Календар матчів міста

(093)431-94-92
Укркубок Soccer Seco Parimatch3
Parimatch Футбол Чиста Вода Parimatch

«Київ НКС» 7:4 «Ізенгард» «Інтергал-Буд» 12:3 «Любі друзі» ФК «Армія» 7:1 FC EXMO МФК «Реабілітолог» 5:2 Medium Tactics FC Donbass 4:0 Bravo+ FC Donbass 6:1 Mustang Taxi Bravo+ 2:3 Starstreak Dragons Talisman KANON 2:2 AFC Sparta Evo 5:5 ФК «Вишня» «Скіф» 5:3 АФК «Крайна» «Скіф» 2:4 Friends АФК «Крайна» 15:0 ФК «Єдність»


Таблиця

і о
1«Ібіс» 824
2SC Advocates817
3AFC Sparta 814
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Яковенко Владислав 8 15 1.875
2 Рибак Нікіта 7 12 1.714
3 Петренко Григорій 7 11 1.571
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Тарасюк 8 6 0.75
2 Фещенко 4 5 1.25
3 Пугач 7 5 0.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Багрійчук Роман
дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
4 тур 28 Травня Суперліга (Східна) весна 2022 15:00 ФЦ Берковщина 1 ФК «Вишня» VS ФК «Єдність»
4 тур 28 Травня Суперліга (Східна) весна 2022 15:50 ФЦ Берковщина 1 Evo VS «Скіф»
4 тур 28 Травня Суперліга (Східна) весна 2022 16:40 ФЦ Берковщина 1 Friends VS АФК «Крайна»
1 тур 28 Травня Суперліга (Північна) весна 2022 17:30 ФЦ Берковщина 1 ФК «Армія» VS Medium Tactics
5 тур 29 Травня Прем"єр ліга (весна 2022) 12:30 X-Парк 1 Bravo+ VS Mustang Taxi
5 тур 29 Травня Прем"єр ліга (весна 2022) 13:20 X-Парк 1 KANON VS FC Donbass
4 тур 29 Травня Прем"єр ліга (весна 2022) 14:10 X-Парк 1 Mustang Taxi VS AFC Sparta
4 тур 29 Травня Прем"єр ліга (весна 2022) 15:00 X-Парк 1 Starstreak Dragons Talisman VS KANON
5 тур 29 Травня Прем"єр ліга (весна 2022) 15:50 X-Парк 1 AFC Sparta VS Starstreak Dragons Talisman
5 тур 29 Травня Суперліга (Східна) весна 2022 18:10 ФЦ Берковщина 1 ФК «Єдність» VS Friends
5 тур 29 Травня Суперліга (Східна) весна 2022 19:00 ФЦ Берковщина 1 «Скіф» VS ФК «Вишня»
5 тур 29 Травня Суперліга (Східна) весна 2022 19:50 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS Evo
7 тур 04 Червня Bronze ліга (Футзальна) 09:30 Горай Арена S.K.I.L.L. VS AFC Ambulance
7 тур 04 Червня Silver ліга (Футзальна) 10:20 Горай Арена Neva Autodealer VS AFC Evraztrade
7 тур 04 Червня Bronze ліга (Футзальна) 11:10 Горай Арена «Ощадбанк» VS ФК «Вимпел»
7 тур 04 Червня Суперліга (Футзальна) 12:05 Горай Арена ФК «Нова» VS Medium Tactics
7 тур 04 Червня Суперліга (Футзальна) 12:55 Горай Арена «Інтергал-Буд» VS ФК «Мёд»
7 тур 04 Червня Gold ліга (Футзальна) 13:50 Горай Арена AFC Start VS МФК «Филлер»
7 тур 04 Червня Gold ліга (Футзальна) 14:40 Горай Арена Team Units VS Hilti
7 тур 04 Червня Gold ліга (Футзальна) 15:30 Горай Арена Generals VS FC Drive
7 тур 04 Червня Gold ліга (Футзальна) 16:20 Горай Арена FC Ducks Kyiv VS Penotrade
7 тур 04 Червня Silver ліга (Футзальна) 17:20 Горай Арена ЛФК «Максимус» VS «Укроргсинтез»
7 тур 04 Червня Суперліга (Футзальна) 18:10 Горай Арена Avis VS ФК «Атлетіко»
7 тур 04 Червня Silver ліга (Футзальна) 19:00 Горай Арена «Пироговая Николай» VS «Фокстрот»
7 тур 04 Червня Bronze ліга (Футзальна) 19:55 Горай Арена FC Titan VS «Київ НКС»
7 тур 04 Червня Bronze ліга (Футзальна) 20:45 Горай Арена AFC White City VS «Токіо»
7 тур 04 Червня Прем"єр ліга (зима 2021-22) 21:40 Горай Арена ФК «ВіЯр» VS «Віді-трейд»
11 тур 04 Червня Суперліга (Західна) 08:00 ФЦ Совки Soborna Team VS FC China
