Мини футбол LIVE V9KY

(093)273-57-67
Parimatch Фурніком Машінтех Parimatch
Soccer Parimatch3 Віді-Трейд Чиста Вода
Футбол Вияр Укркубок Seco

«Комфорт Таун» 2:3 «Фігаро» Semalt 1:3 FC Titan «Комфорт Таун» 5:0 AFC Ambulance «Центральний офіс» 6:3 «Нікос» ФК «Поліція Києва» 3:4 «Машінтех» Abilardo 0:5 Beerland Avis 3:1 Clearwater Ajax Systems 2:0 FC Vtoris Left Coast Olympic Kyiv 0:8 «Любі друзі» FC Vtoris 5:4 Winncom МФК «Филлер» 13:3 Beta AutoTrade Winncom 2:4 СМ-25 (Семиполки) «Петровичи» 2:4 Goal center FC Aviator 1:4 SLC ФК «СМН» 4:8 FC Fake Agent UA Underdog 2:2 FC EXMO FC Pegas 1:3 S.K.I.L.L. ФК «Енергія» (Чабани) 5:0 Hardbat FC Goodfellas 1:3 ФК «Карбон» FC Cardmates 2:4 ST-Group ФК «Кварцит» 5:2 OTTO club Evo 3:3 ФК «Бортничі» FC No Forces 3:0 «Кава Про» Алєксєєв, Боярчуков та партнери 8:4 RCD Mallorca ФК «Антарес» 5:1 Team Union ФК «Олімп» 5:1 ФК «Аквестел» Стальпрофіль 4:3 BT-Ukraine InterSport 3:6 ФК «Антарес+» ARP 410 0:5 «КБТ» ФК «Сула» 0:5 AFC Staff+ ARP 410 0:5 ФК «Антарес+» Алєксєєв, Боярчуков та партнери 12:2 BT-Ukraine «Навесики» 2:5 AFC San Grano


