Мини футбол LIVE V9KY

(093)273-57-67
Віді-Трейд Вияр Укркубок Soccer
Футбол Parimatch3 Parimatch Машінтех
Чиста Вода Фурніком Seco Parimatch

«Київ НКС» 3:1 «Фокстрот» FC Aviator 2:7 АФК «Хунта» МСК Україна 1:3 ФК «Аквестел» Penotrade 0:8 FC Vtoris Left Coast «Пироговая Николай» 3:1 ФК «Антип» Ajax Systems 4:1 МФК «Филлер» AFC Evraztrade 1:4 FC EXMO FC Pegas 3:7 FC Fake Agent UA AFC San Grano 2:5 Underdog-Binotel AFC Ambulance 1:3 FDG Soborna Team 8:1 «Победа» BT-Ukraine 8:2 ФК «Карбон» «Ощадбанк» 6:3 FC Afrik Athletico «Ібіс» 4:2 ФК «Юніор» FC Vtoris+ 6:2 FC Getman Kyiv AFC Sparta 5:3 «Віді-трейд» DragonTalisman 2:7 FC Liv-Comfort Evo 4:3 FC ProfiTent AFC Start 1:0 S.K.I.L.L. МФА 2:1 ФК «ВіЯр» Goal center 3:2 Team Union «Скіф» 1:5 «Інтергал-Буд» «Бандерлона» 2:5 «Любі друзі» Friends Team 3:3 Underdog FC Prosto House 5:3 AFC Staff+ FC No Forces 2:9 «Зірка» «КБТ» 2:0 Noosphere Kyiv «СТ-Прозоро» 2:4 ФК «Антарес» ФК «Олімп» 5:1 FC Cardmates Beta AutoTrade 2:4 FC Fozzy mr.fish 7:2 MaxіTech «Кава Про» 6:2 FTR FC EXMO+ 2:1 ФК «Бортничі»


Таблиця

і о
1DragonTalisman815
2Star815
3ФК «ВіЯр»814
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Макаренко Сергій 8 8 1
1 Марченко Альфред 8 8 1
2 Грачов Максим 8 7 0.875
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Макаренко 8 6 0.75
2 Побережний 7 5 0.71
2 Бужин 7 5 0.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Каминін Максим
1 Марченко Альфред
1 Хусаінов Дмитро
дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 3 тур 04 Квітня 14:05 X-Парк 1 FC Liv-Comfort+ 2 : 3 FC Liv-Comfort
Київ 9 тур 15 Серпня 15:50 Х-Парк 3 FC Amigos 0 : 0 Semalt
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 2 тур 25 Вересня 09:00 Х-Парк 3 ФК «Аквестел» VS МФК «Филлер»
Київ 2 тур 25 Вересня 09:00 X-Парк 1 МСК Україна VS «Київ НКС»
Київ 2 тур 25 Вересня 09:50 Х-Парк 3 FC Vtoris Left Coast VS Ajax Systems
Київ 2 тур 25 Вересня 09:50 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS FC Aviator
Київ 2 тур 25 Вересня 10:40 X-Парк 1 FC Fake Agent UA VS «Токіо»
Київ 2 тур 25 Вересня 10:40 Х-Парк 3 ФК «Антип» VS Penotrade
Київ 2 тур 25 Вересня 11:30 Х-Парк 3 «Фокстрот» VS «Пироговая Николай»
Київ 2 тур 25 Вересня 11:30 X-Парк 1 Underdog-Binotel VS FC Pegas
Київ 2 тур 25 Вересня 12:20 Х-Парк 3 АФК «Хунта» VS AFC San Grano
Київ 2 тур 25 Вересня 13:10 Х-Парк 3 FC EXMO VS «Ізенгард»
Київ 2 тур 25 Вересня 13:30 Горай Арена FDG VS MAXteam
Київ 2 тур 25 Вересня 14:20 Горай Арена Semalt VS AFC Ambulance
Київ 2 тур 25 Вересня 15:10 Горай Арена FC Titan VS «Комфорт Таун»
Київ 2 тур 25 Вересня 16:00 ФЦ Совки Soborna Team VS FC VITSTROY
Київ 2 тур 25 Вересня 16:00 Горай Арена Hilti VS ФК «Фурніком»
Київ 2 тур 25 Вересня 16:50 Горай Арена SC Advocates VS «Світоч-2»
Київ 2 тур 25 Вересня 16:50 ФЦ Совки FC Afrik Athletico VS ФК «Карбон»
Київ 2 тур 26 Вересня 10:00 Х-Парк 3 Friends Team VS FC Vtoris+
Київ 2 тур 26 Вересня 10:50 Х-Парк 3 «Бандерлона» VS AFC Start
Київ 2 тур 26 Вересня 10:50 X-Парк 1 Underdog VS FC Getman Kyiv
Київ 2 тур 26 Вересня 11:40 X-Парк 1 «Любі друзі» VS S.K.I.L.L.
