Команда з мініфутболу

(093)273-57-67
Футбол Фурніком Parimatch3 Віді-Трейд
Parimatch Parimatch Укркубок Чиста Вода
Seco Машінтех Вияр Soccer

«Фігаро» 3:5 FC Titan «Комфорт Таун» 5:3 Semalt Победа 6:0 Beerland МСК Україна 4:1 Syndicate «Навесики» 1:2 Beta AutoTrade Abilardo 4:5 «Любі друзі» МФК «Филлер» 1:6 «Укроргсинтез» ФК «СМН» 0:7 S.K.I.L.L. FC Aviator 2:4 FC Pegas «Петровичи» 4:1 SLC ФК «Поліція Києва» 3:0 «Машінтех» Underdog 2:1 FC Fake Agent UA ФК «Енергія» (Чабани) 8:4 ФК «Карбон» FC Goodfellas 3:2 FC Drive «КБТ» 4:3 AFC Staff+ Team Union 4:2 ST-Group BT-Ukraine 6:1 OTTO club FC No Forces 2:7 ARP 410 Evo 1:3 FC Cardmates Klavdos-Стальпрофіль 15:4 RCD Mallorca ФК «Антарес+» 8:2 ФК «Бортничі» ФК «Сула» 0:9 ФК «Олімп» Алєксєєв, Боярчуков та партнери 3:2 ФК «Кварцит» ФК «Аквестел» 3:3 «Кава Про» FC Getman Kyiv 1:3 FC Olymp «Машінтех+» 2:3 «Фокстрот+» Penotrade 6:3 «Бандерлона» ФК «ВіЯр+» 4:2 ФК «Юніор» «Віді-трейд» 3:0 Business Group Logistics Clearwater 4:5 FC Liv-Comfort «Скіф» 3:3 Hilti Medium Tactics 1:2 AFC Start Avis 3:2 «Агросем» FC Donbass 2:2 Міжнародний Фінансовий Аудит FC Vtoris 1:1 «Ібіс» «Київ НКС» 15:0 «Токіо» DragonTalisman 5:2 Star МФК «Монолит» 4:2 Generals СМ-25 (Семиполки) 3:3 Perun FC Vtoris+ 1:3 MIF AFC Staff 10:1 «СКІФ» AFC Sparta 4:0 «Інтергал-Буд»


Таблиця

і о
1FC Liv-Comfort39
2DragonTalisman36
3Medium Tactics 33
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Калінкін Денис 5 5 1
1 Якунін Микола 5 5 1
1 Свірідов Дмитро 5 5 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Свірідов 5 3 0.6
1 Альбозаїді 5 3 0.6
1 Момот 5 3 0.6
дивитись

Дискваліфікація

1 Хауляк Олександр
дивитись




FC Getman Kyiv

Тур Дата Час Поле Матч
3 тур 04 Квітня 14:05 Х-Парк 3 FC Getman Kyiv 3 : 1 «Комфорт Таун»
3 тур 04 Квітня 13:15 X-Парк 1 FC Donbass 4 : 1 FC Getman Kyiv
3 тур 04 Квітня 12:35 Х-Парк 3 DragonTalisman 4 : 1 FC Getman Kyiv
2 тур 04 Квітня 11:45 Х-Парк 3 Medium Tactics 3 : 2 FC Getman Kyiv
1 тур 04 Квітня 10:55 Х-Парк 3 FC Liv-Comfort 1 : 0 FC Getman Kyiv

Криворучко Ігор Іванович 1984-09-28 5
Колесник Максим Станіславович 1993-11-08 5 2 1
Підгайний Богдан Дмитрович 1994-03-31 5 2
Альбозаїді Рауф 1995-02-25 5 1 3
Драга Олександр Олегович 1991-10-26 5 1
Писарський Руслан Вікторович 1986-01-08 5 1 1
Андрущенко Роман Володимирович 1997-10-02 5
Кардава Гіві Михайлович 1994-12-04 5
Циліцинський Сергій В`ячеславович 1992-10-03 5 1
Іванчук Дмитро Олегович 1991-01-31
Амплєєв Антон Андрійович 1989-09-12
Бегус Михайло Станіславович 1998-09-19
Бондаренко Вадим Сергійович 1998-07-10
Гайденко Олександр Олегович 1994-01-31
Кобизський Михайло Володимирович 1997-01-03
Котенко Богдан Володимирович 1997-04-28
Проскурін Віктор Ігорович 1994-02-05
Степаненко Олександр Вікторович 1993-07-08
Суховий Василь Валерійович 1993-05-13