Календар матчів міста

(093)431-94-92
Укркубок Soccer Parimatch Чиста Вода
Parimatch3 Seco Parimatch Футбол

«Київ НКС» 6:1 FC EXMO «Дніпро» 6:1 «Нікос» «ДФС» 9:1 FC Aviator FC Drive 4:4 ФК «Вишня» Bankers 2:6 «Ф-Енерджи» Soborna Team 1:1 ФК «ВіЯр» Generals 3:1 S.K.I.L.L. B1 9:0 FC Sunrise ФК «Дмитрівка» 2:3 «Максимус-Opti» Penotrade 1:2 «Бандерлона» Gogi 3:4 Alertes ФК «Атлетіко» 1:3 «Фокстрот» ФК «Юніор» 4:4 FC VIT EXPORT «Токіо» 1:4 ФК «Троя» ФК «Антип» 1:3 МФК «Будівельник»


Таблиця

і о
1Mustang Taxi 13
2«Ібіс» 13
3HimarsDragonTalisman13
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Мельник Андрій 1 3 3
1 Казмірук Назар 1 3 3
2 Хоменець Ігор 1 2 2
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Шестерньов 1 2 2
2 Муха 1 1 1
2 Шевченко 1 1 1
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
1 тур 26 Червня Silver ліга (Північна) 13:50 X-Парк 1 «Скіф» VS «Золоті ворота»
2 тур 26 Червня Прем"єр ліга (5x5) 14:40 X-Парк 1 AFC Sparta VS «Ібіс»
2 тур 26 Червня Прем"єр ліга (5x5) 15:30 X-Парк 1 Mustang Taxi VS Star
2 тур 26 Червня Прем"єр ліга (5x5) 16:20 X-Парк 1 HimarsDragonTalisman VS «Віді-трейд»
2 тур 26 Червня Суперліга (Східна) 18:30 ФЦ Берковщина 1 «Дарницьке УП» VS АФК «Крайна»
2 тур 26 Червня Суперліга (Східна) 19:20 ФЦ Берковщина 1 Friends VS «Делай Ветер»
2 тур 02 Липня Silver ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 FC Aviator VS Penotrade
2 тур 02 Липня Silver ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 «Нікос» VS «Бандерлона»
2 тур 02 Липня Silver ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS «Київ НКС»
3 тур 02 Липня Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки «Ф-Енерджи» VS FC Drive
3 тур 02 Липня Суперліга (Західна) 13:50 ФЦ Совки ФК «ВіЯр» VS Bankers
3 тур 02 Липня Суперліга (Західна) 14:40 ФЦ Совки S.K.I.L.L. VS Soborna Team
3 тур 02 Липня Суперліга (Західна) 15:30 ФЦ Совки ФК «Вишня» VS Generals
3 тур 02 Липня Прем"єр ліга (8x8) 18:00 ДЮСШ-15 FC Sunrise VS ФК «Дмитрівка»
3 тур 02 Липня Прем"єр ліга (8x8) 19:00 ДЮСШ-15 B1 VS «Максимус-Opti»
2 тур 03 Липня Суперліга (Північна) 08:00 X-Парк 1 МФК «Будівельник» VS Alertes
2 тур 03 Липня Суперліга (Північна) 08:50 X-Парк 1 KANON VS Gogi
2 тур 03 Липня Gold ліга (Північна) 09:40 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS «Токіо»
2 тур 03 Липня Gold ліга (Північна) 10:30 X-Парк 1 «Фокстрот» VS ФК «Троя»
2 тур 03 Липня Gold ліга (Північна) 11:20 X-Парк 1 ФК «Атлетіко» VS ФК «Юніор»
2 тур 03 Липня Silver ліга (Північна) 12:10 X-Парк 1 «Дніпро» VS «Скіф»
2 тур 03 Липня Silver ліга (Північна) 13:00 X-Парк 1 FC EXMO VS «ДФС»
2 тур 03 Липня Суперліга (Північна) 13:50 X-Парк 1 ФК «Антип» VS Medium Tactics
3 тур 03 Липня Прем"єр ліга (5x5) 14:40 X-Парк 2 Star VS AFC Sparta
3 тур 03 Липня Прем"єр ліга (5x5) 15:30 X-Парк 2 «Віді-трейд» VS Mustang Taxi
3 тур 03 Липня Прем"єр ліга (5x5) 16:20 X-Парк 2 «Ібіс» VS HimarsDragonTalisman
3 тур 03 Липня Суперліга (Східна) 18:30 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS Friends
3 тур 03 Липня Суперліга (Східна) 19:20 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS FC Voskresenka
3 тур 03 Липня Суперліга (Східна) 20:10 ФЦ Берковщина 1 «Делай Ветер» VS «Дарницьке УП»
3 тур 09 Липня Silver ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 «Скіф» VS «Нікос»
3 тур 09 Липня Silver ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 «Київ НКС» VS «Дніпро»
3 тур 09 Липня Silver ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «ДФС» VS «Золоті ворота»
4 тур 09 Липня Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки Bankers VS FC Drive
4 тур 09 Липня Суперліга (Західна) 13:50 ФЦ Совки Soborna Team VS ФК «Вишня»
4 тур 09 Липня Суперліга (Західна) 14:40 ФЦ Совки ФК «ВіЯр» VS S.K.I.L.L.