Київ 2 тур 26 Вересня 11:40 Х-Парк 3 Goal center VS «Нікос»
Київ 2 тур 26 Вересня 12:30 X-Парк 1 ФК «ВіЯр» VS «Інтергал-Буд»
Київ 2 тур 26 Вересня 12:30 Х-Парк 3 Team Union VS Medium Tactics
Київ 6 тур 26 Вересня 14:00 Х-Парк 3 Walzer VS МФА
Київ 1 тур 26 Вересня 14:00 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS FC Donbass
Київ 2 тур 26 Вересня 14:50 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS Gogi
Київ 1 тур 26 Вересня 14:50 X-Парк 1 DragonTalisman VS «Ібіс»
Київ 2 тур 26 Вересня 15:40 Х-Парк 3 AFC Sparta VS Avis
Київ 1 тур 26 Вересня 15:40 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS Mustang Taxi
Київ 2 тур 26 Вересня 18:00 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS «КБТ»
Київ 2 тур 26 Вересня 18:00 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS «СТ-Прозоро»
Київ 2 тур 26 Вересня 18:50 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS Noosphere Kyiv
Київ 2 тур 26 Вересня 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS ФК «Олімп»
Київ 2 тур 26 Вересня 19:40 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS FC Cardmates
Київ 2 тур 26 Вересня 19:40 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS Evo
Київ 2 тур 26 Вересня 20:30 ФЦ Берковщина 1 FC Goodfellas VS Beta AutoTrade
Київ 2 тур 26 Вересня 20:30 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS mr.fish
Київ 2 тур 26 Вересня 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC Fozzy VS «Кава Про»
Київ 2 тур 26 Вересня 21:20 ФЦ Берковщина 1 FTR VS FC EXMO+
Київ 3 тур 02 Жовтня 09:00 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS МСК Україна
Київ 3 тур 02 Жовтня 09:00 Х-Парк 3 FC Aviator VS FC EXMO
Київ 3 тур 02 Жовтня 09:50 X-Парк 1 Penotrade VS «Фокстрот»
Київ 3 тур 02 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 FC Pegas VS АФК «Хунта»
Київ 3 тур 02 Жовтня 10:40 X-Парк 1 Ajax Systems VS ФК «Антип»
Київ 3 тур 02 Жовтня 10:40 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS FC Fake Agent UA
Київ 3 тур 02 Жовтня 11:30 Х-Парк 3 «Токіо» VS Underdog-Binotel
Київ 3 тур 02 Жовтня 11:30 X-Парк 1 МФК «Филлер» VS FC Vtoris Left Coast
Київ 3 тур 02 Жовтня 12:20 X-Парк 1 «Київ НКС» VS ФК «Аквестел»
Київ 1 тур 02 Жовтня 13:10 X-Парк 1 «Нікос» VS Medium Tactics
Київ 3 тур 02 Жовтня 13:30 Горай Арена AFC Ambulance VS AFC White City
Київ 3 тур 02 Жовтня 14:20 Горай Арена MAXteam VS Semalt
Київ 3 тур 02 Жовтня 15:10 Горай Арена Syndicate VS FDG
Київ 3 тур 02 Жовтня 16:00 Горай Арена «Світоч-2» VS Hilti
Київ 3 тур 02 Жовтня 16:00 ФЦ Совки «Победа» VS FC Afrik Athletico
Київ 3 тур 02 Жовтня 16:50 ФЦ Совки FC VITSTROY VS ФК «Карбон»
Київ 3 тур 02 Жовтня 16:50 Горай Арена ФК «Фурніком» VS FC Titan
Київ 3 тур 02 Жовтня 17:40 ФЦ Совки Bronto VS «Ощадбанк»
Київ 3 тур 02 Жовтня 18:30 ФЦ Совки Soborna Team VS BT-Ukraine
Київ 3 тур 03 Жовтня 10:00 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS Underdog
Київ 3 тур 03 Жовтня 10:50 Х-Парк 3 AFC Start VS «Любі друзі»
Київ 3 тур 03 Жовтня 10:50 X-Парк 1 Friends Team VS FC Getman Kyiv
Київ 3 тур 03 Жовтня 11:40 Х-Парк 3 «Нікос» VS Team Union
Київ 3 тур 03 Жовтня 11:40 X-Парк 1 «Бандерлона» VS S.K.I.L.L.
