Календар матчів міста

(093)273-57-67
Parimatch Машінтех Футбол Seco
Укркубок Чиста Вода Вияр Parimatch
Parimatch3 Soccer Фурніком Віді-Трейд

«Фігаро» 3:5 FC Titan «Комфорт Таун» 5:3 Semalt Победа 6:0 Beerland МСК Україна 4:1 Syndicate «Навесики» 1:2 Beta AutoTrade Abilardo 4:5 «Любі друзі» МФК «Филлер» 1:6 «Укроргсинтез» ФК «СМН» 0:7 S.K.I.L.L. FC Aviator 2:4 FC Pegas «Петровичи» 4:1 SLC ФК «Поліція Києва» 3:0 «Машінтех» Underdog 2:1 FC Fake Agent UA ФК «Енергія» (Чабани) 8:4 ФК «Карбон» FC Goodfellas 3:2 FC Drive «КБТ» 4:3 AFC Staff+ Team Union 4:2 ST-Group BT-Ukraine 6:1 OTTO club Evo 1:3 FC Cardmates FC No Forces 2:7 ARP 410 Klavdos-Стальпрофіль 15:4 RCD Mallorca ФК «Антарес+» 8:2 ФК «Бортничі» ФК «Сула» 0:9 ФК «Олімп» Алєксєєв, Боярчуков та партнери 3:2 ФК «Кварцит» ФК «Аквестел» 3:3 «Кава Про» FC Getman Kyiv 1:3 FC Olymp «Машінтех+» 2:3 «Фокстрот+» ФК «ВіЯр+» 4:2 ФК «Юніор» Penotrade 6:3 «Бандерлона» «Віді-трейд» 3:0 Business Group Logistics Clearwater 4:5 FC Liv-Comfort «Скіф» 3:3 Hilti Medium Tactics 1:2 AFC Start Avis 3:2 «Агросем» FC Donbass 2:2 Міжнародний Фінансовий Аудит FC Vtoris 1:1 «Ібіс» «Київ НКС» 15:0 «Токіо» DragonTalisman 5:2 Star МФК «Монолит» 4:2 Generals СМ-25 (Семиполки) 3:3 Perun FC Vtoris+ 1:3 MIF AFC Staff 10:1 «СКІФ» AFC Sparta 4:0 «Інтергал-Буд»


Таблиця

і о
1FC Liv-Comfort39
2DragonTalisman36
3Medium Tactics 33
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Калінкін Денис 5 5 1
1 Якунін Микола 5 5 1
1 Свірідов Дмитро 5 5 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Свірідов 5 3 0.6
1 Альбозаїді 5 3 0.6
1 Момот 5 3 0.6
дивитись

