібен був результат, тож він на це не зважав, проявивши інстинкт хижака та добивши свою жертву. У другій двадцятихвилинці гості вже менше огризалися та забитими м’ячами не відзначилися. А от «Київ НКС» зусиллями Андрія Таймарова, Дениса Мерзлюка та все того ж Віталія Горшкова, якого було визнано кращим гравцем поєдинку, довів перемогу до крупної – 7:3.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




