Календар матчів міста

(093)273-57-67
Футбол Чиста Вода Parimatch3 Soccer
Parimatch Фурніком Укркубок Parimatch
Вияр Віді-Трейд Машінтех Seco

МСК Україна 3:2 «Київ НКС» ФК «Аквестел» 2:0 МФК «Филлер» FC Vtoris Left Coast 5:1 Ajax Systems AFC Evraztrade 2:3 FC Aviator ФК «Антип» 3:6 Penotrade FC Fake Agent UA 7:1 «Токіо» «Фокстрот» 3:2 «Пироговая Николай» Underdog-Binotel 2:1 FC Pegas FC EXMO 3:1 «Ізенгард» FDG 2:4 MAXteam Semalt 1:1 AFC Ambulance Soborna Team 8:0 FC VITSTROY FC Titan 0:2 «Комфорт Таун» FC Afrik Athletico 4:2 ФК «Карбон» Hilti 5:0 FC Myshelovka


Таблиця

і о
1AFC Sparta 39
2FC Donbass34
3«Інтергал-Буд»33
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Петренко Григорій 3 7 2.333
2 Заєць Анатолій 3 5 1.667
2 Погосов Владислав 3 5 1.667
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Заєць 3 4 1.33
2 Барановський 3 3 1
2 Соловей 3 3 1
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
2 тур 25 Вересня Суперліга (Паркет) 16:50 Горай Арена SC Advocates VS «Світоч-2»
2 тур 26 Вересня Вища/Перша ліга відбір 10:50 X-Парк 1 Underdog VS FC Getman Kyiv
2 тур 26 Вересня Вища/Перша ліга відбір 10:50 Х-Парк 3 «Бандерлона» VS AFC Start
2 тур 26 Вересня Вища/Перша ліга відбір 11:40 Х-Парк 3 Goal center VS «Нікос»
2 тур 26 Вересня Вища/Перша ліга відбір 11:40 X-Парк 1 «Любі друзі» VS S.K.I.L.L.
2 тур 26 Вересня Суперліга (Північна) 12:30 X-Парк 1 ФК «ВіЯр» VS «Інтергал-Буд»
2 тур 26 Вересня Вища/Перша ліга відбір 12:30 Х-Парк 3 Friends Team VS FC Vtoris+
2 тур 26 Вересня Вища/Перша ліга відбір 14:00 Х-Парк 3 Team Union VS Medium Tactics
6 тур 26 Вересня Суперліга (Північна) 14:00 Х-Парк 3 Walzer VS МФА
1 тур 26 Вересня Прем"єр ліга 14:50 Х-Парк 3 ФК «Юніор» VS Gogi
1 тур 26 Вересня Прем"єр ліга 14:50 X-Парк 1 DragonTalisman VS «Ібіс»
2 тур 26 Вересня Суперліга (Північна) 15:40 Х-Парк 3 AFC Sparta VS Avis
1 тур 26 Вересня Прем"єр ліга 15:40 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS Mustang Taxi
2 тур 26 Вересня Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS «КБТ»
2 тур 26 Вересня Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS «СТ-Прозоро»
2 тур 26 Вересня Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS Noosphere Kyiv
2 тур 26 Вересня Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS ФК «Олімп»
2 тур 26 Вересня Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS FC Cardmates
2 тур 26 Вересня Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS Evo
2 тур 26 Вересня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS mr.fish
2 тур 26 Вересня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 FC Goodfellas VS Beta AutoTrade
2 тур 26 Вересня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC Fozzy VS «Кава Про»
2 тур 26 Вересня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 FTR VS FC EXMO+
3 тур 02 Жовтня Silver Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 FC Aviator VS FC EXMO
3 тур 02 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS МСК Україна
3 тур 02 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 МФК «Филлер» VS FC Vtoris Left Coast
3 тур 02 Жовтня Silver Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 FC Pegas VS АФК «Хунта»
3 тур 02 Жовтня Silver Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS FC Fake Agent UA
3 тур 02 Жовтня Gold Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 Ajax Systems VS ФК «Антип»
3 тур 02 Жовтня Gold Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 Penotrade VS «Фокстрот»
3 тур 02 Жовтня Silver Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 «Токіо» VS Underdog-Binotel
3 тур 02 Жовтня Gold Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 «Київ НКС» VS ФК «Аквестел»
1 тур 02 Жовтня Вища/Перша ліга відбір 13:10 X-Парк 1 «Нікос» VS Medium Tactics
