(093)273-57-67
Parimatch3 Паб PROBKA Seco Футбол
Parimatch Parimatch Soccer Укркубок

ФК Хроли 4:1 Ника Декор-Дизайн 5:0 ДВС 1 Столиця Boca Juniors 4:3 ХТЗ Роганский Юнайтед 1:1 Phoenix BusLT 2:9 Mega Fasad

1Birdy00

МАТЧ ТУРУ. Clearwater 4:5 FC Liv-Comfort Одразу ж привернув до себе увагу склад FC Liv-Comfort, який провів солідну роботу на трансферному ринку. Саме лише підписання Сергія Чеберяка, який у двох попередніх

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Енергія» (Чабани) 8:4 ФК «Карбон» Рахунок у протистоянні між ФК «Енергія» (Чабани) та ФК «Карбон» було відкрито досить швидко. Уже на другій хвилині матчу проста комбінація і влучний

Читати

МАТЧ ТУРУ. Abilardo 4:5 «Любі друзі» Abilardo розпочав гру активніше, створивши кілька непоганих нагод біля воріт Василя Стадника, але реалізувати їх «бордові» не змогли. Натомість «Любі друзі» чи не перший свій

Читати

МАТЧ ТУРУ. Team Union 4:2 ST-Group Відбірковий етап у групі А відкривав матч між командами Team Union і ST-Group. Рахунок було відкрито вже на першій хвилині протистояння, коли Руслан Головко пройшов

Читати

МАТЧ ТУРУ. Medium Tactics 1:2 AFC Start Medium Tactics і AFC Start, поварившись у конференціях, повернулися до більш конкурентоспроможного турніру, яким має стати Перша ліга справжніх аматорів. Поєдинок між ними видався

Читати

МАТЧ ТУРУ. МФК «Моноліт» 4:2 Generals Хоча взимку «Моноліт» виступав у дивізіоні нижчому, ніж Generals, усі розуміли, що ці суперники – приблизно одного рівня. І багато що залежало від того, як

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «ВіЯр+» 4:2 ФК «Юніор» Поки новоприбулець Ліги Silver «Юніор» оглядався навкруги – куди це він потрапив, «ВіЯр+» забив. Навіть двічі на старті матчу. Вадим Пугач обікрав суперника і