Третій тайм
Штурм VS Одеса-мама
Як справжні «професіонали», одесити мали два комплекти форми, тож на гру з синім «Штурмом» вийшли в червоних футболках. Перший гол виник практично нізвідки. Аут, удар Мухамеда Мохиба майже від бічної лінії по діагоналі в дальній кут – і м’яч у сітці! «Штурм» у своїй атаці мав претензії на пенальті, але відеоповтор не довів правоту криворожан. Натомість невдовзі в контрі Андрій Генчу поклав м’яч у кут ударом з лівого флангу атаки – 0:2. Одесити переважали, могли забити ще, але пропустили. Олександр Кухаренко скоротив розрив до мінімуму, забивши з місця, з несподіваного розвороту. Розгорілися пристрасті, а у грі одеситів вже не вперше врятував каркас… «Штурмовики» явно додали, але пропустили ще. Валентин Захаров у контратаці зняв усі питання. А згодом гол додав Мохиб, який вирвався в явні претенденти на «золоту бутсу», і «Одеса-мама» відносно довела матч до перемоги.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




