Календар матчів міста

(093)273-57-67
Soccer Parimatch Віді-Трейд Укркубок
Фурніком Футбол Вияр Parimatch3
Seco Машінтех Чиста Вода Parimatch

МФК «Филлер» 0:7 «Фокстрот» Team Union 4:1 FC Getman Kyiv Ajax Systems 1:4 МСК Україна «Ізенгард» 2:11 АФК «Хунта» Penotrade 6:1 «Київ НКС» FC Pegas 7:3 FC Aviator FC Vtoris Left Coast 0:2 ФК «Антип» «Токіо» 0:5 AFC Evraztrade FDG 0:5 AFC Ambulance AFC White City 1:3 Semalt BT-Ukraine 2:4 FC VITSTROY Syndicate 1:6 MAXteam «Ощадбанк» 1:6 Soborna Team SC Advocates 5:0 FC Titan FC Afrik Athletico 1:11 Bronto Hilti 4:3 «Комфорт Таун» «Світоч-2» 13:1 FC Myshelovka «Бандерлона» 3:2 ФК «Чайка» S.K.I.L.L. 1:2 Team Union Friends Team 4:1 «Нікос» AFC Start 2:2 «Любі друзі» ФК «Чайка» 0:2 S.K.I.L.L. FC Getman Kyiv 1:3 ФК «Время Газа» Sensum 3:1 FC EXMO Goal center 2:1 Underdog МФА 3:0 «Скіф» DragonTalisman 5:0 Gogi Medium Tactics 2:1 FC Vtoris+ ФК «Юніор» 3:4 Mustang Taxi «Інтергал-Буд» 3:4 Walzer DragonTalisman 8:4 FC Liv-Comfort Avis 0:3 «Віді-трейд» AFC Staff+ 3:4 FC Prosto House «Зірка» 3:2 FC No Forces FC ProfiTent 6:0 Evo ФК «Антарес» 0:3 «СТ-Прозоро» Noosphere Kyiv 1:3 «КБТ» FC Cardmates 2:5 ФК «Олімп» MaxіTech 0:3 FC Fozzy FC EXMO+ 1:6 Beta AutoTrade ФК «Бортничі» 6:3 FTR mr.fish 4:5 FC Goodfellas


Таблиця

і о
1DragonTalisman513
2Mustang Taxi 59
3«Ібіс» 37
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Антоненко Антон 3 6 2
2 Дударь Віталій 4 6 1.5
3 Хора Богдан 5 5 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Дударь 4 4 1
2 Берладин 2 3 1.5
3 Левенець 3 3 1
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
6 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 МСК Україна VS МФК «Филлер»
6 тур 23 Жовтня Silver Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 АФК «Хунта» VS FC Fake Agent UA
6 тур 23 Жовтня Silver Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 FC EXMO VS Underdog-Binotel
6 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 ФК «Аквестел» VS ФК «Антип»
6 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS Penotrade
6 тур 23 Жовтня Silver Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 FC Aviator VS «Токіо»
7 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 16:30 Горай Арена MAXteam VS FDG
7 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 17:20 Горай Арена AFC Ambulance VS Semalt
7 тур 23 Жовтня Суперліга (Паркет) 19:00 Горай Арена FC Myshelovka VS Hilti
7 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 19:50 Горай Арена Syndicate VS AFC White City
7 тур 23 Жовтня Суперліга (Паркет) 20:40 Горай Арена «Світоч-2» VS SC Advocates
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Західна) 16:30 ФЦ Совки Bronto VS ФК «Карбон»
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Західна) 17:20 ФЦ Совки FC VITSTROY VS «Победа»
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Західна) 18:10 ФЦ Совки Soborna Team VS FC Afrik Athletico
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Західна) 19:00 ФЦ Совки BT-Ukraine VS «Ощадбанк»
5 тур 24 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:30 Х-Парк 3 «Пироговая Николай» VS ФК «Аквестел»
4 тур 24 Жовтня Silver Ліга (Північна) 09:30 X-Парк 1 FC Aviator VS Sensum
4 тур 24 Жовтня Перша ліга 10:20 X-Парк 1 ФК «Чайка» VS Team Union
2 тур 24 Жовтня Вища ліга 10:20 Х-Парк 3 «Любі друзі» VS Medium Tactics
2 тур 24 Жовтня Вища ліга 11:10 Х-Парк 3 «Нікос» VS FC Vtoris+
4 тур 24 Жовтня Перша ліга 11:10 X-Парк 1 Underdog VS FC Getman Kyiv
4 тур 24 Жовтня Перша ліга 12:00 Х-Парк 3 ФК «Время Газа» VS S.K.I.L.L.
