Календар матчів міста

(093)273-57-67
Вияр Машінтех Чиста Вода Укркубок
Віді-Трейд Soccer Seco Фурніком
Parimatch Футбол Parimatch3 Parimatch

«Комфорт Таун» 2:3 «Фігаро» Semalt 1:3 FC Titan «Комфорт Таун» 5:0 AFC Ambulance «Центральний офіс» 6:3 «Нікос» ФК «Поліція Києва» 3:4 «Машінтех» Abilardo 0:5 Beerland Ajax Systems 2:0 FC Vtoris Left Coast Avis 3:1 Clearwater Olympic Kyiv 0:8 «Любі друзі» МФК «Филлер» 13:3 Beta AutoTrade FC Vtoris 5:4 Winncom «Петровичи» 2:4 Goal center Winncom 2:4 СМ-25 (Семиполки) FC Aviator 1:4 SLC ФК «СМН» 4:8 FC Fake Agent UA FC Pegas 1:3 S.K.I.L.L. Underdog 2:2 FC EXMO ФК «Енергія» (Чабани) 5:0 Hardbat FC Goodfellas 1:3 ФК «Карбон» FC Cardmates 2:4 ST-Group ФК «Кварцит» 5:2 OTTO club Evo 3:3 ФК «Бортничі» FC No Forces 3:0 «Кава Про» Алєксєєв, Боярчуков та партнери 8:4 RCD Mallorca ФК «Антарес» 5:1 Team Union ФК «Олімп» 5:1 ФК «Аквестел» Стальпрофіль 4:3 BT-Ukraine InterSport 3:6 ФК «Антарес+» ARP 410 0:5 «КБТ» ФК «Сула» 0:5 AFC Staff+ ARP 410 0:5 ФК «Антарес+» «Навесики» 2:5 AFC San Grano Алєксєєв, Боярчуков та партнери 12:2 BT-Ukraine ФК «ВіЯр+» 3:0 «Бандерлона» FC Getman Kyiv 6:1 ФК «Юніор» RCD Mallorca 3:6 OTTO club Noosphere Kyiv 6:3 Penotrade FC Olymp 5:0 «Фокстрот+» «Скіф» 6:1 FC Liv-Comfort FC Donbass 7:2 AFC Sparta Ikarus 5:4 Avis «Фокстрот» 2:7 ФК «Поліція Києва» Clearwater 2:3 Hilti «Віді-трейд» 3:2 «Машінтех» Міжнародний Фінансовий Аудит 2:2 «Інтергал-Буд» Syndicate 4:6 «Укроргсинтез» Business Group Logistics 0:2 «Агросем» DragonTalisman 1:0 Mustang Taxi Star 3:3 «Ібіс» ФК «ВіЯр» 2:5 СМ-25 (Семиполки) МФК «Монолит» 2:1 Juvenility Generals 0:1 MIF AFC Staff 1:3 FC Vtoris+ Medium Tactics 3:1 «Центральний офіс» AFC San Grano 0:5 МСК Україна AFC Start 7:3 «Токіо»


