Новини турніру

(093)431-94-92
Seco Parimatch3 Футбол Alnat
Чиста Вода Parimatch Soccer Parimatch
Укркубок

Brugge 3:0 «Рубікон» FC Sunrise 2:4 ФК «Вікторія» FC OPTI 6:2 «Острота» FC Ducks Kyiv 4:0 «Ронін» «Скіф» 11:3 FC Aviator «Київ НКС» 6:2 «Бандерлона» МФК «Будівельник» 7:1 Medium Tactics ФК «Антип» 1:1 Gogi FC VIT EXPORT 3:2 ФК «Троя»


Таблиця

і о
1МФК «Реабілітолог»37
2ФК «Армія»37
3Medium Tactics 33
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Давиденко Микола 5 12 2.4
2 Овчаренко Євгеній 5 9 1.8
3 Шевченко Олександр 5 8 1.6
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Щирба 4 5 1.25
2 Овчаренко 5 4 0.8
2 Стефутін 5 4 0.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2022-06-21 16:00:41

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північна конференція. Відбір. Група D

ОГЛЯД ТУРУ. Alertes – новий фаворит Суперліги!

Ще коли Alertes почав розминатися, я звернув увагу, що хлопці підходять до справи ретельно, і з цим суперником нікому легко не буде. Зрештою так і сталося, навіть більше, новачок нашого турніру виграв усі три матчі та при цьому не пропустив жодного гола. Ще б пак, адже на лінії у воротах стояв досвідчений Олександр Савченко, якого «голими руками» не візьмеш. Дуже цікаво буде на них подивитися в Суперлізі. Я навіть візьму на себе таку сміливість і видам авансом цьому колективу статус одного з претендентів на чемпіонство.
Найбільш важкими для хлопців вийшли матчі проти «ДФС» і ФК «Троя», що логічно. Колишній «Центральний офіс» багато нервував, що аж ніяк не допомагало команді, а скоріше навпаки, тож як підсумок поразка з рахунком 0:2. Єдину перемогу «ДФС» здобув над FC EXMO, але останній виявився неготовим до такого рівня, тож програв усі три своїх поєдинки. Втім, обидва ці колективи разом гратимуть в Лізі Silver, тож шанс на реванш буде.
Ну а до Ліги Gold крокує ФК «Троя». Хлопці обіграли в очному протистоянні все той же «ДФС» з рахунком 3:1. «Троянці» наче нікуди і не уходили з нашого турніру, наче й не було ніякої перерви. Такий саме стиль з шашками наголо, так само приємно спостерігати за тим футболом, що команда демонструє нейтральним уболівальникам. Капітан «Трої» Євгеній Ільченко зазначив, що їм, як зрештою і всім зараз, важкувато демонструвати свої найкращі якості, тож колектив не ставить перед собою якихось глобальних завдань в основній сітці турніру та гратиме у власне задоволення, але від медалей ніхто не відмовиться. Класичний набір цілей на сезон!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Володимир Кучеренко (Alertes)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Савченко (Alertes)

Автор: Ігор Колодій