Мини футбол LIVE V9KY

(093)273-57-67
Вияр Машінтех Фурніком Seco
Укркубок Чиста Вода Футбол Parimatch
Parimatch Віді-Трейд Soccer Parimatch3

Semalt 2:0 AFC Ambulance Победа 1:2 Abilardo Ikarus 3:3 «Фокстрот» AFC San Grano 6:5 Ajax Systems «Навесики» 3:7 «Укроргсинтез» Olympic Kyiv 2:2 Beerland ФК «СМН» 2:8 FC Pegas FC Vtoris Left Coast 5:1 Beta AutoTrade OTTO club 2:10 Алєксєєв, Боярчуков та партнери «Петровичи» 3:2 FC Aviator Underdog 2:2 S.K.I.L.L. МФК «Филлер» 2:2 Syndicat Avis 2:4 «Машінтех» ФК «Антарес+» 5:2 ST-Group Team Union 4:1 ФК «Бортничі» Evo 3:5 ФК «Антарес» InterSport 3:0 FC Cardmates ФК «Сула» 2:4 ARP 410 FC No Forces 0:5 ФК «Олімп» ФК «Аквестел» 2:1 AFC Staff+ «КБТ» 9:2 «Кава Про» InterSport 8:2 ФК «Антарес» Penotrade 5:4 ФК «Юніор» Noosphere Kyiv 2:4 «Фокстрот+» Perun 5:0 Winncom Ikarus 0:5 Business Group Logistics «Бандерлона» 6:2 LABA «Віді-трейд» 0:1 «Фокстрот» «Скіф» 7:5 FC Liv-Comfort «Нікос» 4:5 «Токіо» Clearwater 9:1 Hilti ФК «Поліція Києва» 4:4 «Агросем» FC Donbass 7:3 «Інтергал-Буд» AFC Start 4:3 «Центральний офіс» AFC Sparta 5:2 Міжнародний Фінансовий Аудит ФК «ВіЯр» 1:1 «Ібіс» Utlandia 0:3 DragonTalisman СМ-25 (Семиполки) 0:1 Mustang Taxi FC Vtoris 3:3 Star AFC Staff 3:3 MIF МФК «Монолит» 2:4 FC Vtoris+