5 тур 02 Жовтня Прем"єр ліга 14:00 X-Парк 1 Gogi VS «Ібіс»
3 тур 02 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 13:30 Горай Арена AFC Ambulance VS AFC White City
3 тур 02 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 14:20 Горай Арена MAXteam VS Semalt
3 тур 02 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 15:10 Горай Арена Syndicate VS FDG
3 тур 02 Жовтня Суперліга (Паркет) 16:00 Горай Арена «Світоч-2» VS Hilti
3 тур 02 Жовтня Суперліга (Паркет) 16:50 Горай Арена FC Myshelovka VS FC Titan
3 тур 02 Жовтня Суперліга (Паркет) 17:40 Горай Арена «Комфорт Таун» VS SC Advocates
3 тур 02 Жовтня Суперліга (Західна) 16:30 ФЦ Совки «Победа» VS FC Afrik Athletico
3 тур 02 Жовтня Суперліга (Західна) 17:20 ФЦ Совки FC VITSTROY VS ФК «Карбон»
3 тур 02 Жовтня Суперліга (Західна) 18:10 ФЦ Совки Bronto VS «Ощадбанк»
3 тур 02 Жовтня Суперліга (Західна) 19:00 ФЦ Совки Soborna Team VS BT-Ukraine
3 тур 03 Жовтня Вища/Перша ліга відбір 11:00 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS Underdog
3 тур 03 Жовтня Вища/Перша ліга відбір 11:00 X-Парк 1 Friends Team VS FC Getman Kyiv
3 тур 03 Жовтня Вища/Перша ліга відбір 11:50 Х-Парк 3 AFC Start VS «Любі друзі»
3 тур 03 Жовтня Вища/Перша ліга відбір 11:50 X-Парк 1 «Бандерлона» VS S.K.I.L.L.
3 тур 03 Жовтня Вища/Перша ліга відбір 12:40 Х-Парк 3 Goal center VS Medium Tactics
3 тур 03 Жовтня Вища/Перша ліга відбір 12:40 Х-Парк 3 «Нікос» VS Team Union
3 тур 03 Жовтня Суперліга (Північна) 14:00 X-Парк 1 Walzer VS AFC Sparta
1 тур 03 Жовтня Silver Ліга (Північна) 14:00 Х-Парк 3 «Токіо» VS «Ізенгард»
2 тур 03 Жовтня Прем"єр ліга 14:50 Х-Парк 3 Gogi VS Mustang Taxi
3 тур 03 Жовтня Суперліга (Північна) 14:50 X-Парк 1 «Інтергал-Буд» VS «Віді-трейд»
2 тур 03 Жовтня Прем"єр ліга 15:40 Х-Парк 3 ФК «Юніор» VS DragonTalisman
1 тур 03 Жовтня Суперліга (Північна) 15:40 X-Парк 1 ФК «ВіЯр» VS Avis
3 тур 03 Жовтня Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 Evo VS AFC Staff+
3 тур 03 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS «Зірка»
3 тур 03 Жовтня Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS FC Prosto House
3 тур 03 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS FC No Forces
3 тур 03 Жовтня Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS ФК «Антарес»
3 тур 03 Жовтня Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS FC ProfiTent
3 тур 03 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS FC Goodfellas
3 тур 03 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC EXMO+ VS FC Fozzy
3 тур 03 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 MaxіTech VS ФК «Бортничі»
3 тур 03 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 mr.fish VS FTR
4 тур 09 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 ФК «Антип» VS МФК «Филлер»
4 тур 09 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 ФК «Аквестел» VS FC Vtoris Left Coast
4 тур 09 Жовтня Silver Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 FC EXMO VS FC Fake Agent UA
4 тур 09 Жовтня Gold Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «Фокстрот» VS Ajax Systems
4 тур 09 Жовтня Silver Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 АФК «Хунта» VS «Токіо»
4 тур 09 Жовтня Silver Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS «Ізенгард»
4 тур 09 Жовтня Gold Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 МСК Україна VS Penotrade
4 тур 09 Жовтня Silver Ліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS FC Pegas
4 тур 09 Жовтня Gold Ліга (Північна) 14:00 X-Парк 1 «Київ НКС» VS «Пироговая Николай»
3 тур 09 Жовтня Прем"єр ліга 14:50 X-Парк 1 DragonTalisman VS Gogi
3 тур 09 Жовтня Прем"єр ліга 15:40 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS ФК «Юніор»
3 тур 09 Жовтня Прем"єр ліга 16:30 X-Парк 1 Mustang Taxi VS «Ібіс»
