Третій тайм
ФК "ВіЯр VS FC Dominus
Ну що ж, момент істини. Головна страва сезону (чи десерт – кому що до вподоби) в Лізі Gold. Золотий матч, в якому FC Dominus потрібна тільки перемога. Тож «бориспільські леви» почали її кувати без розкачки. Жорсткий пресинг, починаючи на підступах до чужих воріт. А який же фантастичний гол стався! Віктор Льодін далеко вкинув, захисник невдало зіграв головою, Орлін Стайков впіймав м’яч на ногу, в падінні з розвороту спрямувавши круглого в сітку! Це треба бачити. Втім, не минуло й хвилини, як Роман Багрійчук проявив «інстинкт убивці», забивши гол у відповідь. Дуже швидко «меблярі» пристосувалися, їм від захисту грати звично, почали відповідати атакою на атаку. Скажений градус гри, багато фолів (примітно, що жодного разу ліміт не було перевищено). Шаленіють вболівальники обох команд! Святослав Новосілецький підкараулив помилку захисника, витиснув максимум з рандеву з воротарем – «жовто-сині» вже попереду. І пресинг в їх виконанні – теж вельми дієва зброя. Перший тайм – 2:1. Дуже жорстко, не шкодуючи ні себе, ні суперників, грали команди в другому таймі. Хороша багатоходівка вдалася «домінаторам», і Орлін Стайков запалив на табло 2:2. Але помилка в захисті, Альфред Марченко робить перехоплення, кладе м’яч у кут, «меблярі» знову ведуть. Відігратися «чорно-червоним» так і не вдалося. ФК «ВіЯр» – чемпіон! FC Dominus – віце-чемпіон! Вітаємо обох. І дякуємо за прекрасну виставу!

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