6 тур 24 Жовтня Silver Ліга (Північна) 12:00 X-Парк 1 Sensum VS FC Pegas
2 тур 24 Жовтня Вища ліга 12:50 Х-Парк 3 Friends Team VS AFC Start
4 тур 24 Жовтня Перша ліга 12:50 X-Парк 1 «Бандерлона» VS Goal center
6 тур 24 Жовтня Прем"єр ліга 13:40 Х-Парк 3 Gogi VS ФК «Юніор»
1 тур 24 Жовтня Суперліга (Північна) 13:40 X-Парк 1 «Віді-трейд» VS МФА
6 тур 24 Жовтня Прем"єр ліга 14:30 Х-Парк 3 «Ібіс» VS DragonTalisman
6 тур 24 Жовтня Суперліга (Північна) 14:30 X-Парк 1 AFC Sparta VS ФК «ВіЯр»
6 тур 24 Жовтня Суперліга (Північна) 15:20 X-Парк 1 «Скіф» VS Avis
6 тур 24 Жовтня Прем"єр ліга 15:20 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS FC Liv-Comfort
7 тур 24 Жовтня Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS FC ProfiTent
7 тур 24 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS FC No Forces
7 тур 24 Жовтня Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS AFC Staff+
7 тур 24 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS ФК «Антарес»
7 тур 24 Жовтня Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS FC Prosto House
7 тур 24 Жовтня Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS «Зірка»
6 тур 24 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC Goodfellas VS MaxіTech
6 тур 24 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 FC Fozzy VS ФК «Бортничі»
6 тур 24 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 «Кава Про» VS FC EXMO+
6 тур 24 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 Beta AutoTrade VS mr.fish
2 тур 30 Жовтня Перша ліга 09:00 X-Парк 1 Underdog VS «Бандерлона»
7 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS «Київ НКС»
2 тур 30 Жовтня Перша ліга 09:50 X-Парк 1 ФК «Время Газа» VS Goal center
7 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 Ajax Systems VS «Пироговая Николай»
7 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS МСК Україна
7 тур 30 Жовтня Silver Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 Underdog-Binotel VS АФК «Хунта»
7 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 ФК «Антип» VS «Фокстрот»
7 тур 30 Жовтня Silver Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS FC Aviator
7 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 Penotrade VS ФК «Аквестел»
7 тур 30 Жовтня Silver Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 FC Fake Agent UA VS AFC Evraztrade
7 тур 30 Жовтня Silver Ліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 FC Pegas VS FC EXMO
7 тур 30 Жовтня Прем"єр ліга 14:00 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS «Ібіс»
7 тур 30 Жовтня Прем"єр ліга 14:50 X-Парк 1 Mustang Taxi VS Gogi
7 тур 30 Жовтня Прем"єр ліга 15:40 X-Парк 1 DragonTalisman VS ФК «Юніор»
8 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 15:00 Горай Арена AFC White City VS AFC Ambulance
8 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 15:50 Горай Арена Semalt VS MAXteam
8 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 16:40 Горай Арена FDG VS Syndicate
8 тур 30 Жовтня Суперліга (Паркет) 17:30 Горай Арена SC Advocates VS «Комфорт Таун»
8 тур 30 Жовтня Суперліга (Паркет) 18:20 Горай Арена FC Titan VS FC Myshelovka
8 тур 30 Жовтня Суперліга (Паркет) 19:10 Горай Арена Hilti VS «Світоч-2»
2 тур 30 Жовтня Суперліга (Західна) 18:00 ФЦ Совки BT-Ukraine VS Bronto
2 тур 30 Жовтня Суперліга (Західна) 18:50 ФЦ Совки «Ощадбанк» VS «Победа»
5 тур 31 Жовтня Перша ліга 09:30 X-Парк 1 S.K.I.L.L. VS Underdog
5 тур 31 Жовтня Перша ліга 09:30 Х-Парк 3 Team Union VS ФК «Время Газа»
3 тур 31 Жовтня Вища ліга 10:20 Х-Парк 3 Medium Tactics VS Friends Team
7 тур 31 Жовтня Silver Ліга (Північна) 10:20 X-Парк 1 «Токіо» VS Sensum
3 тур 31 Жовтня Вища ліга 11:10 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS «Любі друзі»
