(093)273-57-67
Parimatch Parimatch Parimatch3 Футбол
Seco Soccer Укркубок

«Комфорт Таун» 8:7 FC Getman Kyiv ФК " Легіон " Добропілля (Донецька обл) 2:6 Die Hard Talisman FC Getman Kyiv 2:3 ФК " Легіон " Добропілля (Донецька обл) «Комфорт Таун» 1:2 Die Hard Talisman

FC Vtoris+ здобуває Кубок!

На минулих вихідних ми розіграли черговий Кубок. У суботу на старт вийшло чотири команди – це Beerland, FC Pegas, Goal center і FC Vtoris+. Схема розіграшу не передбачала вильоту когось з учасників на стадії групового етапу, тож усі провели рівну кількість матчів.
Усі ці поєдинки видалися насиченими, але ретельно ми їх розбирати не будемо, зазначимо тільки, що на груповому етапі найсильніше виступив Goal center – дві перемоги та нічия у трьох матчах.
На стадії півфіналу «біло-жовто-сині» зійшлися у протистоянні з Beerland. У групі Goal center здобув суху перемогу з рахунком 2:0, тож і у другому матчі команда прогнозовано вважалася фаворитом. На цей раз свої ворота Дмитру Іваненчуку залишити недоторканими не вдалося, на восьмій хвилині ворота суперника вразив Нікіта Вітюк. Однак перед цим відзначився Нікіта Кустов, а ближче до завершення зустрічі забив Михайло Бегус. Крапку ж у матчі поставив сам воротар, Дмитро Іваненчук забив з власної половини поля, оформивши для своєї команди путівку в фінал.
У другому півфіналі FC Vtoris+ грав з FC Pegas. На груповій стадії «переробники» не змогли здолати опонента, розписавши мирову 2:2, а от у плей-офф уже впевнено перемогли з рахунком 3:0. Дубль на рахунку Олександра Шестерньова, ще один гол забив Андрій Лисенко.
У матчі за третє місце «пивовари» досить швидко відкрили рахунок, уже на третій хвилині свій автограф у воротах суперника залишив Віталій Раєць. «Пегас»» довго запрягав, але поступово команда розбігалася. Спочатку Дмитро Сисоєв паритет відновив, а потім Максим Шелуханов вивів «летючу конячку» вперед. Ну а на останній хвилині влучний удар Дмитра Чуйка вже гарантував «Пегасу» бронзу. Beerland, попри те, що не зміг здобути жодної перемоги, своєю грою сподобався. Команда отримала з рук організаторів Кубок «За волю до перемоги».
У фіналі FC Vtoris+ впевнено переграв Goal center. «Центровим», склалося таке враження, не вистачило сил на фінальний поєдинок. По голу забили Андрій Лисенко та Олександр Шестерньов, якого в підсумку було визнано кращим гравцем турніру. Дубль у матчі оформив Антон Гусєв, здобувши звання кращого бомбардира. Асистував їм усім Давид Гаделія, ставши кращим асистентом Кубку. За Goal center голом престижу відмітився Андрій Волковинський уже на останній хвилині матчу.
FC Vtoris+ забрав до клубного музею головний трофей, а Goal center став володарем срібла і індивідуальної нагороди кращому воротареві. Хоча у фіналі Дмитро Іваненчук пропустив аж чотири м’ячі, його гра протягом усього турніру була на найвищому рівні.
Вітаємо всі команди, бажаємо нових звершень у наступних змаганнях, які, сподіваємося, не змусять на себе чекати!