Київ 3 тур 03 Жовтня 12:30 Х-Парк 3 Goal center VS Medium Tactics
Київ 3 тур 03 Жовтня 12:30 X-Парк 1 Gogi VS «Скіф»
Київ 1 тур 03 Жовтня 14:00 Х-Парк 3 «Токіо» VS «Ізенгард»
Київ 3 тур 03 Жовтня 14:00 X-Парк 1 Walzer VS AFC Sparta
Київ 2 тур 03 Жовтня 14:50 Х-Парк 3 FC Donbass VS Mustang Taxi
Київ 3 тур 03 Жовтня 14:50 X-Парк 1 «Інтергал-Буд» VS «Віді-трейд»
Київ 1 тур 03 Жовтня 15:40 X-Парк 1 ФК «ВіЯр» VS Avis
Київ 2 тур 03 Жовтня 15:40 Х-Парк 3 ФК «Юніор» VS DragonTalisman
Київ 3 тур 03 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 1 Evo VS AFC Staff+
Київ 3 тур 03 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS «Зірка»
Київ 3 тур 03 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS FC Prosto House
Київ 3 тур 03 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS FC No Forces
Київ 3 тур 03 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS ФК «Антарес»
Київ 3 тур 03 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS FC ProfiTent
Київ 3 тур 03 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS FC Goodfellas
Київ 3 тур 03 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC EXMO+ VS FC Fozzy
Київ 3 тур 03 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 2 MaxіTech VS ФК «Бортничі»
Київ 3 тур 03 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 1 mr.fish VS FTR
Київ 4 тур 09 Жовтня 09:00 X-Парк 1 ФК «Антип» VS МФК «Филлер»
Київ 4 тур 09 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 FC EXMO VS FC Pegas
Київ 4 тур 09 Жовтня 09:50 X-Парк 1 ФК «Аквестел» VS FC Vtoris Left Coast
Київ 4 тур 09 Жовтня 10:40 Х-Парк 3 АФК «Хунта» VS «Токіо»
Київ 4 тур 09 Жовтня 10:40 X-Парк 1 «Фокстрот» VS Ajax Systems
Київ 4 тур 09 Жовтня 11:30 Х-Парк 3 Underdog-Binotel VS «Ізенгард»
Київ 4 тур 09 Жовтня 12:20 X-Парк 1 МСК Україна VS Penotrade
Київ 4 тур 09 Жовтня 12:30 Горай Арена FDG VS Semalt
Київ 4 тур 09 Жовтня 13:10 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS FC Pegas
Київ 4 тур 09 Жовтня 13:20 Горай Арена MAXteam VS AFC White City
Київ 4 тур 09 Жовтня 14:00 X-Парк 1 «Київ НКС» VS «Пироговая Николай»
Київ 4 тур 09 Жовтня 14:10 Горай Арена Syndicate VS AFC Ambulance
Київ 4 тур 09 Жовтня 14:50 X-Парк 1 FC Aviator VS AFC San Grano
Київ 4 тур 09 Жовтня 15:00 Горай Арена Hilti VS FC Titan
Київ 3 тур 09 Жовтня 15:40 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS ФК «Юніор»
Київ 4 тур 09 Жовтня 15:50 Горай Арена ФК «Фурніком» VS SC Advocates
Київ 3 тур 09 Жовтня 16:30 X-Парк 1 Mustang Taxi VS «Ібіс»
Київ 4 тур 09 Жовтня 16:40 Горай Арена «Світоч-2» VS «Комфорт Таун»
Київ 4 тур 09 Жовтня 19:00 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS ФК «Олімп»
Київ 4 тур 09 Жовтня 19:00 ФЦ Берковщина 1 Evo VS «КБТ»
Київ 4 тур 09 Жовтня 19:50 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS FC ProfiTent
Київ 4 тур 09 Жовтня 19:50 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS FC Cardmates
Київ 4 тур 09 Жовтня 20:40 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS Noosphere Kyiv
Київ 4 тур 09 Жовтня 20:40 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS ФК «Антарес»
Київ 1 тур 10 Жовтня 10:30 X-Парк 1 FC VITSTROY VS Bronto
