Новини турніру

(093)431-94-92
Pokrov_Bozhyi BEERLAND живе пиво GC BARBERSHOP Nadiya



Таблиця

і о
1MIF1022
2Generals 1016
3МФК «Монолит» 1015
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Бельченко Владислав 9 12 1.333
2 Соломатін Олександр 10 11 1.1
3 Прохорчук Тарас 9 9 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Тарасюк 8 8 1
2 Хоменко 9 5 0.56
3 Цапук 9 4 0.44
дивитись

Дискваліфікація

1 Мамалат Владислав
дивитись




2022-10-04 13:56:32

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Ліга Gold (Північна). 2 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Погане поле, собака-вболівальник і стабільні «Скіф» з Medium Tactics

Цуцик Сонік так завзято гавкав, так вболівав за «Укроргсинтез»! Але все марно – його улюблена команда поступилася з рахунком 1:3. Перший тайм був більш-менш рівним, а от у другому «Антип» додав і зміг взяти гору над суперником. «Антип» вітаємо з перемогою, дякуємо за пиво, а Соніка закликаємо не засмучуватися – перемоги ще прийдуть.
ФК «Олімпік» (Сквира) завдяки чудовій грі свого голкіпера та влучному пострілу Дениса Руденка зумів мінімально здолати Gogi 1:0. Після матчу Марко Цапук списав поразку на погані погодні умови – мовляв, не вдавалося показувати свій футбол на такому слизькому газоні, та ще й листя це заважало. Одним словом, усе, як заповідав Мірча Луческу.
Заключний поєдинок звітного туру між «Скіфом» і Medium Tactics вийшов дуже результативним, ну а як ще – це ж Medium Tactics! У першому таймі команда намагалася не відставати від суперника за кількістю забитих м’ячів, на початку другого «тактики» пішли грати п’ятого польового, і поступово віддалялися ще дужче, а в підсумку поступилися з рахунком 4:9. «Скіф» мав значно кращий за суперника збір, що також зіграло свою роль. «Прокурори» зіграли у власне задоволення і продовжили свій шлях до чергового чемпіонства в Лізі Gold. 

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Сергій Кочетов («Скіф»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Геннадій Руденко (ФК «Олімпік»)

Автор: Ігор Колодій