4 тур 09 Липня Суперліга (Західна) 15:30 ФЦ Совки Generals VS «Ф-Енерджи»
3 тур 10 Липня Суперліга (Північна) 08:00 X-Парк 1 Medium Tactics VS МФК «Будівельник»
3 тур 10 Липня Silver ліга (Північна) 08:50 X-Парк 1 «Бандерлона» VS FC Aviator
3 тур 10 Липня Суперліга (Північна) 09:40 X-Парк 1 Gogi VS ФК «Антип»
3 тур 10 Липня Gold ліга (Північна) 10:30 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS «Фокстрот»
3 тур 10 Липня Gold ліга (Північна) 11:20 X-Парк 1 «Токіо» VS ФК «Атлетіко»
3 тур 10 Липня Gold ліга (Північна) 12:10 X-Парк 1 ФК «Троя» VS FC VIT EXPORT
3 тур 10 Липня Silver ліга (Північна) 13:00 X-Парк 1 Penotrade VS FC EXMO
3 тур 10 Липня Суперліга (Північна) 13:50 X-Парк 1 Alertes VS KANON
4 тур 10 Липня Прем"єр ліга (5x5) 14:40 X-Парк 2 Mustang Taxi VS «Ібіс»
4 тур 10 Липня Прем"єр ліга (5x5) 15:30 X-Парк 2 AFC Sparta VS HimarsDragonTalisman
4 тур 10 Липня Прем"єр ліга (5x5) 16:20 X-Парк 2 Star VS «Віді-трейд»
4 тур 10 Липня Суперліга (Східна) 18:30 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS АФК «Крайна»
4 тур 10 Липня Суперліга (Східна) 19:20 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS «Делай Ветер»
4 тур 10 Липня Суперліга (Східна) 20:10 ФЦ Берковщина 1 Friends VS «Дарницьке УП»
4 тур 16 Липня Silver ліга (Північна) 14:00 X-Парк 1 «Нікос» VS FC Aviator
4 тур 16 Липня Silver ліга (Північна) 14:50 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS Penotrade
4 тур 16 Липня Silver ліга (Північна) 15:40 X-Парк 1 «Дніпро» VS «ДФС»
4 тур 17 Липня Silver ліга (Північна) 08:00 X-Парк 1 FC EXMO VS «Бандерлона»
4 тур 17 Липня Суперліга (Північна) 08:50 X-Парк 1 Medium Tactics VS Gogi
4 тур 17 Липня Gold ліга (Північна) 09:40 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS «Токіо»
4 тур 17 Липня Gold ліга (Північна) 10:30 X-Парк 1 ФК «Атлетіко» VS ФК «Троя»
4 тур 17 Липня Gold ліга (Північна) 11:20 X-Парк 1 «Фокстрот» VS FC VIT EXPORT
4 тур 17 Липня Silver ліга (Північна) 12:10 X-Парк 1 «Скіф» VS «Київ НКС»
4 тур 17 Липня Суперліга (Північна) 13:00 X-Парк 1 ФК «Антип» VS Alertes
4 тур 17 Липня Суперліга (Північна) 13:50 X-Парк 1 МФК «Будівельник» VS KANON
5 тур 17 Липня Прем"єр ліга (5x5) 14:40 X-Парк 2 HimarsDragonTalisman VS Mustang Taxi
5 тур 17 Липня Прем"єр ліга (5x5) 15:30 X-Парк 2 «Віді-трейд» VS AFC Sparta
5 тур 17 Липня Прем"єр ліга (5x5) 16:20 X-Парк 2 «Ібіс» VS Star
5 тур 17 Липня Суперліга (Східна) 18:30 ФЦ Берковщина 1 «Дарницьке УП» VS FC Voskresenka
5 тур 17 Липня Суперліга (Східна) 19:20 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS Friends
5 тур 17 Липня Суперліга (Східна) 20:10 ФЦ Берковщина 1 «Делай Ветер» VS FC Radun
5 тур 23 Липня Silver ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 FC Aviator VS FC EXMO
5 тур 23 Липня Silver ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 Penotrade VS «Дніпро»
5 тур 23 Липня Silver ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «Київ НКС» VS «Нікос»