Київ 4 тур 10 Жовтня 11:20 X-Парк 1 Walzer VS «Віді-трейд»
Київ 5 тур 10 Жовтня 11:30 Горай Арена AFC Ambulance VS MAXteam
Київ 4 тур 10 Жовтня 12:10 X-Парк 1 «Скіф» VS AFC Sparta
Київ 5 тур 10 Жовтня 12:20 Горай Арена Semalt VS Syndicate
Київ 4 тур 10 Жовтня 13:00 X-Парк 1 Mustang Taxi VS DragonTalisman
Київ 5 тур 10 Жовтня 13:10 Горай Арена AFC White City VS FDG
Київ 4 тур 10 Жовтня 13:50 X-Парк 1 Gogi VS ФК «ВіЯр»
Київ 5 тур 10 Жовтня 14:00 Горай Арена «Комфорт Таун» VS ФК «Фурніком»
Київ 4 тур 10 Жовтня 14:40 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS FC Donbass
Київ 5 тур 10 Жовтня 14:50 Горай Арена SC Advocates VS Hilti
Київ 4 тур 10 Жовтня 15:30 X-Парк 1 МФА VS Avis
Київ 5 тур 10 Жовтня 15:40 Горай Арена FC Titan VS «Світоч-2»
Київ 5 тур 10 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS FC No Forces
Київ 5 тур 10 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS FC Prosto House
Київ 5 тур 10 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS AFC Staff+
Київ 5 тур 10 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS «Зірка»
Київ 5 тур 10 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS Evo
Київ 5 тур 10 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS «СТ-Прозоро»
Київ 4 тур 10 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC Fozzy VS mr.fish
Київ 4 тур 10 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 1 FTR VS MaxіTech
Київ 4 тур 10 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 2 Beta AutoTrade VS «Кава Про»
Київ 4 тур 10 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 1 FC Goodfellas VS FC EXMO+
Київ 5 тур 16 Жовтня 09:00 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS АФК «Хунта»
Київ 5 тур 16 Жовтня 09:00 X-Парк 1 МФК «Филлер» VS «Фокстрот»
Київ 5 тур 16 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 FC Pegas VS FC Aviator
Київ 5 тур 16 Жовтня 09:50 X-Парк 1 Penotrade VS «Київ НКС»
Київ 5 тур 16 Жовтня 10:40 Х-Парк 3 «Токіо» VS AFC Evraztrade
Київ 5 тур 16 Жовтня 10:40 X-Парк 1 Ajax Systems VS МСК Україна
Київ 5 тур 16 Жовтня 11:30 Х-Парк 3 AFC San Grano VS FC EXMO
Київ 5 тур 16 Жовтня 11:30 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS ФК «Аквестел»
Київ 5 тур 16 Жовтня 12:20 Х-Парк 3 FC Vtoris Left Coast VS ФК «Антип»
Київ 5 тур 16 Жовтня 13:10 Х-Парк 3 FC Fake Agent UA VS Underdog-Binotel
Київ 6 тур 16 Жовтня 13:30 Горай Арена AFC White City VS Semalt
Київ 6 тур 16 Жовтня 14:20 Горай Арена FDG VS AFC Ambulance
Київ 6 тур 16 Жовтня 15:10 Горай Арена Syndicate VS MAXteam
Київ 6 тур 16 Жовтня 16:00 Горай Арена SC Advocates VS FC Titan
Київ 4 тур 16 Жовтня 16:30 ФЦ Совки BT-Ukraine VS FC VITSTROY
Київ 6 тур 16 Жовтня 16:50 Горай Арена Hilti VS «Комфорт Таун»
Київ 4 тур 16 Жовтня 17:20 ФЦ Совки «Ощадбанк» VS Soborna Team
Київ 6 тур 16 Жовтня 17:40 Горай Арена «Світоч-2» VS ФК «Фурніком»
Київ 4 тур 16 Жовтня 18:10 ФЦ Совки FC Afrik Athletico VS Bronto
Київ 4 тур 16 Жовтня 19:00 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS «Победа»
Київ 3 тур 17 Жовтня 12:50 Х-Парк 3 AFC San Grano VS AFC Evraztrade
Київ 5 тур 17 Жовтня 13:40 Х-Парк 3 «Інтергал-Буд» VS Walzer