4 тур 09 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 12:30 Горай Арена FDG VS Semalt
4 тур 09 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 13:20 Горай Арена MAXteam VS AFC White City
4 тур 09 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 14:10 Горай Арена Syndicate VS AFC Ambulance
4 тур 09 Жовтня Суперліга (Паркет) 15:00 Горай Арена Hilti VS FC Titan
4 тур 09 Жовтня Суперліга (Паркет) 15:50 Горай Арена FC Myshelovka VS SC Advocates
4 тур 09 Жовтня Суперліга (Паркет) 16:40 Горай Арена «Світоч-2» VS «Комфорт Таун»
4 тур 09 Жовтня Gold Ліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS ФК «Олімп»
4 тур 09 Жовтня Суперліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 1 Evo VS «КБТ»
4 тур 09 Жовтня Gold Ліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS FC Cardmates
4 тур 09 Жовтня Суперліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS FC ProfiTent
4 тур 09 Жовтня Суперліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS Noosphere Kyiv
4 тур 09 Жовтня Gold Ліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS ФК «Антарес»
1 тур 10 Жовтня Суперліга (Західна) 11:30 X-Парк 1 FC VITSTROY VS Bronto
4 тур 10 Жовтня Суперліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 Walzer VS «Віді-трейд»
4 тур 10 Жовтня Суперліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 «Скіф» VS AFC Sparta
4 тур 10 Жовтня Прем"єр ліга 14:00 X-Парк 1 Mustang Taxi VS DragonTalisman
4 тур 10 Жовтня Прем"єр ліга 14:50 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS Gogi
4 тур 10 Жовтня Суперліга (Північна) 15:40 X-Парк 1 МФА VS Avis
5 тур 10 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 11:30 Горай Арена AFC Ambulance VS MAXteam
5 тур 10 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 12:20 Горай Арена Semalt VS Syndicate
5 тур 10 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 13:10 Горай Арена AFC White City VS FDG
5 тур 10 Жовтня Суперліга (Паркет) 14:00 Горай Арена «Комфорт Таун» VS FC Myshelovka
5 тур 10 Жовтня Суперліга (Паркет) 14:50 Горай Арена SC Advocates VS Hilti
5 тур 10 Жовтня Суперліга (Паркет) 15:40 Горай Арена FC Titan VS «Світоч-2»
5 тур 10 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS FC No Forces
5 тур 10 Жовтня Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS FC Prosto House
5 тур 10 Жовтня Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS AFC Staff+
5 тур 10 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS «Зірка»
5 тур 10 Жовтня Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS «СТ-Прозоро»
5 тур 10 Жовтня Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS Evo
4 тур 10 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC Fozzy VS mr.fish
4 тур 10 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 FTR VS MaxіTech
4 тур 10 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 Beta AutoTrade VS «Кава Про»
4 тур 10 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 FC Goodfellas VS FC EXMO+
5 тур 16 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS «Фокстрот»
5 тур 16 Жовтня Silver Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS АФК «Хунта»
5 тур 16 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 Penotrade VS «Київ НКС»
5 тур 16 Жовтня Silver Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 FC Pegas VS FC Aviator
5 тур 16 Жовтня Gold Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 Ajax Systems VS МСК Україна
5 тур 16 Жовтня Silver Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 «Токіо» VS AFC Evraztrade
5 тур 16 Жовтня Gold Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS ФК «Аквестел»
5 тур 16 Жовтня Gold Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 FC Vtoris Left Coast VS ФК «Антип»
5 тур 16 Жовтня Silver Ліга (Північна) 13:10 Х-Парк 3 FC Fake Agent UA VS Underdog-Binotel