5 тур 23 Липня Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки «Ф-Енерджи» VS Soborna Team
5 тур 23 Липня Суперліга (Західна) 13:50 ФЦ Совки ФК «Вишня» VS ФК «ВіЯр»
5 тур 23 Липня Суперліга (Західна) 14:40 ФЦ Совки FC Drive VS Generals
5 тур 23 Липня Суперліга (Західна) 15:30 ФЦ Совки S.K.I.L.L. VS Bankers
5 тур 24 Липня Silver ліга (Північна) 08:00 X-Парк 1 «Бандерлона» VS «Золоті ворота»
5 тур 24 Липня Суперліга (Північна) 08:50 X-Парк 1 Gogi VS МФК «Будівельник»
5 тур 24 Липня Gold ліга (Північна) 09:40 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS ФК «Атлетіко»
5 тур 24 Липня Gold ліга (Північна) 10:30 X-Парк 1 «Токіо» VS «Фокстрот»
5 тур 24 Липня Gold ліга (Північна) 11:20 X-Парк 1 ФК «Троя» VS ФК «Юніор»
5 тур 24 Липня Silver ліга (Північна) 12:10 X-Парк 1 «ДФС» VS «Скіф»
5 тур 24 Липня Суперліга (Північна) 13:00 X-Парк 1 KANON VS ФК «Антип»
5 тур 24 Липня Суперліга (Північна) 13:50 X-Парк 1 Alertes VS Medium Tactics
6 тур 24 Липня Прем"єр ліга (5x5) 14:40 X-Парк 2 Mustang Taxi VS HimarsDragonTalisman
6 тур 24 Липня Прем"єр ліга (5x5) 15:30 X-Парк 2 AFC Sparta VS «Віді-трейд»
6 тур 24 Липня Прем"єр ліга (5x5) 16:20 X-Парк 2 Star VS «Ібіс»
6 тур 24 Липня Суперліга (Східна) 18:30 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS «Делай Ветер»
6 тур 24 Липня Суперліга (Східна) 19:20 ФЦ Берковщина 1 Friends VS АФК «Крайна»
6 тур 24 Липня Суперліга (Східна) 20:10 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS «Дарницьке УП»
6 тур 30 Липня Silver ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 «Нікос» VS FC EXMO
6 тур 30 Липня Silver ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS FC Aviator
6 тур 30 Липня Silver ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «Київ НКС» VS «ДФС»
6 тур 30 Липня Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки Soborna Team VS FC Drive
6 тур 30 Липня Суперліга (Західна) 13:50 ФЦ Совки ФК «ВіЯр» VS «Ф-Енерджи»
6 тур 30 Липня Суперліга (Західна) 14:40 ФЦ Совки S.K.I.L.L. VS ФК «Вишня»
6 тур 30 Липня Суперліга (Західна) 15:30 ФЦ Совки Bankers VS Generals
6 тур 31 Липня Silver ліга (Північна) 08:00 X-Парк 1 «Дніпро» VS «Бандерлона»
6 тур 31 Липня Суперліга (Північна) 08:50 X-Парк 1 МФК «Будівельник» VS Gogi
6 тур 31 Липня Gold ліга (Північна) 09:40 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS ФК «Троя»
6 тур 31 Липня Gold ліга (Північна) 10:30 X-Парк 1 «Фокстрот» VS «Токіо»
6 тур 31 Липня Gold ліга (Північна) 11:20 X-Парк 1 ФК «Атлетіко» VS FC VIT EXPORT
6 тур 31 Липня Silver ліга (Північна) 12:10 X-Парк 1 «Скіф» VS Penotrade
6 тур 31 Липня Суперліга (Північна) 13:00 X-Парк 1 Medium Tactics VS Alertes
6 тур 31 Липня Суперліга (Північна) 13:50 X-Парк 1 ФК «Антип» VS KANON
7 тур 31 Липня Прем"єр ліга (5x5) 14:40 X-Парк 2 «Ібіс» VS Mustang Taxi
7 тур 31 Липня Прем"єр ліга (5x5) 15:30 X-Парк 2 HimarsDragonTalisman VS AFC Sparta
7 тур 31 Липня Прем"єр ліга (5x5) 16:20 X-Парк 2 «Віді-трейд» VS Star
