Третій тайм
ФК «Металіст-Київ» VS FC Endorphine
FC Endorphine змусив понервувати своїх уболівальників, і в своєму останньому матчі сезону також. Однак невпевненість тривала недовго, і зовсім скоро «фіолетово-чорні» схилили шальки терезів повністю на свою сторону та спокійно довели матч проти ФК «Металіст-Київ» до власної перемоги з рахунком 4:3. Підсумкові цифри не повинні вводити в оману, тому що більшу частину ігрового часу саме номінальні гості контролювали хід поєдинку. «Жовто-синім» пощастило досить швидко вийти вперед, коли на сьомій хвилині відзначився Ігор Заріцький. Вирішальним же став початок іншого тайму, який ознаменувався швидким дублем за авторством Романа Павленка. У подальшому, як не намагалися «металісти» наздогнати свого суперника, але той все одно був на один крок попереду. Павленка цього дня було не зупинити, тож кращий гравець «Ендорфіну» забив усі чотири м’ячі своєї команди, що й принесло можливість хлопцям все-таки відсвяткувати тріумф в однойменному закладі. Хоча гравці планували підняти келихи за золото, але гадаємо, що й бронза для стартового сезону – непоганий результат, хоч і прикрий, враховуючи те, як довго «фіолетово-чорні» очолювали турнірну таблицю. Проте, як би банально це не звучало – це футбол! Попереду наступний сезон!

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




