Мини футбол LIVE V9KY

(093)273-57-67
Parimatch Вияр Машінтех Чиста Вода
Seco Віді-Трейд Parimatch Parimatch3
Укркубок Soccer Футбол Фурніком

Clearwater 1:2 МФК «Филлер» TOPIAR 3:1 Underdog-Binotel Ajax Systems 8:2 AFC San Grano FC EXMO 3:3 Syndicate «Скіф» 13:2 Business Group Logistics OTTO club 2:10 «Петровичи» «Агросем» 2:5 ФК «Аквестел» «Ізенгард» 1:7 FC Vtoris Left Coast Lontano 4:3 Semalt FC Amigos 3:3 ФК «Кварцит» Beerland 4:3 Semalt «Любі друзі» 7:3 Olympic Kyiv Underdog-Binotel 7:2 OTTO club Medium Tactics 2:2 FC Vtoris+ BT-Ukraine 3:9 FC Amigos AFC Start 4:0 FC Getman Kyiv Goal center 2:8 «Нікос» МФК «Монолит» 2:3 «Бандерлона» S.K.I.L.L. 1:0 Underdog ФК «Юніор» 5:3 Generals «Фігаро» 2:5 Gogi FC Liv-Comfort 5:2 Walzer Mustang Taxi 2:6 Perun FC EXMO 3:1 «Пироговая Николай» Avis 2:3 «Фокстрот» FC VIT EXPORT 5:0 ФК «ВіЯр+» «Ібіс» 6:2 AFC Sparta МФА 2:2 МФК «Авалон» (Бровари) ФК «ВіЯр» 1:4 DragonTalisman «Кава Про» 0:6 AFC Staff+ mr.fish 1:13 FC Prosto House ФК «Олімп» 3:2 FC No Forces FTR 4:3 FC Kyiv Radar Noosphere Kyiv 2:2 ФК «Неизбежность» ФК «Бортничі» 2:0 Evo FC No Forces 1:5 «Центральний офіс»


Таблиця

і о
1DragonTalisman815
2Star815
3ФК «ВіЯр»814
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Макаренко Сергій 8 8 1
1 Марченко Альфред 8 8 1
2 Грачов Максим 8 7 0.875
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Макаренко 8 6 0.75
2 Побережний 7 5 0.71
2 Бужин 7 5 0.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Каминін Максим
1 Марченко Альфред
1 Хусаінов Дмитро
дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 3 тур 04 Квітня 14:05 X-Парк 1 FC Liv-Comfort+ 2 : 3 FC Liv-Comfort
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 1 тур 07 Серпня 09:00 X-Парк 1 «Фокстрот» VS Gogi
Київ 6 тур 07 Серпня 09:00 Х-Парк 3 ФК «Аквестел» VS Business Group Logistics
Київ 6 тур 07 Серпня 09:50 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS «Скіф»
Київ 6 тур 07 Серпня 09:50 X-Парк 1 Underdog-Binotel VS «Пироговая Николай»
Київ 6 тур 07 Серпня 10:40 Х-Парк 3 A.F.C Svyatosh VS Clearwater
Київ 6 тур 07 Серпня 10:40 X-Парк 1 «Петровичи» VS TOPIAR
Київ 6 тур 07 Серпня 11:30 X-Парк 1 Syndicate VS OTTO club
Київ 6 тур 07 Серпня 11:30 Х-Парк 3 AFC San Grano VS KANON
Київ 6 тур 07 Серпня 12:20 Х-Парк 3 «Агросем» VS Ajax Systems
Київ 6 тур 07 Серпня 12:20 X-Парк 1 «Ізенгард» VS FC EXMO
Київ 6 тур 07 Серпня 14:30 ФЦ Совки Beerland VS Lontano
Київ 6 тур 07 Серпня 15:20 ФЦ Совки Semalt VS BT-Ukraine
Київ 6 тур 07 Серпня 16:10 ФЦ Совки ФК «Кварцит» VS FC Amigos
Київ 2 тур 08 Серпня 09:30 Х-Парк 3 «Скіф» VS KANON
Київ 4 тур 08 Серпня 09:30 X-Парк 1 Semalt VS Lontano
Київ 6 тур 08 Серпня 10:20 X-Парк 1 «Нікос» VS Underdog
Київ 6 тур 08 Серпня 10:20 Х-Парк 3 «Укроргсинтез» VS S.K.I.L.L.