11 тур 04 Червня Суперліга (Західна) 08:50 ФЦ Совки Clearwater VS FTR
11 тур 04 Червня Суперліга (Західна) 09:40 ФЦ Совки Ajax Systems VS СК «Святопетрівське»
11 тур 04 Червня Суперліга (Західна) 10:30 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS FC City Clean Kiev
10 тур 04 Червня Суперліга (Західна) 11:20 ФЦ Совки СК «Святопетрівське» VS ALVA
1 тур 04 Червня Суперліга (Західна) 12:10 ФЦ Совки FC VITSTROY VS Ajax Systems
11 тур 04 Червня Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки Goal center VS BT-Ukraine
11 тур 04 Червня Суперліга (Західна) 13:50 ФЦ Совки ALVA VS FC VITSTROY
4 тур 04 Червня Bronze ліга (Східна) 14:50 ФЦ Совки mr.fish VS «Кава Про»
11 тур 04 Червня Суперліга (Центральна) 17:00 СК Спартак FC Avanhard VS ФК «Юніор»
11 тур 04 Червня Суперліга (Центральна) 17:50 СК Спартак FC Fake Agent UA VS AFC Gang
11 тур 04 Червня Суперліга (Центральна) 18:40 СК Спартак «Любі друзі» VS Beta AutoTrade
11 тур 04 Червня Суперліга (Центральна) 19:30 СК Спартак ФК «Антип» VS FC Getman Kyiv
11 тур 04 Червня Суперліга (Центральна) 20:20 СК Спартак FC Aviator VS FC Pegas
11 тур 04 Червня Суперліга (Центральна) 21:10 СК Спартак Sensum VS FC EXMO
9 тур 05 Червня Прем"єр ліга (зима 2021-22) 08:10 Горай Арена Walzer VS «Комфорт Таун»
5 тур 05 Червня Суперліга (Футзальна) 09:00 Горай Арена «Бандерлона» VS «Інтергал-Буд»
5 тур 05 Червня Суперліга (Футзальна) 09:50 Горай Арена Medium Tactics VS ФК «Атлетіко»
7 тур 05 Червня Суперліга (Футзальна) 10:40 Горай Арена «Бандерлона» VS Syndicate
9 тур 05 Червня Прем"єр ліга (зима 2021-22) 11:40 Горай Арена Mustang Taxi VS Gogi
9 тур 05 Червня Прем"єр ліга (зима 2021-22) 12:30 Горай Арена AFC Sparta VS «Ібіс»
9 тур 05 Червня Прем"єр ліга (зима 2021-22) 13:20 Горай Арена «Віді-трейд» VS SA Healthgroup
9 тур 05 Червня Прем"єр ліга (зима 2021-22) 14:10 Горай Арена ФК «ВіЯр» VS SC Advocates
7 тур 05 Червня Silver ліга (Футзальна) 15:10 Горай Арена «Нікос» VS Team Union
7 тур 05 Червня Bronze ліга (Східна) 17:10 ФЦ Берковщина 2 mr.fish VS KFC Leon
7 тур 05 Червня Gold ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS FC Radun
7 тур 05 Червня Суперліга (Східна) зима 2021-22 18:00 ФЦ Берковщина 2 «Русанівка» VS «Поліція»
7 тур 05 Червня Суперліга (Східна) зима 2021-22 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Сейм Путивль» Talisman VS Underdog-Binotel
7 тур 05 Червня Gold ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS AFC Staff+
7 тур 05 Червня Gold ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Voskresenka VS Evo
7 тур 05 Червня Суперліга (Східна) зима 2021-22 19:40 ФЦ Берковщина 1 «СТ-Прозоро» VS ФК «Аквестел»
7 тур 05 Червня Суперліга (Східна) зима 2021-22 20:30 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS TD Slavsant
7 тур 05 Червня Silver ліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 2 «Делай Ветер» VS FC Vamos
7 тур 05 Червня Silver ліга (Східна) 21:30 ФЦ Берковщина 2 ФК «Привоз» VS «Київ Біо Клімат»
1 тур 05 Червня Bronze ліга (Східна) 21:30 ФЦ Берковщина 1 ФК «Талан» VS mr.fish
7 тур 05 Червня Bronze ліга (Східна) 22:20 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS FC Goodfellas
7 тур 05 Червня Silver ліга (Східна) 22:20 ФЦ Берковщина 2 Ikarus VS FC Cardmates