Таблиця

і о
1DragonTalisman39
2Star34
3ФК «ВіЯр»24
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Антоненко Антон 3 5 1.667
2 Данько Олександр 3 4 1.333
3 Харабара Сергій 2 3 1.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Макаренко 3 4 1.33
2 Савчук 3 3 1
3 Побережний 3 2 0.67
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 3 тур 04 Квітня 14:05 X-Парк 1 FC Liv-Comfort+ 2 : 3 FC Liv-Comfort
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 4 тур 15 Травня 09:25 Горай Арена «Фігаро» VS Semalt
Київ 4 тур 15 Травня 10:10 Горай Арена «Комфорт Таун» VS FC Titan
Київ 4 тур 15 Травня 11:30 Х-Парк 3 «Токіо» VS «Центральний офіс»
Київ 4 тур 15 Травня 11:30 X-Парк 1 AFC Staff VS МФК «Монолит»
Київ 4 тур 15 Травня 12:00 СК Спартак Olympic Kyiv VS Победа
Київ 4 тур 15 Травня 12:20 Х-Парк 3 MIF VS «СКІФ»
Київ 4 тур 15 Травня 12:20 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS Generals
Київ 4 тур 15 Травня 12:50 СК Спартак S.K.I.L.L. VS FC EXMO
Київ 4 тур 15 Травня 13:10 X-Парк 1 Syndicat VS Beta AutoTrade
Київ 4 тур 15 Травня 13:10 Х-Парк 3 «Укроргсинтез» VS AFC San Grano
Київ 4 тур 15 Травня 13:40 СК Спартак «Любі друзі» VS Beerland
Київ 4 тур 15 Травня 14:00 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS Ajax Systems
Київ 4 тур 15 Травня 14:00 X-Парк 1 МСК Україна VS «Навесики»
Київ 4 тур 15 Травня 14:50 X-Парк 1 SLC VS Goal center
Київ 4 тур 15 Травня 14:50 Х-Парк 3 FC Pegas VS FC Fake Agent UA
Київ 4 тур 15 Травня 15:40 Х-Парк 3 ФК «СМН» VS «Петровичи»
Київ 4 тур 15 Травня 15:40 X-Парк 1 «Київ НКС» VS AFC Start
Київ 4 тур 15 Травня 16:00 СК Льодовий стадіон ФК «Енергія» (Чабани) VS FC Goodfellas
Київ 4 тур 15 Травня 16:30 X-Парк 1 FC Aviator VS Underdog
Київ 4 тур 15 Травня 16:45 СК Льодовий стадіон Hardbat VS FC Drive
Київ 1 тур 15 Травня 18:00 СК Чемпіон 2 Evo VS FC No Forces
Київ 4 тур 15 Травня 18:30 СК Політ BT-Ukraine VS ФК «Кварцит»
Київ 1 тур 15 Травня 18:50 СК Чемпіон 2 FC Cardmates VS ФК «Сула»
Київ 1 тур 15 Травня 18:50 СК Чемпіон 1 ST-Group VS AFC Staff+
Київ 4 тур 15 Травня 19:15 СК Політ OTTO club VS RCD Mallorca
Київ 1 тур 15 Травня 19:40 СК Чемпіон 2 ФК «Антарес» VS ФК «Олімп»
Київ 1 тур 15 Травня 19:40 СК Чемпіон 1 Team Union VS ФК «Аквестел»
Київ 1 тур 15 Травня 20:30 СК Чемпіон 2 «КБТ» VS ARP 410
Київ 1 тур 15 Травня 20:30 СК Чемпіон 1 ФК «Бортничі» VS «Кава Про»
Київ 4 тур 15 Травня 21:20 СК Чемпіон 2 «Нікос» VS Medium Tactics
Київ 4 тур 16 Травня 09:45 X-Парк 1 Beta AutoTrade VS AFC San Grano
Київ 4 тур 16 Травня 10:30 Х-Парк 3 FC Olymp VS LABA
Київ 4 тур 16 Травня 10:30 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS «Бандерлона»
Київ 4 тур 16 Травня 11:20 Х-Парк 3 FC Getman Kyiv VS Noosphere Kyiv
Київ 4 тур 16 Травня 11:20 X-Парк 1 «Фокстрот+» VS Penotrade
Київ 4 тур 16 Травня 12:10 X-Парк 1 «Машінтех+» VS ФК «ВіЯр+»
Київ 1 тур 16 Травня 12:10 Х-Парк 3 Business Group Logistics VS Міжнародний Фінансовий Аудит
Київ 1 тур 16 Травня 13:00 X-Парк 1 Ikarus VS «Інтергал-Буд»
Київ 1 тур 16 Травня 13:00 Х-Парк 3 «Скіф» VS «Машінтех»
Київ 1 тур 16 Травня 13:50 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS FC Donbass
Київ 2 тур 16 Травня 13:50 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS Ajax Systems
Київ 1 тур 16 Травня 14:40 Х-Парк 3 FC Liv-Comfort VS ФК «Поліція Києва»
Київ 1 тур 16 Травня 14:40 X-Парк 1 «Фокстрот» VS AFC Sparta
Київ 4 тур 16 Травня 16:00 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS Perun
Київ 1 тур 16 Травня 16:00 X-Парк 1 Hilti VS Avis
Київ 4 тур 16 Травня 16:50 Х-Парк 3 «Ібіс» VS СМ-25 (Семиполки)
Київ 4 тур 16 Травня 16:50 X-Парк 1 Star VS Winncom
Київ 5 тур 16 Травня 17:25 СК Політ ФК «Карбон» VS Hardbat
Київ 4 тур 16 Травня 17:40 Х-Парк 3 FC Vtoris VS Utlandia
Київ 4 тур 16 Травня 17:40 X-Парк 1 DragonTalisman VS ФК «ВіЯр»
Київ 5 тур 16 Травня 18:10 СК Політ FC Drive VS ФК «Енергія» (Чабани)
Київ 5 тур 16 Травня 18:30 Х-Парк 3 МФК «Монолит» VS MIF
Київ 5 тур 16 Травня 18:30 X-Парк 1 «СКІФ» VS FC Vtoris+
Київ 5 тур 16 Травня 19:00 СК Політ RCD Mallorca VS BT-Ukraine
Київ 5 тур 16 Травня 19:20 Х-Парк 3 «Центральний офіс» VS «Київ НКС»
Київ 5 тур 16 Травня 19:20 X-Парк 1 Generals VS AFC Staff
Київ 5 тур 16 Травня 19:50 СК Політ Алєксєєв, Боярчуков та партнери VS OTTO club
Київ 1 тур 16 Травня 20:10 Х-Парк 3 Clearwater VS «Агросем»
Київ 5 тур 16 Травня 20:10 X-Парк 1 Medium Tactics VS «Токіо»
Київ 5 тур 16 Травня 20:40 СК Політ ФК «Кварцит» VS Klavdos-Стальпрофіль
Київ 3 тур 16 Травня 21:00 Х-Парк 3 FC EXMO VS SLC
Київ 5 тур 16 Травня 21:00 X-Парк 1 AFC Start VS «Нікос»