Київ 6 тур 08 Серпня 11:10 Х-Парк 3 Olympic Kyiv VS «Токіо»
Київ 6 тур 08 Серпня 11:10 X-Парк 1 «Бандерлона» VS FC Getman Kyiv
Київ 6 тур 08 Серпня 12:00 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS «Любі друзі»
Київ 6 тур 08 Серпня 12:00 X-Парк 1 AFC Start VS Generals
Київ 6 тур 08 Серпня 13:20 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS МФК «Монолит»
Київ 6 тур 08 Серпня 13:20 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр+» VS МФА
Київ 6 тур 08 Серпня 14:10 Х-Парк 3 Goal center VS Medium Tactics
Київ 6 тур 08 Серпня 14:10 X-Парк 1 AFC Sparta VS FC Donbass
Київ 6 тур 08 Серпня 15:00 Х-Парк 3 «Фігаро» VS FC Liv-Comfort
Київ 6 тур 08 Серпня 15:00 X-Парк 1 DragonTalisman VS «Ібіс»
Київ 6 тур 08 Серпня 15:50 Х-Парк 3 Walzer VS Avis
Київ 6 тур 08 Серпня 15:50 X-Парк 1 Perun VS ФК «ВіЯр»
Київ 6 тур 08 Серпня 16:40 Х-Парк 3 Gogi VS МФК «Авалон» (Бровари)
Київ 6 тур 08 Серпня 16:40 X-Парк 1 СМ-25 (Семиполки) VS Mustang Taxi
Київ 6 тур 08 Серпня 19:00 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS ФК «Олімп»
Київ 6 тур 08 Серпня 19:00 ФЦ Берковщина 2 FC Prosto House VS mr.fish
Київ 6 тур 08 Серпня 19:50 ФЦ Берковщина 2 Evo VS ФК «Бортничі»
Київ 6 тур 08 Серпня 19:50 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS FC Cardmates
Київ 6 тур 08 Серпня 20:40 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS «Центральний офіс»
Київ 7 тур 14 Серпня 09:00 Х-Парк 3 Business Group Logistics VS МФК «Филлер»
Київ 1 тур 14 Серпня 09:00 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS «Укроргсинтез»
Київ 7 тур 14 Серпня 09:50 Х-Парк 3 KANON VS «Агросем»
Київ 7 тур 14 Серпня 09:50 X-Парк 1 OTTO club VS «Ізенгард»
Київ 7 тур 14 Серпня 10:40 X-Парк 1 TOPIAR VS Syndicate
Київ 7 тур 14 Серпня 10:40 Х-Парк 3 Clearwater VS AFC San Grano
Київ 7 тур 14 Серпня 11:30 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS «Петровичи»
Київ 7 тур 14 Серпня 11:30 Х-Парк 3 «Скіф» VS A.F.C Svyatosh
Київ 7 тур 14 Серпня 12:20 Х-Парк 3 Ajax Systems VS ФК «Аквестел»
Київ 7 тур 14 Серпня 12:20 X-Парк 1 FC EXMO VS FC Vtoris Left Coast
Київ 1 тур 14 Серпня 13:10 X-Парк 1 «Любі друзі» VS «Токіо»
Київ 1 тур 14 Серпня 14:30 ФЦ Совки ФК «Кварцит» VS Lontano
Київ 7 тур 14 Серпня 15:20 ФЦ Совки FC Amigos VS Beerland
Київ 7 тур 14 Серпня 16:10 ФЦ Совки BT-Ukraine VS ФК «Кварцит»
Київ 6 тур 14 Серпня 17:00 ФЦ Совки FC Kyiv Radar VS FTR
Київ 5 тур 14 Серпня 17:50 ФЦ Совки BT-Ukraine VS Semalt
Київ 1 тур 15 Серпня 09:30 Х-Парк 3 A.F.C Svyatosh VS ФК «Аквестел»
