(093)431-94-92
Soccer Укркубок Футбол Parimatch3
Seco Parimatch Ёлки Parimatch
Подарункові набори Чиста Вода Подарункові набори

Syndicate 0:1 «Інтергал-Буд» FC China 1:18 FC City Clean Kiev Avis 3:4 ФК «Нова» СК «Святопетрівське» 7:1 FTR Hilti 5:3 Penotrade ALVA 3:7 Clearwater AFC Ambulance 0:1 «Ощадбанк» FC VITSTROY 6:5 BT-Ukraine AFC Evraztrade 2:6 «Фокстрот» ФК «Карбон» 3:1 Air Wolves МФК «Филлер» 5:3 Team Units Ajax Systems 4:6 Soborna Team FC Drive 4:4 AFC Start «Укроргсинтез» 5:3 Neva Autodealer FC Getman Kyiv 5:7 FC Pegas FC Ducks Kyiv 3:1 Generals Beta AutoTrade 1:6 ФК «Юніор» Team Union 1:8 ЛФК «Максимус» «Любі друзі» 2:4 ФК «Антип» AFC White City 3:1 S.K.I.L.L. AFC Gang 0:5 FC EXMO FC Aviator 1:15 Sensum FC Fake Agent UA 0:4 FC Avanhard SC Advocates 3:3 «Віді-трейд» SA Healthgroup 2:0 Gogi Medium Tactics 3:3 «Бандерлона» ФК «Мёд» 3:4 ФК «Атлетіко» «Комфорт Таун» 1:1 ФК «ВіЯр» Mustang Taxi 1:5 AFC Sparta «Київ НКС» 3:2 «Токіо» «Пироговая Николай» 11:4 «Нікос» ФК «Вимпел» 1:6 FC Titan FC Radun 11:1 FC Fozzy «Київ Біо Клімат» 2:2 «Делай Ветер» «Русанівка» 4:2 ФК «Сейм Путивль» Talisman Evo 3:8 AFC Staff+ АФК «Крайна» 2:2 АФК «Хунта» FC EXMO+ 2:2 «Кава Про» ФК «Аквестел» 2:2 «Поліція» mr.fish 1:4 FC Goodfellas TD Slavsant 3:2 Underdog-Binotel FC Prosto House 6:5 «СТ-Прозоро»

МФК Монолит VS Центральный офис

Стартовий тайм виявився багатим на боротьбу, але багато голів глядачі не побачили. Перший м’яч було забито на п’ятій хвилині зустрічі, коли Олександр Кобельчук замкнув передачу партнера на дальній стійці, вивівши таким чином «Центральний офіс» вперед. МФК «Моноліт» перехопив ініціативу та став штурмувати ворота опонента, у свою чергу гості не забували про контратаки. На останній хвилині першого тайму завдяки перебору фолів у господарів «податківці» отримали право на 10-метровий. Виконувати вирок взявся Микола Кузнєцов, влучно пробивши з позначки. По перерві «Центральний офіс» продовжив діяти за наміченим планом, хоча разом з тим МФК «Моноліт» суттєво додав, закривши «податківців» на їхній половині. Однак простий кутовий на протилежній стороні призвів до того, що на табло вже горіло 3:0 на користь гостей, постарався Михайло Куций. «Синьо-білі» пішли на радикальні міри, колектив узяв тайм-аут і перейшов до гри у п’ять польових. І треба ж такому статися, що перший удар у площину виявився результативним. Шалений постріл удався Ростиславу Яремчуку, і він нарешті розмочив рахунок для своєї команди. Враховуючи те, що гра в більшості принесла успіх, господарі продовжили ризикувати, атакуючи разом з воротарем. Олександр Соломатін завдав несильного удару – рикошет, і ось уже відставання скорочено до мінімуму – 2:3. «Центральний Офіс» відчув, що запахло смаженим, і дав опоненту гідну відповідь. Михайло Люткевич в падінні просто заніс снаряд у сітку, повернувши гостям більш-менш комфортну перевагу. Протягом наступних двох хвилин МФК «Моноліт» зміг досягти потрібного для себе результату. Спочатку Соломатін пройшов двох суперників і поцілив у дев’ятку, а вже наступної хвилини Віталій Мірошніченко запалив на табло дві «четвірки». Тепер уже господарі почали грати від оборони, а гості були змушені діяти першим номером. Однак перебудуватися «податківцям» так і не вдалося. Скоріше за все команда дуже рано повірила у власний успіх, і це зіграло з нею злий жарт. На відміну від суперника, «Центральний офіс» голкіпера з воріт не знімав, та й загалом створити фінальний штурм колективу не вдалося. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 4:4, яка дозволила МФК «Моноліту» здобути срібло.