(093)431-94-92
Soccer Seco Укркубок Подарункові набори
Parimatch3 Подарункові набори Футбол Чиста Вода
Parimatch Parimatch Ёлки

Syndicate 0:1 «Інтергал-Буд» FC China 1:18 FC City Clean Kiev Avis 3:4 ФК «Нова» СК «Святопетрівське» 7:1 FTR Hilti 5:3 Penotrade ALVA 3:7 Clearwater AFC Ambulance 0:1 «Ощадбанк» FC VITSTROY 6:5 BT-Ukraine AFC Evraztrade 2:6 «Фокстрот» ФК «Карбон» 3:1 Air Wolves МФК «Филлер» 5:3 Team Units Ajax Systems 4:6 Soborna Team FC Drive 4:4 AFC Start «Укроргсинтез» 5:3 Neva Autodealer FC Getman Kyiv 5:7 FC Pegas FC Ducks Kyiv 3:1 Generals Beta AutoTrade 1:6 ФК «Юніор» Team Union 1:8 ЛФК «Максимус» «Любі друзі» 2:4 ФК «Антип» AFC White City 3:1 S.K.I.L.L. AFC Gang 0:5 FC EXMO FC Aviator 1:15 Sensum FC Fake Agent UA 0:4 FC Avanhard SC Advocates 3:3 «Віді-трейд» SA Healthgroup 2:0 Gogi Medium Tactics 3:3 «Бандерлона» ФК «Мёд» 3:4 ФК «Атлетіко» «Комфорт Таун» 1:1 ФК «ВіЯр» Mustang Taxi 1:5 AFC Sparta «Київ НКС» 3:2 «Токіо» «Пироговая Николай» 11:4 «Нікос» ФК «Вимпел» 1:6 FC Titan FC Radun 11:1 FC Fozzy «Київ Біо Клімат» 2:2 «Делай Ветер» «Русанівка» 4:2 ФК «Сейм Путивль» Talisman Evo 3:8 AFC Staff+ АФК «Крайна» 2:2 АФК «Хунта» FC EXMO+ 2:2 «Кава Про» ФК «Аквестел» 2:2 «Поліція» mr.fish 1:4 FC Goodfellas TD Slavsant 3:2 Underdog-Binotel FC Prosto House 6:5 «СТ-Прозоро»

USK VS FC Pegas

Бажання редакція збулося! У своєму анонсі ми побажали команді USK здобути врешті-решт свою першу перемогу, і хлопці прислухалися до нашого побажання. Більше того, у цій грі колектив забив майже стільки м’ячів, скільки забивав протягом попередніх восьми поєдинків. Також анонсуючи дане протистояння, ми зауважували, що вирішальним може стати збір FC Pegas, але насправді кількість футболістів не відіграла ніякої ролі, тому що господарі мали навіть на одного виконавця менше. Звичайно, що легкою ця звитяга для USK не вийшла, а на полі точилася серйозна боротьба, особливо в першому таймі. Уже на другій хвилині рахунок було відкрито – Сергій Шувалов зіграв на випередження та вивів номінальних гостей вперед. Одразу ж «летюча конячка» мала чудову нагоду подвоїти власну перевагу, але на заваді став каркас воріт суперника. Якщо ти не забиваєш сам, то неодмінно заб’ють тобі, так зрештою й сталося. Гол у відповідь створив Сергій Земляк, який протягнув м’яч від центра поля та виклав його на тарілочці Олександру Бровку. Останньому складніше було не забити – 1:1. За дві хвилини потому господарі вже були попереду, точним ударом відмітився Дмитро Макаров, відкривши лік власних голів у цьому матчі. Божевільною стала середина першої половини гри, коли протягом лічених секунд глядачі побачили цілих три забитих м’ячі. Спочатку Ярослав Подолянко розстрілює порожні ворота, відновлюючи паритет, за ним двічі свій автограф у воротах опонента залишив Володимир Щур, і ось уже USK знову має перевагу в два голи. Однак Подолянко до перерви завжди опинявся в потрібному місці в потрібний час, і зміг до відпочинку оформити хет-трик. Божевільний перший тайм закінчується з рахунком 4:4. Друга ж половина гри залишилася повністю за господарями. Дубль Василя Чапаєва та загальний покер Дмитра Макарова не дали гостям шансу підняти голови. Єдине, що їм вдалося в заключній двадцятихвилинці, так це гол престижу на останній хвилині. Таким чином USK здобуває перемогу з рахунком 9:5, завершує турнір останнім, але гримнути дверима колективу більше ніж вдалося.