Київ 5 тур 17 Жовтня 13:40 X-Парк 1 МФА VS «Скіф»
Київ 5 тур 17 Жовтня 14:30 Х-Парк 3 Gogi VS AFC Sparta
Київ 5 тур 17 Жовтня 14:30 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS Mustang Taxi
Київ 5 тур 17 Жовтня 15:20 X-Парк 1 DragonTalisman VS FC Liv-Comfort
Київ 5 тур 17 Жовтня 15:20 X-Парк 1 Avis VS «Віді-трейд»
Київ 6 тур 17 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS FC No Forces
Київ 6 тур 17 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS FC Prosto House
Київ 6 тур 17 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS «СТ-Прозоро»
Київ 6 тур 17 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS Evo
Київ 6 тур 17 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS «КБТ»
Київ 6 тур 17 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS ФК «Олімп»
Київ 5 тур 17 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC EXMO+ VS Beta AutoTrade
Київ 5 тур 17 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 1 MaxіTech VS FC Fozzy
Київ 5 тур 17 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FTR
Київ 5 тур 17 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 1 mr.fish VS FC Goodfellas
Київ 6 тур 23 Жовтня 09:00 X-Парк 1 «Фокстрот» VS FC Vtoris Left Coast
Київ 6 тур 23 Жовтня 09:00 Х-Парк 3 FC EXMO VS Underdog-Binotel
Київ 6 тур 23 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 АФК «Хунта» VS FC Fake Agent UA
Київ 6 тур 23 Жовтня 09:50 X-Парк 1 МСК Україна VS МФК «Филлер»
Київ 6 тур 23 Жовтня 10:40 Х-Парк 3 AFC Evraztrade VS «Ізенгард»
Київ 6 тур 23 Жовтня 10:40 X-Парк 1 ФК «Аквестел» VS ФК «Антип»
Київ 6 тур 23 Жовтня 11:30 X-Парк 1 «Київ НКС» VS Ajax Systems
Київ 6 тур 23 Жовтня 11:30 Х-Парк 3 FC Aviator VS «Токіо»
Київ 6 тур 23 Жовтня 12:20 Х-Парк 3 «Пироговая Николай» VS Penotrade
Київ 6 тур 23 Жовтня 13:10 Х-Парк 3 AFC San Grano VS FC Pegas
Київ 7 тур 23 Жовтня 13:30 Горай Арена MAXteam VS FDG
Київ 2 тур 23 Жовтня 14:00 Х-Парк 3 «Скіф» VS Walzer
Київ 7 тур 23 Жовтня 14:20 Горай Арена Syndicate VS AFC White City
Київ 7 тур 23 Жовтня 15:10 Горай Арена AFC Ambulance VS Semalt
Київ 7 тур 23 Жовтня 16:00 Горай Арена ФК «Фурніком» VS Hilti
Київ 5 тур 23 Жовтня 16:30 ФЦ Совки Bronto VS ФК «Карбон»
Київ 7 тур 23 Жовтня 16:50 Горай Арена «Світоч-2» VS SC Advocates
Київ 5 тур 23 Жовтня 17:20 ФЦ Совки FC VITSTROY VS «Победа»
Київ 7 тур 23 Жовтня 17:40 Горай Арена «Комфорт Таун» VS FC Titan
Київ 5 тур 23 Жовтня 18:10 ФЦ Совки Soborna Team VS FC Afrik Athletico
Київ 5 тур 23 Жовтня 19:00 ФЦ Совки BT-Ukraine VS «Ощадбанк»
Київ 6 тур 24 Жовтня 12:50 X-Парк 1 AFC Sparta VS ФК «ВіЯр»
Київ 6 тур 24 Жовтня 13:40 Х-Парк 3 FC Donbass VS ФК «Юніор»
Київ 1 тур 24 Жовтня 13:40 X-Парк 1 «Віді-трейд» VS МФА
Київ 6 тур 24 Жовтня 14:30 Х-Парк 3 «Ібіс» VS DragonTalisman
Київ 6 тур 24 Жовтня 14:30 X-Парк 1 Gogi VS «Інтергал-Буд»
Київ 6 тур 24 Жовтня 15:20 X-Парк 1 «Скіф» VS Avis
Київ 6 тур 24 Жовтня 15:20 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS FC Liv-Comfort
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS FC ProfiTent
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS FC No Forces
