Soccer Parimatch Parimatch Parimatch3
Футбол Укркубок Seco

2021-03-30 11:46:17

Talisman бере реванш у Суперкубку

Минулої суботи ми знову провели кубкові змагання. Учасників було менше – восьмеро, тож для початку вони були поділені на дві групи. У групі А перше місце посів Liv-Comfort, який був чинним володарем Суперкубку. Команда перемогла у всіх трьох матчах із загальною різницею забитих і пропущених 9:2. Другу позицію посів ФК «ВіЯр», який переможцеві групи поступився, а в решті поєдинків був сильнішим за Volcanes і АФК «Хунта». Останні дві команди відправилися у сітку плей-офф Кубку. У той час, як дві перших продовжили змагання за СуперКубок.
У групі B також були свої лідери – це Magic Tigers Talisman і FC Vtoris+, які поділили між собою першу сходинку. Третє та четверте місця посіли ФК «ВіЯр+» і FC EXMO. Усі чотири півфінали пройшли у запеклій боротьбі.
FC EXMO і Volcanes виявити сильнішого в основний час не змогли, тож ми стали свідками драматичної серії пенальті, в якій гору взяв колектив Вадима Стадніка. Що ж до Volcanes, то ця команда була нам невідомою тільки за назвою. Насправді ж тут ми побачили багато старих знайомих, які колись виступали під прапором Warriors. Від зміни назви у хлопців нічого не змінилося, вони все такі ж технічні, і спостерігати за їхньою грою – саме задоволення.
У другому півфіналі Кубку ФК «ВіЯр+» завдяки єдиному голу Андрія Сороки на четвертій хвилині зумів перемогти «Хунту». «Революціонери» мали найбільшу заявку серед усіх команд-учасниць, але в підсумку їм довелося збирати гравців уже на полях, і постали в експериментальному складі з Олексієм Самсоновим, братами Цапуками та відсутністю замін, але ще й непогано проявили себе.
Зустріч FC Liv-Comfort і FC Vtoris+ вийшла напруженою. За півтори хвилини до фінального свистка на табло горіли нулі, тож всі подумки вже готувалися до пенальті. Але на авансцену вийшов Ігор Гаврилюк. Спочатку він забив сам, а потім віддав гольову на Романа Кучму на останній хвилині зустрічі.
З таким самим рахунком 2:0 Magic Tiger Talisman обіграв ФК «ВіЯр». Таким чином у фіналі Суперкубку Talisman отримав можливість помститися за «драконів», яких на минулому тижні у фінал не пустив саме FC Liv-Comfort. І «тигри» спокійненько цей реванш узяли, здолавши «бордових» з рахунком 3:0.
У матчі за третє місце також боротьби не вийшло – FC Vtoris+ виявився сильнішим за ФК «ВіЯр», грамотно зігравши по рахунку. Перемога 3:0 подарувала «переробникам» бронзу.
Фінал Кубку вийшов нерівним, тому що «ВіЯр » здолав FC EXMO з рахунком 5:0, а бронза дісталася Volcanes.
Кращим бомбардиром турніру став Франциско Пінто з Volcanes, асистентом – Дмитро Джерепа з Magic Tiger Talisman. Кращий воротар – Карлос Хіменес з «ВіЯру», ну а гравцем цілком заслужено став Роман Кучма з Liv-Comfort, який був цього дня справжнім мотором своєї команди.
Вітаємо всі команди, переможців і лауреатів індивідуальних нагород! На цьому тижні у нас запланований, сподіваємося, останній перед стартом повноцінного сезону Кубок, тож свої шанси підняти догори омріяний трофей у решти команд ще буде.