Календар матчів міста

(093)273-57-67
Parimatch Soccer Seco Parimatch
Parimatch3 Вияр Укркубок Фурніком
Футбол Чиста Вода Машінтех Віді-Трейд

Semalt 2:0 AFC Ambulance Победа 1:2 Abilardo Ikarus 3:3 «Фокстрот» «Навесики» 3:7 «Укроргсинтез» AFC San Grano 6:5 Ajax Systems Olympic Kyiv 2:2 Beerland FC Vtoris Left Coast 5:1 Beta AutoTrade ФК «СМН» 2:8 FC Pegas OTTO club 2:10 Алєксєєв, Боярчуков та партнери «Петровичи» 3:2 FC Aviator Underdog 2:2 S.K.I.L.L. МФК «Филлер» 2:2 Syndicat Avis 2:4 «Машінтех» Team Union 4:1 ФК «Бортничі» ФК «Антарес+» 5:2 ST-Group Evo 3:5 ФК «Антарес» InterSport 3:0 FC Cardmates ФК «Сула» 2:4 ARP 410 FC No Forces 0:5 ФК «Олімп» «КБТ» 9:2 «Кава Про» ФК «Аквестел» 2:1 AFC Staff+ InterSport 8:2 ФК «Антарес» Penotrade 5:4 ФК «Юніор» Noosphere Kyiv 2:4 «Фокстрот+» Perun 5:0 Winncom «Бандерлона» 6:2 LABA Ikarus 0:5 Business Group Logistics «Віді-трейд» 0:1 «Фокстрот» «Скіф» 7:5 FC Liv-Comfort Clearwater 9:1 Hilti «Нікос» 4:5 «Токіо» ФК «Поліція Києва» 4:4 «Агросем» FC Donbass 7:3 «Інтергал-Буд» AFC Sparta 5:2 Міжнародний Фінансовий Аудит AFC Start 4:3 «Центральний офіс» Utlandia 0:3 DragonTalisman ФК «ВіЯр» 1:1 «Ібіс» FC Vtoris 3:3 Star СМ-25 (Семиполки) 0:1 Mustang Taxi AFC Staff 3:3 MIF МФК «Монолит» 2:4 FC Vtoris+