6 тур 16 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 13:30 Горай Арена AFC White City VS Semalt
6 тур 16 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 14:20 Горай Арена FDG VS AFC Ambulance
6 тур 16 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 15:10 Горай Арена Syndicate VS MAXteam
6 тур 16 Жовтня Суперліга (Паркет) 16:00 Горай Арена SC Advocates VS FC Titan
6 тур 16 Жовтня Суперліга (Паркет) 16:50 Горай Арена Hilti VS «Комфорт Таун»
6 тур 16 Жовтня Суперліга (Паркет) 17:40 Горай Арена «Світоч-2» VS FC Myshelovka
4 тур 16 Жовтня Суперліга (Західна) 16:00 ФЦ Совки BT-Ukraine VS FC VITSTROY
4 тур 16 Жовтня Суперліга (Західна) 16:50 ФЦ Совки «Ощадбанк» VS Soborna Team
4 тур 16 Жовтня Суперліга (Західна) 17:40 ФЦ Совки FC Afrik Athletico VS Bronto
4 тур 16 Жовтня Суперліга (Західна) 18:30 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS «Победа»
5 тур 17 Жовтня Суперліга (Північна) 13:40 X-Парк 1 МФА VS «Скіф»
5 тур 17 Жовтня Суперліга (Північна) 14:30 Х-Парк 3 «Інтергал-Буд» VS Walzer
5 тур 17 Жовтня Прем"єр ліга 14:30 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS Mustang Taxi
5 тур 17 Жовтня Прем"єр ліга 15:20 X-Парк 1 DragonTalisman VS FC Liv-Comfort
5 тур 17 Жовтня Суперліга (Північна) 15:20 X-Парк 1 Avis VS «Віді-трейд»
6 тур 17 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS FC No Forces
6 тур 17 Жовтня Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS FC Prosto House
6 тур 17 Жовтня Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS Evo
6 тур 17 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS «СТ-Прозоро»
6 тур 17 Жовтня Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS ФК «Олімп»
6 тур 17 Жовтня Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS «КБТ»
5 тур 17 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC EXMO+ VS Beta AutoTrade
5 тур 17 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 MaxіTech VS FC Fozzy
5 тур 17 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FTR
5 тур 17 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 mr.fish VS FC Goodfellas
6 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 «Фокстрот» VS FC Vtoris Left Coast
6 тур 23 Жовтня Silver Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 FC EXMO VS AFC Evraztrade
6 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 МСК Україна VS МФК «Филлер»
6 тур 23 Жовтня Silver Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 АФК «Хунта» VS FC Fake Agent UA
6 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 ФК «Аквестел» VS ФК «Антип»
6 тур 23 Жовтня Silver Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 AFC Evraztrade VS «Ізенгард»
6 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 «Київ НКС» VS Ajax Systems
6 тур 23 Жовтня Silver Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 FC Aviator VS «Токіо»
6 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Північна) 13:10 Х-Парк 3 «Пироговая Николай» VS Penotrade
2 тур 23 Жовтня Суперліга (Північна) 14:00 Х-Парк 3 «Скіф» VS Walzer
7 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 13:30 Горай Арена MAXteam VS FDG
7 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 14:20 Горай Арена Syndicate VS AFC White City
7 тур 23 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 15:10 Горай Арена AFC Ambulance VS Semalt
7 тур 23 Жовтня Суперліга (Паркет) 16:00 Горай Арена FC Myshelovka VS Hilti
7 тур 23 Жовтня Суперліга (Паркет) 16:50 Горай Арена «Світоч-2» VS SC Advocates
7 тур 23 Жовтня Суперліга (Паркет) 17:40 Горай Арена «Комфорт Таун» VS FC Titan
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Західна) 16:30 ФЦ Совки Bronto VS ФК «Карбон»
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Західна) 17:20 ФЦ Совки FC VITSTROY VS «Победа»
