Новини турніру

(093)431-94-92
GC BARBERSHOP Nadiya Pokrov_Bozhyi BEERLAND живе пиво



Таблиця

і о
1FC Vtoris Left Coast925
2Semalt918
3FC Goodfellas 912
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Чикирис Дмитро 9 17 1.889
2 Жук Іван 9 15 1.667
3 Мерімерін Максим 5 11 2.2
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Жук 9 6 0.67
2 Петелько 9 5 0.56
3 Палієнко 8 4 0.5
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2023-04-26 21:40:27

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північ. Ліга Bronze. 3 тур

ОГЛЯД ТУРУ. He's back!

Bankers залишаються нестримними. Мало того, що команда перемагає вже три матчі поспіль, так вона ще й досі навіть не пропустила жодного голу! Дуже рідкісний випадок. Якщо так далі піде, команда зможе вписати ім’я свого клубу в історію турніру. Жертвою «банкірів», майже без шансів, цього разу пав Tytan’s Fathers, 7:0.
Усі знають класичну фразу Термінатора – мовляв, він ще повернеться, і поки ще жодного разу не збрехав, до слова. Так от, справжнє повернення Термінатора з «Нікоса» сталося у грі проти «Кави Про». «Нікос» переміг з рахунком 10:1, а сам Дмитро Сисоєв оформив дубль і віддав три гольових передачі. Вітаємо!
Загалом у всьому турі майже всі матчі завершилися впевненою перемогою однієї з команд. «Хунта» також не мала особливих проблем у матчі з appflame – 5:1.  Завдяки цій звитязі «революціонери» розташувалися на третьому місці, можуть обережно націлюватися на боротьбу за медалі.
Лідерами ж залишаються «банкіри» й AFC Start. Останньому навіть не довелося виходити на поле, тому що «Еней» відмовився від гри, тож «зелено-білі» додали до свого активу три очки без бою.
Нарешті свою першу перемогу в сезоні здобули «Любі друзі», які перемогли FC Unity з рахунком 2:0, з чим ми хлопців і вітаємо!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Євгеній Ірхін (АФК «Хунта»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Михайло Головатюк (Bankers)

Автор: Ігор Колодій