Таблиця

і о
1DragonTalisman39
2Star34
3ФК «ВіЯр»24
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Антоненко Антон 3 5 1.667
2 Данько Олександр 3 4 1.333
3 Харабара Сергій 2 3 1.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Макаренко 3 4 1.33
2 Савчук 3 3 1
3 Побережний 3 2 0.67
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
4 тур 15 Травня Футзальна ліга 09:25 Горай Арена «Фігаро» VS Semalt
4 тур 15 Травня Футзальна ліга 10:10 Горай Арена «Комфорт Таун» VS FC Titan
4 тур 15 Травня Центральна конференція 12:00 СК Спартак Olympic Kyiv VS Победа
4 тур 15 Травня ПК Перша ліга 12:50 СК Спартак S.K.I.L.L. VS FC EXMO
4 тур 15 Травня Центральна конференція 13:40 СК Спартак «Любі друзі» VS Beerland
4 тур 15 Травня Південна конференція 16:00 СК Льодовий стадіон ФК «Енергія» (Чабани) VS FC Goodfellas
4 тур 15 Травня Південна конференція 16:45 СК Льодовий стадіон Hardbat VS FC Drive
4 тур 15 Травня Західна конференція 18:30 СК Політ BT-Ukraine VS ФК «Кварцит»
4 тур 15 Травня Західна конференція 19:15 СК Політ OTTO club VS RCD Mallorca
4 тур 15 Травня Вища ліга 11:30 X-Парк 1 AFC Staff VS МФК «Монолит»
4 тур 15 Травня Перша ліга 11:30 Х-Парк 3 «Токіо» VS «Центральний офіс»
4 тур 15 Травня Вища ліга 12:20 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS Generals
4 тур 15 Травня Вища ліга 12:20 Х-Парк 3 MIF VS «СКІФ»
4 тур 15 Травня ПК Вища ліга 13:10 X-Парк 1 Syndicat VS Beta AutoTrade
4 тур 15 Травня ПК Вища ліга 13:10 Х-Парк 3 «Укроргсинтез» VS AFC San Grano
4 тур 15 Травня ПК Вища ліга 14:00 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS Ajax Systems
4 тур 15 Травня ПК Вища ліга 14:00 X-Парк 1 МСК Україна VS «Навесики»
4 тур 15 Травня ПК Перша ліга 14:50 Х-Парк 3 FC Pegas VS FC Fake Agent UA
4 тур 15 Травня ПК Перша ліга 14:50 X-Парк 1 SLC VS Goal center
4 тур 15 Травня Перша ліга 15:40 X-Парк 1 «Київ НКС» VS AFC Start
4 тур 15 Травня ПК Перша ліга 15:40 Х-Парк 3 ФК «СМН» VS «Петровичи»
4 тур 15 Травня ПК Перша ліга 16:30 X-Парк 1 FC Aviator VS Underdog
1 тур 15 Травня СК Перша ліга "Б" 18:00 СК Чемпіон 2 Evo VS FC No Forces
1 тур 15 Травня СК Перша ліга "А" 18:50 СК Чемпіон 1 ST-Group VS AFC Staff+
1 тур 15 Травня СК Перша ліга "А" 18:50 СК Чемпіон 2 FC Cardmates VS ФК «Сула»
1 тур 15 Травня СК Вища ліга "Б" 19:40 СК Чемпіон 1 Team Union VS ФК «Аквестел»
1 тур 15 Травня СК Вища ліга "Б" 19:40 СК Чемпіон 2 ФК «Антарес» VS ФК «Олімп»
1 тур 15 Травня СК Перша ліга "Б" 20:30 СК Чемпіон 1 ФК «Бортничі» VS «Кава Про»
1 тур 15 Травня СК Вища ліга "А" 20:30 СК Чемпіон 2 «КБТ» VS ARP 410
4 тур 15 Травня Перша ліга 21:20 СК Чемпіон 2 «Нікос» VS Medium Tactics
5 тур 16 Травня Південна конференція 17:25 СК Політ ФК «Карбон» VS Hardbat
5 тур 16 Травня Південна конференція 18:10 СК Політ FC Drive VS ФК «Енергія» (Чабани)
5 тур 16 Травня Західна конференція 19:00 СК Політ RCD Mallorca VS BT-Ukraine
5 тур 16 Травня Західна конференція 19:50 СК Політ Алєксєєв, Боярчуков та партнери VS OTTO club
5 тур 16 Травня Західна конференція 20:40 СК Політ ФК «Кварцит» VS Klavdos-Стальпрофіль
4 тур 16 Травня ПК Вища ліга 09:45 X-Парк 1 Beta AutoTrade VS AFC San Grano
4 тур 16 Травня Silver Ліга 10:30 Х-Парк 3 FC Olymp VS LABA
4 тур 16 Травня Silver Ліга 10:30 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS «Бандерлона»
4 тур 16 Травня Silver Ліга 11:20 X-Парк 1 «Фокстрот+» VS Penotrade
4 тур 16 Травня Silver Ліга 11:20 Х-Парк 3 FC Getman Kyiv VS Noosphere Kyiv
1 тур 16 Травня Gold Ліга 12:10 Х-Парк 3 Business Group Logistics VS Міжнародний Фінансовий Аудит
4 тур 16 Травня Silver Ліга 12:10 X-Парк 1 «Машінтех+» VS ФК «ВіЯр+»
1 тур 16 Травня Суперліга 13:00 Х-Парк 3 «Скіф» VS «Машінтех»
1 тур 16 Травня Gold Ліга 13:00 X-Парк 1 Ikarus VS «Інтергал-Буд»
1 тур 16 Травня Суперліга 13:50 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS FC Donbass
2 тур 16 Травня ПК Вища ліга 13:50 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS Ajax Systems
1 тур 16 Травня Суперліга 14:40 Х-Парк 3 FC Liv-Comfort VS ФК «Поліція Києва»
1 тур 16 Травня Суперліга 14:40 X-Парк 1 «Фокстрот» VS AFC Sparta
1 тур 16 Травня Gold Ліга 16:00 X-Парк 1 Hilti VS Avis
4 тур 16 Травня Прем"єр ліга 16:00 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS Perun
4 тур 16 Травня Прем"єр ліга 16:50 X-Парк 1 Star VS Winncom
4 тур 16 Травня Прем"єр ліга 16:50 Х-Парк 3 «Ібіс» VS СМ-25 (Семиполки)
4 тур 16 Травня Прем"єр ліга 17:40 Х-Парк 3 FC Vtoris VS Utlandia
4 тур 16 Травня Прем"єр ліга 17:40 X-Парк 1 DragonTalisman VS ФК «ВіЯр»
5 тур 16 Травня Вища ліга 18:30 Х-Парк 3 МФК «Монолит» VS MIF
5 тур 16 Травня Вища ліга 18:30 X-Парк 1 «СКІФ» VS FC Vtoris+
5 тур 16 Травня Перша ліга 19:20 Х-Парк 3 «Центральний офіс» VS «Київ НКС»
5 тур 16 Травня Вища ліга 19:20 X-Парк 1 Generals VS AFC Staff
5 тур 16 Травня Перша ліга 20:10 X-Парк 1 Medium Tactics VS «Токіо»
1 тур 16 Травня Gold Ліга 20:10 Х-Парк 3 Clearwater VS «Агросем»
3 тур 16 Травня ПК Перша ліга 21:00 Х-Парк 3 FC EXMO VS SLC
5 тур 16 Травня Перша ліга 21:00 X-Парк 1 AFC Start VS «Нікос»