Таблиця

і о
1Star613
2Perun713
3DragonTalisman612
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Макаренко Сергій 6 8 1.333
2 Марченко Альфред 6 7 1.167
3 Хусаінов Дмитро 5 5 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Макаренко 6 6 1
2 Побережний 5 5 1
3 Бужин 5 3 0.6
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 3 тур 04 Квітня 14:05 X-Парк 1 FC Liv-Comfort+ 2 : 3 FC Liv-Comfort
Київ 8 тур 13 Червня 10:30 X-Парк 1 ФК «ВіЯр+» 1 : 0 «Бандерлона»
Київ 8 тур 13 Червня 10:30 Х-Парк 3 FC Getman Kyiv 1 : 0 ФК «Юніор»
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 8 тур 13 Червня 11:20 Х-Парк 3 Noosphere Kyiv VS Penotrade
Київ 7 тур 13 Червня 11:20 X-Парк 1 RCD Mallorca VS OTTO club
Київ 6 тур 13 Червня 12:10 Х-Парк 3 «Скіф» VS FC Liv-Comfort
Київ 8 тур 13 Червня 12:10 X-Парк 1 FC Olymp VS «Фокстрот+»
Київ 6 тур 13 Червня 13:00 Х-Парк 3 Ikarus VS Avis
Київ 6 тур 13 Червня 13:00 X-Парк 1 FC Donbass VS AFC Sparta
Київ 6 тур 13 Червня 13:50 X-Парк 1 Clearwater VS Hilti
Київ 6 тур 13 Червня 13:50 Х-Парк 3 «Фокстрот» VS ФК «Поліція Києва»
Київ 6 тур 13 Червня 14:40 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS «Машінтех»
Київ 6 тур 13 Червня 14:40 X-Парк 1 Міжнародний Фінансовий Аудит VS «Інтергал-Буд»
Київ 8 тур 13 Червня 15:40 X-Парк 1 Syndicate VS «Укроргсинтез»
Київ 6 тур 13 Червня 16:00 Х-Парк 3 Business Group Logistics VS «Агросем»
Київ 8 тур 13 Червня 16:50 Х-Парк 3 DragonTalisman VS Mustang Taxi
Київ 8 тур 13 Червня 17:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS СМ-25 (Семиполки)
Київ 8 тур 13 Червня 17:40 X-Парк 1 Star VS «Ібіс»
Київ 9 тур 13 Червня 18:30 X-Парк 1 МФК «Монолит» VS Juvenility
Київ 9 тур 13 Червня 18:30 Х-Парк 3 Generals VS MIF
Київ 9 тур 13 Червня 19:20 Х-Парк 3 Medium Tactics VS «Центральний офіс»
Київ 9 тур 13 Червня 19:20 X-Парк 1 AFC Staff VS FC Vtoris+
Київ 9 тур 13 Червня 20:10 Х-Парк 3 AFC Start VS «Токіо»
Київ 5 тур 13 Червня 20:10 X-Парк 1 AFC San Grano VS МСК Україна
Київ 10 тур 19 Червня 09:00 Горай Арена FC Titan VS «Фігаро»
Київ 10 тур 19 Червня 09:50 Горай Арена Semalt VS «Комфорт Таун»
Київ 9 тур 19 Червня 11:30 X-Парк 1 «Нікос» VS «Київ НКС»
Київ 10 тур 19 Червня 12:00 СК Спартак Beerland VS Победа
Київ 9 тур 19 Червня 12:20 Х-Парк 3 AFC San Grano VS Syndicate
Київ 10 тур 19 Червня 12:50 СК Спартак Olympic Kyiv VS Abilardo
Київ 9 тур 19 Червня 13:10 Х-Парк 3 Beta AutoTrade VS Ajax Systems
Київ 9 тур 19 Червня 13:10 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS «Навесики»
Київ 9 тур 19 Червня 14:00 Х-Парк 3 FC EXMO VS FC Pegas
Київ 9 тур 19 Червня 14:00 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS МСК Україна
Київ 9 тур 19 Червня 14:50 Х-Парк 3 FC Fake Agent UA VS «Петровичи»
Київ 9 тур 19 Червня 14:50 X-Парк 1 Goal center VS Underdog
Київ 10 тур 19 Червня 15:30 СК Льодовий стадіон ФК «Карбон» VS ФК «Енергія» (Чабани)
Київ 9 тур 19 Червня 15:40 Х-Парк 3 S.K.I.L.L. VS FC Aviator
Київ 9 тур 19 Червня 15:40 X-Парк 1 SLC VS ФК «СМН»
Київ 10 тур 19 Червня 16:20 СК Льодовий стадіон FC Drive VS FC Goodfellas
Київ 6 тур 19 Червня 18:00 ФЦ Берковщина 2 ФК «Сула» VS FC Cardmates
Київ 6 тур 19 Червня 18:00 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS ST-Group
Київ 6 тур 19 Червня 18:55 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS Evo
Київ 6 тур 19 Червня 18:55 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS ФК «Бортничі»
Київ 10 тур 19 Червня 19:00 ФЦ Совки ФК «Кварцит» VS Алєксєєв, Боярчуков та партнери
Київ 10 тур 19 Червня 19:50 ФЦ Совки RCD Mallorca VS Стальпрофіль
Київ 6 тур 19 Червня 19:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS ФК «Антарес»
Київ 6 тур 19 Червня 19:50 ФЦ Берковщина 1 ФК «Аквестел» VS Team Union
Київ 4 тур 19 Червня 20:40 ФЦ Совки Стальпрофіль VS Алєксєєв, Боярчуков та партнери
Київ 6 тур 19 Червня 20:45 ФЦ Берковщина 2 ARP 410 VS InterSport
Київ 6 тур 19 Червня 20:45 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS ФК «Антарес+»
Київ 9 тур 20 Червня 11:20 Х-Парк 3 «Бандерлона» VS Noosphere Kyiv
Київ 9 тур 20 Червня 11:20 X-Парк 1 Penotrade VS FC Olymp
Київ 9 тур 20 Червня 12:10 X-Парк 1 «Фокстрот+» VS FC Getman Kyiv
Київ 9 тур 20 Червня 12:10 Х-Парк 3 ФК «Юніор» VS «Машінтех+»
Київ 7 тур 20 Червня 13:00 Х-Парк 3 «Інтергал-Буд» VS Business Group Logistics
Київ 7 тур 20 Червня 13:00 X-Парк 1 «Агросем» VS Ikarus
Київ 7 тур 20 Червня 13:50 Х-Парк 3 ФК «Поліція Києва» VS «Скіф»
Київ 7 тур 20 Червня 13:50 X-Парк 1 Hilti VS Міжнародний Фінансовий Аудит
Київ 7 тур 20 Червня 14:40 Х-Парк 3 FC Liv-Comfort VS FC Donbass
Київ 7 тур 20 Червня 14:40 X-Парк 1 «Машінтех» VS «Фокстрот»
Київ 7 тур 20 Червня 16:00 X-Парк 1 AFC Sparta VS «Віді-трейд»
Київ 9 тур 20 Червня 16:50 Х-Парк 3 СМ-25 (Семиполки) VS Star
Київ 9 тур 20 Червня 16:50 X-Парк 1 Perun VS ФК «ВіЯр»
Київ 9 тур 20 Червня 17:40 Х-Парк 3 «Ібіс» VS DragonTalisman
Київ 9 тур 20 Червня 17:40 X-Парк 1 Mustang Taxi VS FC Vtoris
Київ 10 тур 20 Червня 18:30 Х-Парк 3 Juvenility VS AFC Staff
Київ 10 тур 20 Червня 18:30 X-Парк 1 MIF VS FC Vtoris+
Київ 10 тур 20 Червня 19:20 Х-Парк 3 «Токіо» VS «Київ НКС»
Київ 10 тур 20 Червня 19:20 X-Парк 1 Generals VS МФК «Монолит»
Київ 10 тур 20 Червня 20:10 Х-Парк 3 AFC Start VS Medium Tactics