(093)431-94-92
Seco Подарункові набори Подарункові набори Parimatch
Чиста Вода Soccer Ёлки Укркубок
Parimatch3 Футбол Parimatch

Syndicate 0:1 «Інтергал-Буд» FC China 1:18 FC City Clean Kiev Avis 3:4 ФК «Нова» СК «Святопетрівське» 7:1 FTR Hilti 5:3 Penotrade ALVA 3:7 Clearwater AFC Ambulance 0:1 «Ощадбанк» FC VITSTROY 6:5 BT-Ukraine AFC Evraztrade 2:6 «Фокстрот» ФК «Карбон» 3:1 Air Wolves МФК «Филлер» 5:3 Team Units Ajax Systems 4:6 Soborna Team FC Drive 4:4 AFC Start «Укроргсинтез» 5:3 Neva Autodealer FC Getman Kyiv 5:7 FC Pegas FC Ducks Kyiv 3:1 Generals Beta AutoTrade 1:6 ФК «Юніор» Team Union 1:8 ЛФК «Максимус» «Любі друзі» 2:4 ФК «Антип» AFC White City 3:1 S.K.I.L.L. AFC Gang 0:5 FC EXMO FC Aviator 1:15 Sensum FC Fake Agent UA 0:4 FC Avanhard SC Advocates 3:3 «Віді-трейд» SA Healthgroup 2:0 Gogi Medium Tactics 3:3 «Бандерлона» ФК «Мёд» 3:4 ФК «Атлетіко» «Комфорт Таун» 1:1 ФК «ВіЯр» Mustang Taxi 1:5 AFC Sparta «Київ НКС» 3:2 «Токіо» «Пироговая Николай» 11:4 «Нікос» ФК «Вимпел» 1:6 FC Titan FC Radun 11:1 FC Fozzy «Київ Біо Клімат» 2:2 «Делай Ветер» «Русанівка» 4:2 ФК «Сейм Путивль» Talisman Evo 3:8 AFC Staff+ АФК «Крайна» 2:2 АФК «Хунта» FC EXMO+ 2:2 «Кава Про» mr.fish 1:4 FC Goodfellas ФК «Аквестел» 2:2 «Поліція» TD Slavsant 3:2 Underdog-Binotel FC Prosto House 6:5 «СТ-Прозоро»

1FC Drive00

2021-12-05 17:37:13

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Центральна конференція. Суперліга. 1 тур

ОГЛЯД ТУРУ. «Любі друзі» дають урок майстерності

З цікавістю ми чекали на поєдинок між ФК «Юніор» і Sensum. Перший ніби й домінував у володінні м’ячем, а другий забивав. Фактично долю матчу було вирішено вже в першому таймі, який Sensum виграв 4:1. У другому загальна картина на полі не змінилася, тільки голів не було майже до кінця, коли ще сталося по одному в обидва боки – 5:2.
Вдалим виявився для FC Avanhard дебют у змаганнях «В9ку», команді вдалося покласти на лопатки старожила FC Getman Kyiv з рахунком 6:2.
Beta AutoTrade не лише сама нагоди марнувала в поєдинку з ФК «Антип», їй ще й не щастило страшенно. Тож перший тайм склався точнісінько так само, як у матчі ФК «Юніор» – Sensum: перший тайм – 1:4, і вже неможливо виправити. У підсумку – 1:6.
Інший новачок AFC Gang зустрівся з найбільш поважним старожилом «дев’ятки» «Любими друзями». За грою «друзяки» не мали беззаперечного домінування на полі. Просто вони вдало реалізовували свої моменти та гасили всі атакувальні потуги суперника. От що значить досвід, ну і звісно що клас. 12:0! Більше ніж переконливо.
FC Aviator, маючи далекий від оптимального збір, мало що зумів протиставити FC Fake Agent UA. «Агенти» забили двічі на початку гри, ще тричі в середині другого тайму, та й виграли з рахунком 5:0.

ГРАВЕЦЬ/ДЕБЮТАНТ ТУРУ. Максим Коробка (Sensum)
Спершу двічі забив сам, потім допоміг забити третій. Завершив з двома голами та двома асистами. Безумовний MVP матчу та туру. І це у своєму першому матчі у складі команди!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Євген Чайка (ФК «Антип»)
Коли треба було, рятував. І завдяки цьому гра пішла за сценарієм, який влаштовував його команду.
БОМБАРДИР ТУРУ. Костянтин Кричевський («Любі друзі»)
Забив рівно половину загальнокомандних голів – шість з 12-ти.

ДЕБЮТАНТ ТУРУ. FC Avanhard
Приємно вразила команда, а Ігор Колодій вже встиг записати її до фаворитів чемпіонату. Побачимо, як у неї піде далі.
«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. AFC Gang 0:12 «Любі друзі»
Радимо гравцям AFC Gang не надто засмучуватися та перейматися. Поразки, навіть такі, потрібні, щоби навчатися та йти до перемог!

Автор: Віктор Петрушов