Таблиця

і о
1DragonTalisman715
2Star613
3Perun713
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Макаренко Сергій 7 8 1.143
2 Марченко Альфред 6 7 1.167
3 Хусаінов Дмитро 5 5 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Макаренко 7 6 0.86
2 Побережний 6 5 0.83
3 Бужин 6 4 0.67
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
10 тур 19 Червня Футзальна ліга 09:00 Горай Арена FC Titan VS «Фігаро»
10 тур 19 Червня Футзальна ліга 09:50 Горай Арена Semalt VS «Комфорт Таун»
10 тур 19 Червня Центральна конференція 12:00 СК Спартак Beerland VS Победа
10 тур 19 Червня Центральна конференція 12:50 СК Спартак Olympic Kyiv VS Abilardo
10 тур 19 Червня Південна конференція 15:30 СК Льодовий стадіон ФК «Карбон» VS ФК «Енергія» (Чабани)
10 тур 19 Червня Південна конференція 16:20 СК Льодовий стадіон FC Drive VS FC Goodfellas
10 тур 19 Червня Західна конференція 19:00 ФЦ Совки ФК «Кварцит» VS Алєксєєв, Боярчуков та партнери
10 тур 19 Червня Західна конференція 19:50 ФЦ Совки RCD Mallorca VS Стальпрофіль
4 тур 19 Червня Західна конференція 20:40 ФЦ Совки Стальпрофіль VS Алєксєєв, Боярчуков та партнери
9 тур 19 Червня Перша ліга 11:30 X-Парк 1 «Нікос» VS «Київ НКС»
9 тур 19 Червня ПК Вища ліга 12:20 Х-Парк 3 AFC San Grano VS Syndicate
9 тур 19 Червня ПК Вища ліга 13:10 Х-Парк 3 Beta AutoTrade VS Ajax Systems
9 тур 19 Червня ПК Вища ліга 13:10 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS «Навесики»
9 тур 19 Червня ПК Вища ліга 14:00 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS МСК Україна
9 тур 19 Червня ПК Перша ліга 14:00 Х-Парк 3 FC EXMO VS FC Pegas
9 тур 19 Червня ПК Перша ліга 14:50 Х-Парк 3 FC Fake Agent UA VS «Петровичи»
9 тур 19 Червня ПК Перша ліга 14:50 X-Парк 1 Goal center VS Underdog
9 тур 19 Червня ПК Перша ліга 15:40 Х-Парк 3 S.K.I.L.L. VS FC Aviator
9 тур 19 Червня ПК Перша ліга 15:40 X-Парк 1 SLC VS ФК «СМН»
6 тур 19 Червня СК Перша ліга "А" 18:00 ФЦ Берковщина 2 ФК «Сула» VS FC Cardmates
6 тур 19 Червня СК Перша ліга "А" 18:00 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS ST-Group
6 тур 19 Червня СК Перша ліга "Б" 18:55 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS Evo
6 тур 19 Червня СК Перша ліга "Б" 18:55 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS ФК «Бортничі»
6 тур 19 Червня СК Вища ліга "Б" 19:50 ФЦ Берковщина 1 ФК «Аквестел» VS Team Union
6 тур 19 Червня СК Вища ліга "Б" 19:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS ФК «Антарес»
6 тур 19 Червня СК Вища ліга "А" 20:45 ФЦ Берковщина 2 ARP 410 VS InterSport
6 тур 19 Червня СК Вища ліга "А" 20:45 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS ФК «Антарес+»
9 тур 20 Червня Silver Ліга 11:20 X-Парк 1 Penotrade VS FC Olymp
9 тур 20 Червня Silver Ліга 11:20 Х-Парк 3 «Бандерлона» VS Noosphere Kyiv
9 тур 20 Червня Silver Ліга 12:10 X-Парк 1 «Фокстрот+» VS FC Getman Kyiv
9 тур 20 Червня Silver Ліга 12:10 Х-Парк 3 ФК «Юніор» VS «Машінтех+»
7 тур 20 Червня Gold Ліга 13:00 X-Парк 1 «Агросем» VS Ikarus
7 тур 20 Червня Gold Ліга 13:00 Х-Парк 3 «Інтергал-Буд» VS Business Group Logistics
7 тур 20 Червня Суперліга 13:50 Х-Парк 3 ФК «Поліція Києва» VS «Скіф»
7 тур 20 Червня Gold Ліга 13:50 X-Парк 1 Hilti VS Міжнародний Фінансовий Аудит
7 тур 20 Червня Суперліга 14:40 Х-Парк 3 FC Liv-Comfort VS FC Donbass
7 тур 20 Червня Суперліга 14:40 X-Парк 1 «Машінтех» VS «Фокстрот»
7 тур 20 Червня Суперліга 16:00 X-Парк 1 AFC Sparta VS «Віді-трейд»
9 тур 20 Червня Прем"єр ліга 16:50 X-Парк 1 Perun VS ФК «ВіЯр»
9 тур 20 Червня Прем"єр ліга 16:50 Х-Парк 3 СМ-25 (Семиполки) VS Star
9 тур 20 Червня Прем"єр ліга 17:40 Х-Парк 3 «Ібіс» VS DragonTalisman
9 тур 20 Червня Прем"єр ліга 17:40 X-Парк 1 Mustang Taxi VS FC Vtoris
10 тур 20 Червня Вища ліга 18:30 X-Парк 1 MIF VS FC Vtoris+
10 тур 20 Червня Вища ліга 18:30 Х-Парк 3 Juvenility VS AFC Staff
10 тур 20 Червня Вища ліга 19:20 X-Парк 1 Generals VS МФК «Монолит»
10 тур 20 Червня Перша ліга 19:20 Х-Парк 3 «Токіо» VS «Київ НКС»
10 тур 20 Червня Перша ліга 20:10 Х-Парк 3 AFC Start VS Medium Tactics