7 тур 31 Липня Суперліга (Східна) 18:30 ФЦ Берковщина 1 «Дарницьке УП» VS Friends
7 тур 31 Липня Суперліга (Східна) 19:20 ФЦ Берковщина 1 «Делай Ветер» VS FC Voskresenka
7 тур 31 Липня Суперліга (Східна) 20:10 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS FC Radun
7 тур 06 Серпня Silver ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 Penotrade VS «Київ НКС»
7 тур 06 Серпня Silver ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 «ДФС» VS «Нікос»
7 тур 06 Серпня Silver ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 FC Aviator VS «Дніпро»
7 тур 06 Серпня Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки FC Drive VS ФК «ВіЯр»
7 тур 06 Серпня Суперліга (Західна) 13:50 ФЦ Совки «Ф-Енерджи» VS S.K.I.L.L.
7 тур 06 Серпня Суперліга (Західна) 14:40 ФЦ Совки ФК «Вишня» VS Bankers
7 тур 06 Серпня Суперліга (Західна) 15:30 ФЦ Совки Generals VS Soborna Team
7 тур 07 Серпня Silver ліга (Північна) 08:00 X-Парк 1 FC EXMO VS «Золоті ворота»
7 тур 07 Серпня Суперліга (Північна) 08:50 X-Парк 1 Gogi VS Medium Tactics
7 тур 07 Серпня Gold ліга (Північна) 09:40 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS «Фокстрот»
7 тур 07 Серпня Gold ліга (Північна) 10:30 X-Парк 1 ФК «Троя» VS ФК «Атлетіко»
7 тур 07 Серпня Gold ліга (Північна) 11:20 X-Парк 1 «Токіо» VS ФК «Юніор»
7 тур 07 Серпня Silver ліга (Північна) 12:10 X-Парк 1 «Бандерлона» VS «Скіф»
7 тур 07 Серпня Суперліга (Північна) 13:00 X-Парк 1 KANON VS МФК «Будівельник»
7 тур 07 Серпня Суперліга (Північна) 13:50 X-Парк 1 Alertes VS ФК «Антип»
8 тур 07 Серпня Прем"єр ліга (5x5) 14:40 X-Парк 2 AFC Sparta VS Star
8 тур 07 Серпня Прем"єр ліга (5x5) 15:30 X-Парк 2 Mustang Taxi VS «Віді-трейд»
8 тур 07 Серпня Прем"єр ліга (5x5) 16:20 X-Парк 2 HimarsDragonTalisman VS «Ібіс»
8 тур 07 Серпня Суперліга (Східна) 18:30 ФЦ Берковщина 1 «Дарницьке УП» VS «Делай Ветер»
8 тур 07 Серпня Суперліга (Східна) 19:20 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS АФК «Крайна»
8 тур 07 Серпня Суперліга (Східна) 20:10 ФЦ Берковщина 1 Friends VS FC Radun
8 тур 14 Серпня Суперліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 МФК «Будівельник» VS Medium Tactics
8 тур 14 Серпня Суперліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 ФК «Антип» VS Gogi
8 тур 14 Серпня Gold ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS ФК «Троя»
8 тур 14 Серпня Gold ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 ФК «Атлетіко» VS «Токіо»
8 тур 14 Серпня Gold ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 «Фокстрот» VS ФК «Юніор»
8 тур 14 Серпня Суперліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 KANON VS Alertes
9 тур 14 Серпня Прем"єр ліга (5x5) 14:00 X-Парк 2 «Ібіс» VS AFC Sparta
9 тур 14 Серпня Прем"єр ліга (5x5) 14:50 X-Парк 2 Star VS Mustang Taxi
9 тур 14 Серпня Прем"єр ліга (5x5) 15:40 X-Парк 2 «Віді-трейд» VS HimarsDragonTalisman