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS ФК «Антарес»
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS AFC Staff+
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS FC Prosto House
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS «Зірка»
Київ 6 тур 24 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC Goodfellas VS MaxіTech
Київ 6 тур 24 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 1 FC Fozzy VS ФК «Бортничі»
Київ 6 тур 24 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 2 «Кава Про» VS FC EXMO+
Київ 6 тур 24 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 1 Beta AutoTrade VS mr.fish
Київ 7 тур 30 Жовтня 09:00 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS FC Aviator
Київ 7 тур 30 Жовтня 09:00 X-Парк 1 ФК «Антип» VS «Фокстрот»
Київ 7 тур 30 Жовтня 09:50 X-Парк 1 Ajax Systems VS «Київ НКС»
Київ 7 тур 30 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 «Токіо» VS AFC San Grano
Київ 7 тур 30 Жовтня 10:40 X-Парк 1 МФК «Филлер» VS «Київ НКС»
Київ 7 тур 30 Жовтня 10:40 Х-Парк 3 Underdog-Binotel VS АФК «Хунта»
Київ 7 тур 30 Жовтня 11:30 Х-Парк 3 FC Fake Agent UA VS AFC Evraztrade
Київ 7 тур 30 Жовтня 11:30 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS МСК Україна
Київ 7 тур 30 Жовтня 12:20 X-Парк 1 Penotrade VS ФК «Аквестел»
Київ 7 тур 30 Жовтня 13:10 X-Парк 1 FC Pegas VS FC EXMO
Київ 8 тур 30 Жовтня 13:30 Горай Арена AFC White City VS AFC Ambulance
Київ 7 тур 30 Жовтня 14:00 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS «Ібіс»
Київ 8 тур 30 Жовтня 14:20 Горай Арена Semalt VS MAXteam
Київ 7 тур 30 Жовтня 14:50 X-Парк 1 Mustang Taxi VS FC Donbass
Київ 8 тур 30 Жовтня 15:10 Горай Арена FDG VS Syndicate
Київ 7 тур 30 Жовтня 15:40 X-Парк 1 DragonTalisman VS ФК «Юніор»
Київ 8 тур 30 Жовтня 16:00 Горай Арена SC Advocates VS «Комфорт Таун»
Київ 8 тур 30 Жовтня 16:50 Горай Арена FC Titan VS ФК «Фурніком»
Київ 8 тур 30 Жовтня 17:40 Горай Арена Hilti VS «Світоч-2»
Київ 1 тур 31 Жовтня 10:30 Горай Арена ФК «Фурніком» VS «Світоч-2»
Київ 1 тур 31 Жовтня 11:20 Горай Арена Semalt VS AFC White City
Київ 1 тур 31 Жовтня 12:10 Горай Арена «Комфорт Таун» VS Hilti
Київ 7 тур 31 Жовтня 12:50 X-Парк 1 МФА VS Gogi
Київ 2 тур 31 Жовтня 13:00 Горай Арена AFC White City VS Syndicate
Київ 7 тур 31 Жовтня 13:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS «Віді-трейд»
Київ 8 тур 31 Жовтня 13:40 X-Парк 1 FC Donbass VS DragonTalisman
Київ 3 тур 31 Жовтня 13:50 Горай Арена «Комфорт Таун» VS SC Advocates
Київ 7 тур 31 Жовтня 14:30 Х-Парк 3 «Інтергал-Буд» VS AFC Sparta
Київ 8 тур 31 Жовтня 14:30 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS FC Liv-Comfort
Київ 1 тур 31 Жовтня 14:40 Горай Арена MAXteam VS Syndicate
Київ 7 тур 31 Жовтня 15:20 Х-Парк 3 Avis VS Walzer
Київ 8 тур 31 Жовтня 15:20 X-Парк 1 «Ібіс» VS Mustang Taxi
Київ 1 тур 31 Жовтня 15:30 Горай Арена FC Titan VS SC Advocates
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS Evo
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS «СТ-Прозоро»
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS ФК «Олімп»
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS «КБТ»