Київ 7 тур 15 Серпня 10:20 X-Парк 1 Underdog VS «Укроргсинтез»
Київ 7 тур 15 Серпня 10:20 Х-Парк 3 «Любі друзі» VS Goal center
Київ 7 тур 15 Серпня 11:10 Х-Парк 3 S.K.I.L.L. VS Olympic Kyiv
Київ 7 тур 15 Серпня 11:10 X-Парк 1 МФК «Монолит» VS AFC Start
Київ 7 тур 15 Серпня 12:00 Х-Парк 3 Medium Tactics VS «Нікос»
Київ 7 тур 15 Серпня 12:00 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS «Бандерлона»
Київ 7 тур 15 Серпня 13:20 X-Парк 1 МФК «Авалон» (Бровари) VS ФК «ВіЯр+»
Київ 7 тур 15 Серпня 13:20 Х-Парк 3 Generals VS FC Getman Kyiv
Київ 7 тур 15 Серпня 14:10 X-Парк 1 Avis VS «Фігаро»
Київ 7 тур 15 Серпня 15:00 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS Walzer
Київ 7 тур 15 Серпня 15:00 Х-Парк 3 «Ібіс» VS Perun
Київ 7 тур 15 Серпня 15:50 X-Парк 1 МФА VS «Фокстрот»
Київ 7 тур 15 Серпня 15:50 Х-Парк 3 FC Donbass VS DragonTalisman
Київ 7 тур 15 Серпня 16:40 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS FC Vtoris
Київ 7 тур 15 Серпня 16:40 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS Gogi
Київ 7 тур 15 Серпня 19:00 ФЦ Берковщина 1 ФК «Неизбежность» VS AFC Staff+
Київ 7 тур 15 Серпня 19:00 ФЦ Берковщина 2 FTR VS Evo
Київ 7 тур 15 Серпня 19:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FC Prosto House
Київ 7 тур 15 Серпня 19:50 ФЦ Берковщина 1 ФК «Олімп» VS Noosphere Kyiv
Київ 7 тур 15 Серпня 20:40 ФЦ Берковщина 2 mr.fish VS FC Kyiv Radar
Київ 5 тур 15 Серпня 20:40 ФЦ Берковщина 1 «Центральний офіс» VS «Кава Про»
Київ 7 тур 15 Серпня 21:30 ФЦ Берковщина 1 FC Cardmates VS FC No Forces
Київ 8 тур 21 Серпня 08:40 X-Парк 1 «Бандерлона» VS Generals
Київ 8 тур 21 Серпня 09:30 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS МФК «Монолит»
Київ 8 тур 21 Серпня 10:20 X-Парк 1 AFC Start VS ФК «Юніор»
Київ 3 тур 21 Серпня 11:10 X-Парк 1 «Фігаро» VS «Фокстрот»
Київ 2 тур 21 Серпня 12:00 X-Парк 1 МФА VS Avis
Київ 2 тур 21 Серпня 12:50 X-Парк 1 S.K.I.L.L. VS «Любі друзі»
Київ 5 тур 21 Серпня 13:40 X-Парк 1 KANON VS A.F.C Svyatosh
Київ 8 тур 21 Серпня 16:00 ФЦ Совки Lontano VS FC Amigos
Київ 8 тур 21 Серпня 16:50 ФЦ Совки Beerland VS BT-Ukraine
Київ 8 тур 21 Серпня 17:40 ФЦ Совки Semalt VS ФК «Кварцит»
Київ 8 тур 21 Серпня 20:00 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS FTR
Київ 8 тур 21 Серпня 20:50 ФЦ Берковщина 1 FC Kyiv Radar VS Evo
Київ 8 тур 21 Серпня 21:30 ФЦ Берковщина 1 mr.fish VS ФК «Бортничі»
Київ 3 тур 28 Серпня 09:00 Х-Парк 3 «Токіо» VS S.K.I.L.L.