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Західна) 18:10 ФЦ Совки Soborna Team VS FC Afrik Athletico
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Західна) 19:00 ФЦ Совки BT-Ukraine VS «Ощадбанк»
6 тур 24 Жовтня Прем"єр ліга 13:40 Х-Парк 3 Gogi VS ФК «Юніор»
1 тур 24 Жовтня Суперліга (Північна) 13:40 X-Парк 1 «Віді-трейд» VS МФА
6 тур 24 Жовтня Суперліга (Північна) 14:30 X-Парк 1 AFC Sparta VS ФК «ВіЯр»
6 тур 24 Жовтня Прем"єр ліга 14:30 Х-Парк 3 «Ібіс» VS DragonTalisman
6 тур 24 Жовтня Суперліга (Північна) 15:20 X-Парк 1 «Скіф» VS Avis
6 тур 24 Жовтня Прем"єр ліга 15:20 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS FC Liv-Comfort
7 тур 24 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS FC No Forces
7 тур 24 Жовтня Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS FC ProfiTent
7 тур 24 Жовтня Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS AFC Staff+
7 тур 24 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS ФК «Антарес»
7 тур 24 Жовтня Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS FC Prosto House
7 тур 24 Жовтня Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS «Зірка»
6 тур 24 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC Goodfellas VS MaxіTech
6 тур 24 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 FC Fozzy VS ФК «Бортничі»
6 тур 24 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 Beta AutoTrade VS mr.fish
6 тур 24 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 «Кава Про» VS FC EXMO+
7 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS «Київ НКС»
7 тур 30 Жовтня Silver Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 AFC Evraztrade VS АФК «Хунта»
7 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 Ajax Systems VS «Київ НКС»
7 тур 30 Жовтня Silver Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS FC Aviator
7 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 ФК «Антип» VS «Фокстрот»
7 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS МСК Україна
7 тур 30 Жовтня Silver Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 FC Fake Agent UA VS AFC Evraztrade
7 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 Penotrade VS ФК «Аквестел»
7 тур 30 Жовтня Silver Ліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 FC Pegas VS FC EXMO
7 тур 30 Жовтня Прем"єр ліга 14:00 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS «Ібіс»
7 тур 30 Жовтня Прем"єр ліга 14:50 X-Парк 1 Mustang Taxi VS Gogi
7 тур 30 Жовтня Прем"єр ліга 15:40 X-Парк 1 DragonTalisman VS ФК «Юніор»
8 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 13:30 Горай Арена AFC White City VS AFC Ambulance
8 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 14:20 Горай Арена Semalt VS MAXteam
8 тур 30 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 15:10 Горай Арена FDG VS Syndicate
8 тур 30 Жовтня Суперліга (Паркет) 16:00 Горай Арена SC Advocates VS «Комфорт Таун»
8 тур 30 Жовтня Суперліга (Паркет) 16:50 Горай Арена FC Titan VS FC Myshelovka
8 тур 30 Жовтня Суперліга (Паркет) 17:40 Горай Арена Hilti VS «Світоч-2»
7 тур 31 Жовтня Суперліга (Північна) 13:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS «Віді-трейд»
8 тур 31 Жовтня Прем"єр ліга 13:40 X-Парк 1 Gogi VS DragonTalisman
8 тур 31 Жовтня Прем"єр ліга 14:30 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS FC Liv-Comfort
7 тур 31 Жовтня Суперліга (Північна) 14:30 Х-Парк 3 «Інтергал-Буд» VS AFC Sparta
8 тур 31 Жовтня Прем"єр ліга 15:20 X-Парк 1 «Ібіс» VS Mustang Taxi
7 тур 31 Жовтня Суперліга (Північна) 15:20 Х-Парк 3 Avis VS Walzer
1 тур 31 Жовтня Суперліга (Паркет) 10:30 Горай Арена FC Myshelovka VS «Світоч-2»
1 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 11:20 Горай Арена Semalt VS AFC White City