5 тур 31 Жовтня Перша ліга 11:10 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS «Бандерлона»
5 тур 31 Жовтня Перша ліга 12:00 X-Парк 1 Goal center VS ФК «Чайка»
3 тур 31 Жовтня Silver Ліга (Північна) 12:00 Х-Парк 3 Sensum VS AFC Evraztrade
4 тур 31 Жовтня Silver Ліга (Північна) 12:50 Х-Парк 3 FC EXMO VS FC Fake Agent UA
3 тур 31 Жовтня Вища ліга 12:50 X-Парк 1 AFC Start VS «Нікос»
8 тур 31 Жовтня Прем"єр ліга 13:40 X-Парк 1 Gogi VS DragonTalisman
7 тур 31 Жовтня Суперліга (Північна) 13:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS «Віді-трейд»
7 тур 31 Жовтня Суперліга (Північна) 14:30 Х-Парк 3 «Інтергал-Буд» VS AFC Sparta
8 тур 31 Жовтня Прем"єр ліга 14:30 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS FC Liv-Comfort
7 тур 31 Жовтня Суперліга (Північна) 15:20 Х-Парк 3 Avis VS Walzer
8 тур 31 Жовтня Прем"єр ліга 15:20 X-Парк 1 «Ібіс» VS Mustang Taxi
6 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Північна) 16:10 X-Парк 1 «Фокстрот» VS FC Vtoris Left Coast
6 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Північна) 17:00 X-Парк 1 «Київ НКС» VS Ajax Systems
4 тур 31 Жовтня Суперліга (Західна) 17:50 X-Парк 1 ФК «Карбон» VS «Победа»
1 тур 31 Жовтня Суперліга (Паркет) 09:30 Горай Арена FC Myshelovka VS «Світоч-2»
1 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 10:20 Горай Арена Semalt VS AFC White City
1 тур 31 Жовтня Суперліга (Паркет) 11:10 Горай Арена «Комфорт Таун» VS Hilti
2 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 12:00 Горай Арена AFC White City VS Syndicate
3 тур 31 Жовтня Суперліга (Паркет) 12:50 Горай Арена «Комфорт Таун» VS SC Advocates
1 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 13:40 Горай Арена MAXteam VS Syndicate
1 тур 31 Жовтня Суперліга (Паркет) 14:30 Горай Арена FC Titan VS SC Advocates
5 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 15:20 Горай Арена AFC Ambulance VS MAXteam
8 тур 31 Жовтня Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS Evo
8 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS «СТ-Прозоро»
8 тур 31 Жовтня Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS «КБТ»
8 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS ФК «Олімп»
8 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS FC Cardmates
8 тур 31 Жовтня Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS Noosphere Kyiv
7 тур 31 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 mr.fish VS «Кава Про»
7 тур 31 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 FTR VS FC Fozzy
7 тур 31 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 MaxіTech VS Beta AutoTrade
7 тур 31 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FC Goodfellas
6 тур 06 Листопада Silver Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 AFC Evraztrade VS «Ізенгард»
8 тур 06 Листопада Gold Ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS МФК «Филлер»
8 тур 06 Листопада Gold Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 МСК Україна VS ФК «Антип»
8 тур 06 Листопада Silver Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 FC Aviator VS FC Fake Agent UA
8 тур 06 Листопада Silver Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 AFC Evraztrade VS Underdog-Binotel
8 тур 06 Листопада Gold Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «Київ НКС» VS FC Vtoris Left Coast
8 тур 06 Листопада Gold Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 ФК «Аквестел» VS «Фокстрот»
8 тур 06 Листопада Silver Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 FC EXMO VS АФК «Хунта»
8 тур 06 Листопада Gold Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 Penotrade VS Ajax Systems