Київ 8 тур 28 Серпня 09:00 X-Парк 1 «Ізенгард» VS TOPIAR
Київ 8 тур 28 Серпня 09:50 Х-Парк 3 A.F.C Svyatosh VS Business Group Logistics
Київ 8 тур 28 Серпня 09:50 X-Парк 1 «Агросем» VS Clearwater
Київ 8 тур 28 Серпня 10:40 Х-Парк 3 AFC San Grano VS «Скіф»
Київ 8 тур 28 Серпня 10:40 X-Парк 1 Syndicate VS «Пироговая Николай»
Київ 8 тур 28 Серпня 11:30 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS Underdog-Binotel
Київ 8 тур 28 Серпня 11:30 Х-Парк 3 ФК «Аквестел» VS МФК «Филлер»
Київ 8 тур 28 Серпня 12:20 Х-Парк 3 Ajax Systems VS KANON
Київ 8 тур 28 Серпня 12:20 X-Парк 1 FC EXMO VS OTTO club
Київ 9 тур 28 Серпня 14:30 ФЦ Совки BT-Ukraine VS Lontano
Київ 9 тур 28 Серпня 15:20 ФЦ Совки FC Amigos VS Semalt
Київ 9 тур 28 Серпня 16:10 ФЦ Совки ФК «Кварцит» VS Beerland
Київ 4 тур 28 Серпня 17:00 ФЦ Совки МФК «Авалон» (Бровари) VS FC VIT EXPORT
Київ 4 тур 28 Серпня 17:50 ФЦ Совки ФК «ВіЯр+» VS Avis
Київ 7 тур 28 Серпня 18:40 ФЦ Совки ФК «ВіЯр» VS СМ-25 (Семиполки)
Київ 8 тур 29 Серпня 09:30 Х-Парк 3 Olympic Kyiv VS Underdog
Київ 8 тур 29 Серпня 09:30 X-Парк 1 Goal center VS «Токіо»
Київ 9 тур 29 Серпня 10:20 X-Парк 1 МФК «Монолит» VS Generals
Київ 8 тур 29 Серпня 10:20 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS S.K.I.L.L.
Київ 8 тур 29 Серпня 11:10 Х-Парк 3 «Нікос» VS «Укроргсинтез»
Київ 9 тур 29 Серпня 11:10 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS FC Getman Kyiv
Київ 9 тур 29 Серпня 12:00 X-Парк 1 AFC Start VS «Бандерлона»
Київ 8 тур 29 Серпня 12:00 Х-Парк 3 Medium Tactics VS «Любі друзі»
Київ 8 тур 29 Серпня 13:20 X-Парк 1 Gogi VS ФК «ВіЯр+»
Київ 8 тур 29 Серпня 13:20 Х-Парк 3 СМ-25 (Семиполки) VS «Ібіс»
Київ 2 тур 29 Серпня 14:10 X-Парк 1 «Петровичи» VS Syndicate
Київ 8 тур 29 Серпня 14:10 X-Парк 1 «Фокстрот» VS МФК «Авалон» (Бровари)
Київ 8 тур 29 Серпня 15:00 X-Парк 1 Walzer VS МФА
Київ 8 тур 29 Серпня 15:00 Х-Парк 3 Perun VS FC Donbass
Київ 8 тур 29 Серпня 15:50 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS Avis
Київ 8 тур 29 Серпня 15:50 Х-Парк 3 FC Vtoris VS AFC Sparta
Київ 8 тур 29 Серпня 16:40 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS ФК «ВіЯр»
Київ 8 тур 29 Серпня 16:40 X-Парк 1 «Фігаро» VS FC VIT EXPORT
Київ 8 тур 29 Серпня 19:00 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS FC Cardmates
Київ 9 тур 29 Серпня 19:00 ФЦ Берковщина 2 FTR VS mr.fish
Київ 8 тур 29 Серпня 19:50 ФЦ Берковщина 1 «Центральний офіс» VS ФК «Олімп»
Київ 9 тур 29 Серпня 19:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FC Kyiv Radar