1 тур 31 Жовтня Суперліга (Паркет) 12:10 Горай Арена «Комфорт Таун» VS Hilti
2 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 13:00 Горай Арена AFC White City VS Syndicate
1 тур 31 Жовтня Суперліга (Паркет) 13:50 Горай Арена FC Titan VS SC Advocates
1 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Паркет) 14:40 Горай Арена MAXteam VS Syndicate
8 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS «СТ-Прозоро»
8 тур 31 Жовтня Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS Evo
8 тур 31 Жовтня Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS «КБТ»
8 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS ФК «Олімп»
8 тур 31 Жовтня Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS Noosphere Kyiv
8 тур 31 Жовтня Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS FC Cardmates
7 тур 31 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 FTR VS FC Fozzy
7 тур 31 Жовтня Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 mr.fish VS «Кава Про»
7 тур 31 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 MaxіTech VS Beta AutoTrade
7 тур 31 Жовтня Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FC Goodfellas
8 тур 06 Листопада Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 «Пироговая Николай» VS МФК «Филлер»
8 тур 06 Листопада Gold Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 МСК Україна VS ФК «Антип»
8 тур 06 Листопада Silver Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 FC Aviator VS FC Fake Agent UA
8 тур 06 Листопада Silver Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 AFC Evraztrade VS Underdog-Binotel
8 тур 06 Листопада Gold Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «Київ НКС» VS FC Vtoris Left Coast
8 тур 06 Листопада Silver Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 FC EXMO VS АФК «Хунта»
8 тур 06 Листопада Gold Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 ФК «Аквестел» VS «Фокстрот»
8 тур 06 Листопада Gold Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 Penotrade VS Ajax Systems
8 тур 06 Листопада Silver Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 FC Pegas VS «Токіо»
2 тур 06 Листопада Прем"єр ліга 13:10 X-Парк 1 «Ібіс» VS FC Liv-Comfort
9 тур 06 Листопада Gold Ліга (Паркет) 14:30 Горай Арена MAXteam VS AFC Ambulance
9 тур 06 Листопада Gold Ліга (Паркет) 15:20 Горай Арена Syndicate VS Semalt
9 тур 06 Листопада Gold Ліга (Паркет) 16:10 Горай Арена FDG VS AFC White City
9 тур 06 Листопада Суперліга (Паркет) 17:00 Горай Арена FC Myshelovka VS «Комфорт Таун»
9 тур 06 Листопада Суперліга (Паркет) 17:50 Горай Арена «Світоч-2» VS FC Titan
9 тур 06 Листопада Суперліга (Паркет) 18:40 Горай Арена Hilti VS SC Advocates
6 тур 06 Листопада Суперліга (Західна) 16:00 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS Soborna Team
6 тур 06 Листопада Суперліга (Західна) 16:50 ФЦ Совки FC Afrik Athletico VS BT-Ukraine
6 тур 06 Листопада Суперліга (Західна) 17:40 ФЦ Совки «Ощадбанк» VS FC VITSTROY
6 тур 06 Листопада Суперліга (Західна) 18:30 ФЦ Совки «Победа» VS Bronto
9 тур 07 Листопада Прем"єр ліга 13:40 Х-Парк 3 FC Liv-Comfort VS DragonTalisman
9 тур 07 Листопада Прем"єр ліга 14:30 Х-Парк 3 «Ібіс» VS Gogi
8 тур 07 Листопада Суперліга (Північна) 14:30 X-Парк 1 «Інтергал-Буд» VS МФА
8 тур 07 Листопада Суперліга (Північна) 15:20 X-Парк 1 «Скіф» VS ФК «ВіЯр»
9 тур 07 Листопада Прем"єр ліга 15:20 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS ФК «Юніор»
9 тур 07 Листопада Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS «СТ-Прозоро»
9 тур 07 Листопада Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS Evo
9 тур 07 Листопада Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS FC No Forces
9 тур 07 Листопада Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS FC Prosto House
