Порушники ліги

(093)431-94-92
Parimatch Alnat GC BARBERSHOP Seco
Parimatch3 Укркубок Soccer Футбол
Parimatch Чиста Вода

ФК «Вікторія» 5:0 «Ронін» FC Sunrise 0:1 «Луганщина» ФК «Козаки» 0:5 «Луганщина» FC Sunrise+ 0:5 Brugge FC Sunrise+ 0:5 «Галактікос» DragonTalismanAlnat 0:5 «Микільська Слобідка» «Ібіс» 0:5 Alertes Hilti 4:2 FC Dark Horse «Комфорт Таун» 1:0 «Віді-трейд» FC Titan 0:2 FC Sokol (Клавдієво) Mustang Taxi 3:6 ФК «ВіЯр» FC ProfiTent 3:1 «КБТ» ФК «Динаміка Київ» 6:3 Evo ФК «Карбон» 5:6 Outsiders Alliance 5:6 FC Young Patriot ФК «Атлетіко» 2:10 Kharkiv Lions FC Voskresenka 4:3 FC Radun «Сталь ТМК» 7:5 АФК «Крайна» FC Voskresenka 4:0 «Сталь ТМК»


Таблиця

і о
1«Ібіс» 1025
2DragonTalisman1023
3Mustang Taxi 1022
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Дудар Віталій 8 13 1.625
2 Тарасюк Олег 9 12 1.333
3 Хора Богдан 10 8 0.8
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Берладин 7 7 1
2 Дудар 8 6 0.75
3 Хора 10 6 0.6
дивитись

Дискваліфікація

1 Споденейко Павло
1 Ленець Денис
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Споденейко Павло

FC Liv-Comfort

10 Тур

Ленець Денис

FC Liv-Comfort

8 Тур

2 Тур

10 Тур

ПОРУШЕННЯ

Споденейко
Павло

FC Liv-Comfort

4 тур6 тур8 тур9 тур10 тур

Каминін
Максим

DragonTalisman

1 тур4 тур4 тур4 тур

Прохорчук
Тарас

Gogi

4 тур4 тур4 тур

Вавринчук
Володимир

ФК «Юніор»

6 тур6 тур6 тур

Гаврилюк
Iгор

FC Liv-Comfort

4 тур4 тур4 тур

Савченко
Олександр

Mustang Taxi

1 тур

Федченко
Володимир

ФК «Юніор»

3 тур

Цапук
Владислав

Gogi

1 тур6 тур9 тур

Хоботнєв
Кирило

DragonTalisman

1 тур4 тур6 тур

Ленець
Денис

FC Liv-Comfort

8 тур2 тур10 тур

Конопацький
Станіслав

ФК «Юніор»

1 тур2 тур8 тур

Муха
Борислав

«Ібіс»

6 тур5 тур

Шевченко
Ярослав

«Ібіс»

7 тур9 тур

Тарасюк
Олег

«Ібіс»

1 тур10 тур

Кравченко
Олександр

ФК «Юніор»

8 тур10 тур

Іванцов
Володимир

«Ібіс»

6 тур

Калита
Вячеслав

Gogi

7 тур

Троян
Максим

DragonTalisman

6 тур

Фурсенко
Віктор

«Ібіс»

2 тур

Алмазов
Руслан

Gogi

9 тур

Дудар
Віталій

DragonTalisman

7 тур

Підгорський
Віталій

Mustang Taxi

7 тур

Барвінський
Станіслав

Gogi

2 тур

Донцул
Станіслав

FC Liv-Comfort

1 тур

Авраменко
Дмитро

Mustang Taxi

3 тур

Глущенко
Олександр

DragonTalisman

1 тур

Кацарський
Юрій

Mustang Taxi

9 тур

Маншилін
Єгор

Gogi

7 тур

Яськов
Владислав

Gogi

7 тур

Солонина
Євген

ФК «Юніор»

8 тур

Ничипорук
Сергій

ФК «Юніор»

3 тур

Стороженко
Роман

ФК «Юніор»

8 тур

Берладин
Дмитрій

DragonTalisman

1 тур

Левенець
Олександр

DragonTalisman

2 тур

Федій
Павло

FC Liv-Comfort

2 тур

Козир
Дмитро

FC Liv-Comfort

9 тур