Дискваліфікація

1 Хауляк Олександр
дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
5 тур 24 Квітня Футзальна ліга 10:50 Горай Арена AFC Ambulance VS «Фігаро»
2 тур 24 Квітня Футзальна ліга 11:40 Горай Арена FC Titan VS Semalt
2 тур 24 Квітня Центральна конференція 13:30 СК Спартак Beerland VS Abilardo
2 тур 24 Квітня Центральна конференція 14:20 СК Спартак «Любі друзі» VS Olympic Kyiv
1 тур 24 Квітня Перша ліга 15:10 СК Спартак «Нікос» VS «Центральний офіс»
2 тур 24 Квітня Південна конференція 17:00 СК Політ ФК «Карбон» VS FC Goodfellas
2 тур 24 Квітня Південна конференція 17:50 СК Політ Hardbat VS ФК «Енергія» (Чабани)
2 тур 24 Квітня Західна конференція 18:40 СК Політ RCD Mallorca VS Алєксєєв, Боярчуков та партнери
2 тур 24 Квітня Західна конференція 19:30 СК Політ OTTO club VS ФК «Кварцит»
2 тур 24 Квітня Західна конференція 20:20 СК Політ BT-Ukraine VS Klavdos-Стальпрофіль
2 тур 24 Квітня ПК Вища ліга 11:30 Х-Парк 3 Syndicate VS FC Vtoris Left Coast
2 тур 24 Квітня ПК Перша ліга 12:20 Х-Парк 3 SLC VS Underdog
6 тур 24 Квітня ПК Вища ліга 13:10 Х-Парк 3 Ajax Systems VS «Навесики»
2 тур 24 Квітня ПК Вища ліга 13:10 X-Парк 1 Beta AutoTrade VS AFC San Grano
2 тур 24 Квітня ПК Перша ліга 14:00 Х-Парк 3 FC Aviator VS ФК «СМН»
2 тур 24 Квітня ПК Перша ліга 14:50 X-Парк 1 FC Fake Agent UA VS FC EXMO
2 тур 24 Квітня ПК Вища ліга 14:50 Х-Парк 3 МСК Україна VS МФК «Филлер»
2 тур 24 Квітня ПК Перша ліга 15:40 Х-Парк 3 FC Pegas VS Goal center
2 тур 24 Квітня ПК Перша ліга 15:40 X-Парк 1 S.K.I.L.L. VS «Петровичи»
2 тур 24 Квітня СК Відбір 18:00 СК Чемпіон 1 FC No Forces VS ФК «Сула»
2 тур 24 Квітня СК Відбір 18:00 СК Чемпіон 2 ST-Group VS ФК «Бортничі»
2 тур 24 Квітня СК Відбір 18:50 СК Чемпіон 1 InterSport VS Evo
2 тур 24 Квітня СК Відбір 18:50 СК Чемпіон 2 ФК «Антарес» VS FC Cardmates
2 тур 24 Квітня СК Відбір 19:40 СК Чемпіон 2 ARP 410 VS ФК «Олімп»
2 тур 24 Квітня СК Відбір 19:40 СК Чемпіон 1 Team Union VS ФК «Антарес+»
2 тур 24 Квітня СК Відбір 20:30 СК Чемпіон 1 ФК «Аквестел» VS «КБТ»
2 тур 24 Квітня СК Відбір 20:30 СК Чемпіон 2 «Кава Про» VS AFC Staff+
2 тур 25 Квітня Ліга Silver 10:30 Х-Парк 3 LABA VS Penotrade
2 тур 25 Квітня Ліга Silver 10:30 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS «Машінтех+»
2 тур 25 Квітня Ліга Silver 11:20 Х-Парк 3 «Фокстрот+» VS ФК «ВіЯр+»
2 тур 25 Квітня Ліга Silver 11:20 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS Noosphere Kyiv
2 тур 25 Квітня Перша ліга 12:10 Х-Парк 3 «Київ НКС» VS «Нікос»
2 тур 25 Квітня Ліга Silver 12:10 X-Парк 1 FC Olymp VS «Бандерлона»
2 тур 25 Квітня Суперліга-Gold 13:00 Х-Парк 3 Clearwater VS «Скіф»
2 тур 25 Квітня Суперліга-Gold 13:00 X-Парк 1 «Фокстрот» VS Business Group Logistics
2 тур 25 Квітня Суперліга-Gold 13:50 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS Hilti
2 тур 25 Квітня Суперліга-Gold 13:50 Х-Парк 3 AFC Sparta VS FC Donbass
2 тур 25 Квітня Суперліга-Gold 14:40 Х-Парк 3 ФК «Поліція Києва» VS Avis
2 тур 25 Квітня Суперліга-Gold 14:40 X-Парк 1 «Машінтех» VS «Агросем»
2 тур 25 Квітня Суперліга-Gold 16:00 X-Парк 1 «Інтергал-Буд» VS Міжнародний Фінансовий Аудит
2 тур 25 Квітня Прем"єр ліга 16:00 Х-Парк 3 DragonTalisman VS FC Vtoris
2 тур 25 Квітня Прем"єр ліга 16:50 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS ФК «ВіЯр»
2 тур 25 Квітня Прем"єр ліга 16:50 X-Парк 1 Utlandia VS СМ-25 (Семиполки)
2 тур 25 Квітня Прем"єр ліга 17:40 X-Парк 1 Star VS Perun
2 тур 25 Квітня Суперліга-Gold 17:40 Х-Парк 3 Ikarus VS «Віді-трейд»
2 тур 25 Квітня Вища ліга 18:30 X-Парк 1 «СКІФ» VS МФК «Монолит»
2 тур 25 Квітня Вища ліга 18:30 Х-Парк 3 MIF VS Generals
2 тур 25 Квітня Вища ліга 19:20 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS AFC Staff
2 тур 25 Квітня Перша ліга 19:20 Х-Парк 3 «Центральний офіс» VS Medium Tactics
2 тур 25 Квітня Перша ліга 20:10 X-Парк 1 «Токіо» VS AFC Start