9 тур 07 Листопада Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS AFC Staff+
9 тур 07 Листопада Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS «Зірка»
8 тур 07 Листопада Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC Goodfellas VS FTR
8 тур 07 Листопада Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS MaxіTech
8 тур 07 Листопада Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 Beta AutoTrade VS ФК «Бортничі»
8 тур 07 Листопада Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC EXMO+ VS mr.fish
9 тур 13 Листопада Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS Penotrade
9 тур 13 Листопада Silver Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS FC Pegas
9 тур 13 Листопада Gold Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 Ajax Systems VS ФК «Аквестел»
9 тур 13 Листопада Silver Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 «Токіо» VS FC EXMO
9 тур 13 Листопада Gold Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS «Пироговая Николай»
9 тур 13 Листопада Silver Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 АФК «Хунта» VS AFC Evraztrade
9 тур 13 Листопада Gold Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 ФК «Антип» VS «Київ НКС»
9 тур 13 Листопада Gold Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 «Фокстрот» VS МСК Україна
9 тур 13 Листопада Silver Ліга (Північна) 13:10 Х-Парк 3 Underdog-Binotel VS FC Aviator
10 тур 13 Листопада Gold Ліга (Паркет) 13:30 Горай Арена Semalt VS FDG
10 тур 13 Листопада Gold Ліга (Паркет) 14:20 Горай Арена AFC White City VS MAXteam
10 тур 13 Листопада Gold Ліга (Паркет) 15:10 Горай Арена AFC Ambulance VS Syndicate
10 тур 13 Листопада Суперліга (Паркет) 16:00 Горай Арена FC Titan VS Hilti
10 тур 13 Листопада Суперліга (Паркет) 16:50 Горай Арена SC Advocates VS FC Myshelovka
10 тур 13 Листопада Суперліга (Паркет) 17:40 Горай Арена «Комфорт Таун» VS «Світоч-2»
7 тур 13 Листопада Суперліга (Західна) 16:00 ФЦ Совки «Победа» VS BT-Ukraine
7 тур 13 Листопада Суперліга (Західна) 16:50 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS «Ощадбанк»
7 тур 13 Листопада Суперліга (Західна) 17:40 ФЦ Совки FC Afrik Athletico VS FC VITSTROY
7 тур 13 Листопада Суперліга (Західна) 18:30 ФЦ Совки Bronto VS Soborna Team
9 тур 14 Листопада Суперліга (Північна) 12:50 X-Парк 1 МФА VS AFC Sparta
9 тур 14 Листопада Суперліга (Північна) 13:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS Walzer
10 тур 14 Листопада Прем"єр ліга 13:40 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS «Ібіс»
9 тур 14 Листопада Суперліга (Північна) 14:30 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS «Скіф»
10 тур 14 Листопада Прем"єр ліга 14:30 X-Парк 1 Gogi VS FC Liv-Comfort
9 тур 14 Листопада Суперліга (Північна) 15:20 Х-Парк 3 Avis VS «Інтергал-Буд»
10 тур 14 Листопада Прем"єр ліга 15:20 X-Парк 1 DragonTalisman VS Mustang Taxi
10 тур 14 Листопада Gold Ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS ФК «Антарес»
10 тур 14 Листопада Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS FC ProfiTent
10 тур 14 Листопада Gold Ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS ФК «Олімп»
10 тур 14 Листопада Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS «КБТ»
10 тур 14 Листопада Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS Noosphere Kyiv
10 тур 14 Листопада Gold Ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS FC Cardmates
9 тур 14 Листопада Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS «Кава Про»
9 тур 14 Листопада Silver Ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 MaxіTech VS FC EXMO+
9 тур 14 Листопада Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 FTR VS Beta AutoTrade
9 тур 14 Листопада Silver Ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC Fozzy VS FC Goodfellas