(093)431-94-92
Parimatch3 Укркубок Parimatch Футбол
Alnat Parimatch Seco Чиста Вода
Soccer

Brugge 3:0 «Рубікон» FC Sunrise 2:4 ФК «Вікторія» FC OPTI 6:2 «Острота» FC Ducks Kyiv 4:0 «Ронін» «Скіф» 11:3 FC Aviator «Київ НКС» 6:2 «Бандерлона» МФК «Будівельник» 7:1 Medium Tactics ФК «Антип» 1:1 Gogi

Відкриваємо нові горизонти!

Вперше в історії Всеукраїнського чемпіонату «В9ку» з’явилося щось кардинально нове. Розпочато перший чемпіонат з футболу 8х8 (і ні для кого не є таємницею те, що Максим Мамедов і на 11х11 замахнеться). Тож доведеться йому уже нині вносити корективи в офіційну назву турніру.
Поки що чотири команда, але заспів уже є! І знаєте, дуже цікавим вийшов старт змагань. В історичному стартовому матчі, що відкрив нову сторінку, зійшлися Be First і ФК «Дмитрівка». В1 краще почав, забив першим, а коли суперникові вдалося зрівняти рахунок, провів дуже важливий гол у роздягальню. У другому таймі «Дмитрівка» мала значно кращий вигляд. Їй вдалося поновити рівновагу, команда мала всі шанси, щоби вийти вперед. Але зрештою переможцем вийшов суперник. Є перша звитяга для Be First – 3:2.
FC Sunrise мало в чому поступався «Максимус-Opti», у володінні м’ячем, наприклад, переважав. А поступався в ефективності… «Чорно-жовтим» вдалося наприкінці першого тайму двічі засмутити суперника, за хвилину з лишком, причому друге взяття воріт сталося за чотири секунди до перерви. Це і визначило долю матчу. Усі спроби FC Sunrise розмочити рахунок виявилися марними, а «Максимус-Opti» підловив на контратаці та довів перевагу до 3:0.
Задоволення від гри у виконанні всіх без винятку команд ми отримали, тож, гадаємо, попереду на нас чекають дуже цікаві баталії.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Віталій Дубілей (Be First)