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS FC Cardmates
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS Noosphere Kyiv
Київ 7 тур 31 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 2 mr.fish VS «Кава Про»
Київ 7 тур 31 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 1 FTR VS FC Fozzy
Київ 7 тур 31 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 1 MaxіTech VS Beta AutoTrade
Київ 7 тур 31 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FC Goodfellas
Київ 8 тур 06 Листопада 09:00 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS МФК «Филлер»
Київ 8 тур 06 Листопада 09:00 Х-Парк 3 AFC San Grano VS «Ізенгард»
Київ 8 тур 06 Листопада 09:50 X-Парк 1 МСК Україна VS ФК «Антип»
Київ 8 тур 06 Листопада 09:50 Х-Парк 3 FC Aviator VS FC Fake Agent UA
Київ 8 тур 06 Листопада 10:40 Х-Парк 3 AFC Evraztrade VS Underdog-Binotel
Київ 8 тур 06 Листопада 10:40 X-Парк 1 «Київ НКС» VS FC Vtoris Left Coast
Київ 8 тур 06 Листопада 11:30 X-Парк 1 ФК «Аквестел» VS «Фокстрот»
Київ 8 тур 06 Листопада 11:30 Х-Парк 3 FC EXMO VS АФК «Хунта»
Київ 8 тур 06 Листопада 12:20 X-Парк 1 Penotrade VS Ajax Systems
Київ 8 тур 06 Листопада 12:20 Х-Парк 3 FC Pegas VS «Токіо»
Київ 1 тур 06 Листопада 13:10 Х-Парк 3 Walzer VS Gogi
Київ 2 тур 06 Листопада 13:10 X-Парк 1 «Ібіс» VS FC Liv-Comfort
Київ 3 тур 06 Листопада 14:00 X-Парк 1 DragonTalisman VS DragonTalisman
Київ 9 тур 06 Листопада 15:00 Горай Арена MAXteam VS AFC Ambulance
Київ 9 тур 06 Листопада 15:50 Горай Арена Syndicate VS Semalt
Київ 6 тур 06 Листопада 16:30 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS Soborna Team
Київ 9 тур 06 Листопада 16:40 Горай Арена FDG VS AFC White City
Київ 6 тур 06 Листопада 17:20 ФЦ Совки FC Afrik Athletico VS BT-Ukraine
Київ 9 тур 06 Листопада 17:30 Горай Арена ФК «Фурніком» VS «Комфорт Таун»
Київ 6 тур 06 Листопада 18:10 ФЦ Совки «Ощадбанк» VS FC VITSTROY
Київ 9 тур 06 Листопада 18:20 Горай Арена «Світоч-2» VS FC Titan
Київ 6 тур 06 Листопада 19:00 ФЦ Совки «Победа» VS Bronto
Київ 9 тур 06 Листопада 19:10 Горай Арена Hilti VS SC Advocates
Київ 9 тур 07 Листопада 13:40 Х-Парк 3 FC Liv-Comfort VS DragonTalisman
Київ 8 тур 07 Листопада 13:40 X-Парк 1 «Скіф» VS ФК «ВіЯр»
Київ 9 тур 07 Листопада 14:30 Х-Парк 3 «Ібіс» VS FC Donbass
Київ 8 тур 07 Листопада 14:30 X-Парк 1 «Інтергал-Буд» VS МФА
Київ 9 тур 07 Листопада 15:20 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS ФК «Юніор»
Київ 8 тур 07 Листопада 15:20 X-Парк 1 Gogi VS Avis
Київ 9 тур 07 Листопада 18:00 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS Evo
Київ 9 тур 07 Листопада 18:00 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS «СТ-Прозоро»
Київ 9 тур 07 Листопада 18:50 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS FC Prosto House
Київ 9 тур 07 Листопада 18:50 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS FC No Forces
Київ 9 тур 07 Листопада 19:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS «Зірка»
Київ 9 тур 07 Листопада 19:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS AFC Staff+
Київ 8 тур 07 Листопада 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC Goodfellas VS FTR