Київ 9 тур 29 Серпня 20:40 ФЦ Берковщина 2 Evo VS FC Prosto House
Київ 9 тур 04 Вересня 09:00 Х-Парк 3 KANON VS ФК «Аквестел»
Київ 9 тур 04 Вересня 09:50 X-Парк 1 TOPIAR VS FC EXMO
Київ 9 тур 04 Вересня 09:50 Х-Парк 3 Clearwater VS Ajax Systems
Київ 9 тур 04 Вересня 10:40 Х-Парк 3 «Скіф» VS «Агросем»
Київ 9 тур 04 Вересня 10:40 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS «Ізенгард»
Київ 9 тур 04 Вересня 11:30 Х-Парк 3 Business Group Logistics VS AFC San Grano
Київ 9 тур 04 Вересня 11:30 X-Парк 1 OTTO club VS FC Vtoris Left Coast
Київ 9 тур 04 Вересня 12:20 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS A.F.C Svyatosh
Київ 9 тур 04 Вересня 12:20 X-Парк 1 Underdog-Binotel VS «Петровичи»
Київ 10 тур 04 Вересня 14:30 ФЦ Совки Semalt VS Beerland
Київ 10 тур 04 Вересня 15:20 ФЦ Совки Lontano VS ФК «Кварцит»
Київ 10 тур 04 Вересня 16:10 ФЦ Совки FC Amigos VS BT-Ukraine
Київ 9 тур 05 Вересня 09:30 Х-Парк 3 «Токіо» VS Medium Tactics
Київ 9 тур 05 Вересня 09:30 X-Парк 1 «Любі друзі» VS «Нікос»
Київ 10 тур 05 Вересня 10:20 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS AFC Start
Київ 9 тур 05 Вересня 10:20 Х-Парк 3 S.K.I.L.L. VS Goal center
Київ 10 тур 05 Вересня 11:10 X-Парк 1 «Бандерлона» VS МФК «Монолит»
Київ 9 тур 05 Вересня 11:10 Х-Парк 3 Underdog VS FC Vtoris+
Київ 9 тур 05 Вересня 12:00 Х-Парк 3 «Укроргсинтез» VS Olympic Kyiv
Київ 10 тур 05 Вересня 12:00 X-Парк 1 Generals VS ФК «Юніор»
Київ 9 тур 05 Вересня 13:20 X-Парк 1 ФК «ВіЯр+» VS «Фокстрот»
Київ 9 тур 05 Вересня 14:10 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS FC Liv-Comfort
Київ 9 тур 05 Вересня 14:10 Х-Парк 3 «Ібіс» VS Mustang Taxi
Київ 9 тур 05 Вересня 15:00 X-Парк 1 МФА VS «Фігаро»
Київ 9 тур 05 Вересня 15:00 Х-Парк 3 FC Donbass VS СМ-25 (Семиполки)
Київ 9 тур 05 Вересня 15:50 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS FC Vtoris
Київ 9 тур 05 Вересня 15:50 X-Парк 1 МФК «Авалон» (Бровари) VS Walzer
Київ 9 тур 05 Вересня 16:40 Х-Парк 3 AFC Sparta VS DragonTalisman
Київ 9 тур 05 Вересня 16:40 X-Парк 1 Avis VS Gogi
Київ 10 тур 05 Вересня 19:00 ФЦ Берковщина 2 FC Kyiv Radar VS FC Prosto House
Київ 9 тур 05 Вересня 19:00 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS FC No Forces
Київ 10 тур 05 Вересня 19:50 ФЦ Берковщина 2 mr.fish VS Evo
Київ 9 тур 05 Вересня 19:50 ФЦ Берковщина 1 ФК «Неизбежность» VS «Кава Про»
Київ 10 тур 05 Вересня 20:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FTR
Київ 9 тур 05 Вересня 20:40 ФЦ Берковщина 1 FC Cardmates VS Noosphere Kyiv