8 тур 06 Листопада Silver Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 FC Pegas VS «Токіо»
2 тур 06 Листопада Прем"єр ліга 13:10 X-Парк 1 «Ібіс» VS FC Liv-Comfort
2 тур 06 Листопада Суперліга (Північна) 14:00 X-Парк 1 «Скіф» VS Walzer
9 тур 06 Листопада Gold Ліга (Паркет) 14:30 Горай Арена MAXteam VS AFC Ambulance
9 тур 06 Листопада Gold Ліга (Паркет) 15:20 Горай Арена Syndicate VS Semalt
9 тур 06 Листопада Gold Ліга (Паркет) 16:10 Горай Арена FDG VS AFC White City
9 тур 06 Листопада Суперліга (Паркет) 17:00 Горай Арена FC Myshelovka VS «Комфорт Таун»
5 тур 06 Листопада Gold Ліга (Паркет) 17:50 Горай Арена AFC White City VS FDG
7 тур 06 Листопада Суперліга (Паркет) 18:40 Горай Арена «Комфорт Таун» VS FC Titan
9 тур 06 Листопада Суперліга (Паркет) 19:30 Горай Арена Hilti VS SC Advocates
9 тур 06 Листопада Суперліга (Паркет) 20:20 Горай Арена «Світоч-2» VS FC Titan
6 тур 06 Листопада Суперліга (Західна) 16:30 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS Soborna Team
6 тур 06 Листопада Суперліга (Західна) 17:20 ФЦ Совки FC Afrik Athletico VS BT-Ukraine
6 тур 06 Листопада Суперліга (Західна) 18:10 ФЦ Совки «Ощадбанк» VS FC VITSTROY
6 тур 06 Листопада Суперліга (Західна) 19:00 ФЦ Совки «Победа» VS Bronto
5 тур 07 Листопада Silver Ліга (Північна) 09:30 X-Парк 1 FC Fake Agent UA VS Underdog-Binotel
4 тур 07 Листопада Суперліга (Північна) 09:30 Х-Парк 3 Walzer VS «Віді-трейд»
8 тур 07 Листопада Silver Ліга (Північна) 10:20 X-Парк 1 Sensum VS «Ізенгард»
4 тур 07 Листопада Вища ліга 10:20 Х-Парк 3 AFC Start VS Medium Tactics
6 тур 07 Листопада Перша ліга 11:10 X-Парк 1 Underdog VS Team Union
4 тур 07 Листопада Вища ліга 11:10 Х-Парк 3 Friends Team VS FC Vtoris+
6 тур 07 Листопада Перша ліга 12:00 X-Парк 1 ФК «Чайка» VS ФК «Время Газа»
2 тур 07 Листопада Silver Ліга (Північна) 12:00 Х-Парк 3 АФК «Хунта» VS Sensum
6 тур 07 Листопада Перша ліга 12:50 X-Парк 1 «Бандерлона» VS S.K.I.L.L.
4 тур 07 Листопада Вища ліга 12:50 Х-Парк 3 «Нікос» VS «Любі друзі»
6 тур 07 Листопада Перша ліга 13:40 X-Парк 1 Goal center VS FC Getman Kyiv
9 тур 07 Листопада Прем"єр ліга 13:40 Х-Парк 3 FC Liv-Comfort VS DragonTalisman
8 тур 07 Листопада Суперліга (Північна) 14:30 X-Парк 1 «Інтергал-Буд» VS МФА
9 тур 07 Листопада Прем"єр ліга 14:30 Х-Парк 3 «Ібіс» VS Gogi
9 тур 07 Листопада Прем"єр ліга 15:20 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS ФК «Юніор»
8 тур 07 Листопада Суперліга (Північна) 15:20 X-Парк 1 «Скіф» VS ФК «ВіЯр»
9 тур 07 Листопада Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS Evo
9 тур 07 Листопада Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS «СТ-Прозоро»
9 тур 07 Листопада Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS FC Prosto House
9 тур 07 Листопада Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS FC No Forces
9 тур 07 Листопада Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS «Зірка»
9 тур 07 Листопада Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS AFC Staff+
8 тур 07 Листопада Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC Goodfellas VS FTR
8 тур 07 Листопада Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS MaxіTech
8 тур 07 Листопада Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 Beta AutoTrade VS ФК «Бортничі»
8 тур 07 Листопада Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC EXMO+ VS mr.fish
9 тур 13 Листопада Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS Penotrade
9 тур 13 Листопада Silver Ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 FC Fake Agent UA VS Sensum
9 тур 13 Листопада Silver Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS FC Pegas
9 тур 13 Листопада Gold Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 Ajax Systems VS ФК «Аквестел»