Київ 8 тур 07 Листопада 20:30 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS MaxіTech
Київ 8 тур 07 Листопада 21:20 ФЦ Берковщина 1 Beta AutoTrade VS ФК «Бортничі»
Київ 8 тур 07 Листопада 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC EXMO+ VS mr.fish
Київ 9 тур 13 Листопада 09:00 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS FC Pegas
Київ 9 тур 13 Листопада 09:00 X-Парк 1 МФК «Филлер» VS Penotrade
Київ 9 тур 13 Листопада 09:50 Х-Парк 3 «Токіо» VS FC EXMO
Київ 9 тур 13 Листопада 09:50 X-Парк 1 Ajax Systems VS ФК «Аквестел»
Київ 9 тур 13 Листопада 10:40 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS «Пироговая Николай»
Київ 9 тур 13 Листопада 10:40 Х-Парк 3 FC Fake Agent UA VS AFC San Grano
Київ 9 тур 13 Листопада 11:30 X-Парк 1 ФК «Антип» VS «Київ НКС»
Київ 9 тур 13 Листопада 11:30 Х-Парк 3 АФК «Хунта» VS AFC Evraztrade
Київ 9 тур 13 Листопада 12:20 Х-Парк 3 «Фокстрот» VS МСК Україна
Київ 9 тур 13 Листопада 13:10 Х-Парк 3 Underdog-Binotel VS FC Aviator
Київ 10 тур 13 Листопада 13:30 Горай Арена Semalt VS FDG
Київ 10 тур 13 Листопада 14:20 Горай Арена AFC White City VS MAXteam
Київ 10 тур 13 Листопада 15:10 Горай Арена AFC Ambulance VS Syndicate
Київ 10 тур 13 Листопада 16:00 Горай Арена FC Titan VS Hilti
Київ 7 тур 13 Листопада 16:00 ФЦ Совки «Победа» VS BT-Ukraine
Київ 7 тур 13 Листопада 16:50 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS «Ощадбанк»
Київ 10 тур 13 Листопада 16:50 Горай Арена SC Advocates VS ФК «Фурніком»
Київ 7 тур 13 Листопада 17:40 ФЦ Совки FC Afrik Athletico VS FC VITSTROY
Київ 10 тур 13 Листопада 17:40 Горай Арена «Комфорт Таун» VS «Світоч-2»
Київ 7 тур 13 Листопада 18:30 ФЦ Совки Bronto VS Soborna Team
Київ 9 тур 14 Листопада 12:50 X-Парк 1 МФА VS AFC Sparta
Київ 9 тур 14 Листопада 13:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS Walzer
Київ 10 тур 14 Листопада 13:40 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS «Ібіс»
Київ 9 тур 14 Листопада 14:30 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS «Скіф»
Київ 10 тур 14 Листопада 14:30 X-Парк 1 FC Donbass VS FC Liv-Comfort
Київ 9 тур 14 Листопада 15:20 Х-Парк 3 Avis VS «Інтергал-Буд»
Київ 10 тур 14 Листопада 15:20 X-Парк 1 DragonTalisman VS Mustang Taxi
Київ 10 тур 14 Листопада 18:00 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS FC ProfiTent
Київ 10 тур 14 Листопада 18:00 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS ФК «Антарес»
Київ 10 тур 14 Листопада 18:50 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS «КБТ»
Київ 10 тур 14 Листопада 18:50 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS ФК «Олімп»
Київ 10 тур 14 Листопада 19:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS Noosphere Kyiv
Київ 10 тур 14 Листопада 19:40 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS FC Cardmates
Київ 9 тур 14 Листопада 20:30 ФЦ Берковщина 1 MaxіTech VS FC EXMO+
Київ 9 тур 14 Листопада 20:30 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS «Кава Про»
Київ 9 тур 14 Листопада 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC Fozzy VS FC Goodfellas
Київ 9 тур 14 Листопада 21:20 ФЦ Берковщина 1 FTR VS Beta AutoTrade