9 тур 14 Серпня Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS FC Voskresenka
9 тур 14 Серпня Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 «Делай Ветер» VS Friends
9 тур 14 Серпня Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS «Дарницьке УП»
8 тур 20 Серпня Silver ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 «Скіф» VS FC Aviator
8 тур 20 Серпня Silver ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 «Нікос» VS «Золоті ворота»
8 тур 20 Серпня Silver ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «ДФС» VS Penotrade
8 тур 21 Серпня Silver ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 «Київ НКС» VS «Бандерлона»
9 тур 21 Серпня Суперліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 Alertes VS МФК «Будівельник»
9 тур 21 Серпня Суперліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 Gogi VS KANON
9 тур 21 Серпня Gold ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS ФК «Атлетіко»
9 тур 21 Серпня Gold ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 ФК «Троя» VS «Фокстрот»
9 тур 21 Серпня Gold ліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 «Токіо» VS FC VIT EXPORT
9 тур 21 Серпня Суперліга (Північна) 14:00 X-Парк 1 Medium Tactics VS ФК «Антип»
8 тур 21 Серпня Silver ліга (Північна) 14:50 X-Парк 1 «Дніпро» VS FC EXMO
1 тур 21 Серпня Суперліга (Східна) 17:00 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS «Делай Ветер»
2 тур 21 Серпня Суперліга (Східна) 17:50 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS FC Radun
9 тур 27 Серпня Silver ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 Penotrade VS «Нікос»
9 тур 27 Серпня Silver ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 FC Aviator VS «Київ НКС»
9 тур 27 Серпня Silver ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS «Дніпро»
9 тур 28 Серпня Silver ліга (Північна) 08:00 X-Парк 1 «Бандерлона» VS «ДФС»
9 тур 28 Серпня Silver ліга (Північна) 08:50 X-Парк 1 FC EXMO VS «Скіф»
10 тур 28 Серпня Gold ліга (Північна) 09:40 X-Парк 1 ФК «Троя» VS «Токіо»
10 тур 28 Серпня Gold ліга (Північна) 10:30 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS ФК «Юніор»
10 тур 28 Серпня Gold ліга (Північна) 11:20 X-Парк 1 «Фокстрот» VS ФК «Атлетіко»
10 тур 28 Серпня Суперліга (Північна) 12:10 X-Парк 1 Alertes VS Gogi
10 тур 28 Серпня Суперліга (Північна) 13:00 X-Парк 1 KANON VS Medium Tactics
10 тур 28 Серпня Суперліга (Північна) 13:50 X-Парк 1 МФК «Будівельник» VS ФК «Антип»
10 тур 28 Серпня Прем"єр ліга (5x5) 14:40 X-Парк 2 AFC Sparta VS Mustang Taxi
10 тур 28 Серпня Прем"єр ліга (5x5) 15:30 X-Парк 2 HimarsDragonTalisman VS Star
10 тур 28 Серпня Прем"єр ліга (5x5) 16:20 X-Парк 2 «Ібіс» VS «Віді-трейд»
10 тур 28 Серпня Суперліга (Східна) 18:30 ФЦ Берковщина 1 «Делай Ветер» VS АФК «Крайна»
10 тур 28 Серпня Суперліга (Східна) 19:20 ФЦ Берковщина 1 «Дарницьке УП» VS FC Radun
10 тур 28 Серпня Суперліга (Східна) 20:10 ФЦ Берковщина 1 Friends VS FC Voskresenka