9 тур 13 Листопада Gold Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS «Пироговая Николай»
9 тур 13 Листопада Silver Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 «Токіо» VS FC EXMO
9 тур 13 Листопада Gold Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 ФК «Антип» VS «Київ НКС»
9 тур 13 Листопада Silver Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 АФК «Хунта» VS AFC Evraztrade
5 тур 13 Листопада Прем"єр ліга 12:20 X-Парк 1 Gogi VS «Ібіс»
9 тур 13 Листопада Gold Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 «Фокстрот» VS МСК Україна
9 тур 13 Листопада Silver Ліга (Північна) 13:10 Х-Парк 3 Underdog-Binotel VS FC Aviator
10 тур 13 Листопада Gold Ліга (Паркет) 14:30 Горай Арена Semalt VS FDG
10 тур 13 Листопада Gold Ліга (Паркет) 15:20 Горай Арена AFC White City VS MAXteam
10 тур 13 Листопада Gold Ліга (Паркет) 16:10 Горай Арена AFC Ambulance VS Syndicate
10 тур 13 Листопада Суперліга (Паркет) 17:00 Горай Арена FC Titan VS Hilti
10 тур 13 Листопада Суперліга (Паркет) 17:50 Горай Арена SC Advocates VS FC Myshelovka
10 тур 13 Листопада Суперліга (Паркет) 18:40 Горай Арена «Комфорт Таун» VS «Світоч-2»
7 тур 13 Листопада Суперліга (Західна) 16:00 ФЦ Совки «Победа» VS BT-Ukraine
7 тур 13 Листопада Суперліга (Західна) 16:50 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS «Ощадбанк»
7 тур 13 Листопада Суперліга (Західна) 17:40 ФЦ Совки FC Afrik Athletico VS FC VITSTROY
7 тур 13 Листопада Суперліга (Західна) 18:30 ФЦ Совки Bronto VS Soborna Team
7 тур 14 Листопада Перша ліга 09:30 X-Парк 1 Team Union VS «Бандерлона»
5 тур 14 Листопада Вища ліга 09:30 Х-Парк 3 «Любі друзі» VS Friends Team
7 тур 14 Листопада Перша ліга 10:20 X-Парк 1 S.K.I.L.L. VS Goal center
7 тур 14 Листопада Перша ліга 10:20 Х-Парк 3 ФК «Время Газа» VS Underdog
7 тур 14 Листопада Перша ліга 11:10 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS ФК «Чайка»
5 тур 14 Листопада Вища ліга 11:10 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS AFC Start
1 тур 14 Листопада Silver Ліга (Північна) 12:00 X-Парк 1 Sensum VS Underdog-Binotel
9 тур 14 Листопада Суперліга (Північна) 12:50 Х-Парк 3 МФА VS AFC Sparta
5 тур 14 Листопада Вища ліга 12:50 X-Парк 1 Medium Tactics VS «Нікос»
10 тур 14 Листопада Прем"єр ліга 13:40 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS «Ібіс»
9 тур 14 Листопада Суперліга (Північна) 13:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS Walzer
9 тур 14 Листопада Суперліга (Північна) 14:30 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS «Скіф»
10 тур 14 Листопада Прем"єр ліга 14:30 X-Парк 1 Gogi VS FC Liv-Comfort
9 тур 14 Листопада Суперліга (Північна) 15:20 Х-Парк 3 Avis VS «Інтергал-Буд»
10 тур 14 Листопада Прем"єр ліга 15:20 X-Парк 1 DragonTalisman VS Mustang Taxi
10 тур 14 Листопада Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS FC ProfiTent
10 тур 14 Листопада Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS ФК «Антарес»
10 тур 14 Листопада Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS «КБТ»
10 тур 14 Листопада Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS ФК «Олімп»
10 тур 14 Листопада Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS FC Cardmates
10 тур 14 Листопада Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS Noosphere Kyiv
9 тур 14 Листопада Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 MaxіTech VS FC EXMO+
9 тур 14 Листопада Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 FTR VS Beta AutoTrade
9 тур 14 Листопада Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC Fozzy VS FC Goodfellas
9 тур 14 Листопада Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 ФК «Бортничі» VS «Кава Про»