Новини турніру

(093)431-94-92
Parimatch3 Parimatch Футбол Soccer
Укркубок Чиста Вода Parimatch Alnat
Seco

Brugge 3:0 «Рубікон» FC Sunrise 2:4 ФК «Вікторія» FC OPTI 6:2 «Острота» FC Ducks Kyiv 4:0 «Ронін» «Скіф» 11:3 FC Aviator «Київ НКС» 6:2 «Бандерлона» МФК «Будівельник» 7:1 Medium Tactics ФК «Антип» 1:1 Gogi FC VIT EXPORT 3:2 ФК «Троя» ФК «Атлетіко» 0:6 «Токіо»


Таблиця

і о
1«Ібіс» 924
2SC Advocates917
3AFC Sparta 917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Яковенко Владислав 8 15 1.875
2 Рибак Нікіта 7 12 1.714
3 Петренко Григорій 8 12 1.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Тарасюк 9 6 0.67
2 Фещенко 4 5 1.25
3 Муха 5 5 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Василюк Олександр
дивитись
2021-12-29 15:34:11

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Схід. Ліга Bronze. 1 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Без компромісів

Перший тур вийшов безкомпромісним – не було зафіксовано жодної нічиєї. Рівно половина команд продемонструвала, що поразки під час відбіркового етапу були швидше нещасним випадком, аніж закономірністю.
KFC Leon і FC EXMO  в битві п’ять на п’ять (обидві команди грали без замін) видали результативний поєдинок, в якому перемогли «леви» з рахунком 6:4.
ФК «АЛТА» зміг забити п’ять голів, але це не врятувало його від нищівної поразки. Суперник грав за «бразильською системою»: ви нам заб’єте скільки зможете, а ми вам – скільки забажаємо. У підсумку mr. fish відвантажив у ворота опонента аж 13 голів!
FC Goodfellas спокійно розібрався з АФК «Крайна». «Славні хлопці» на початок другого тайму мали вже комфортну перевагу в чотири м’ячі, тож надалі просто грали по рахунку, не дозволивши супернику провести навіть гол престижу.
Цікавим видалося протистояння між «Хунтою» та «Кава Про». «Кавовари» багато порушували правила, але до десятиметрових справа не дійшла, «революціонери» підключали до атак свого воротаря і саме одне з таких підключень Олександра Пухи призвело до того, що Артем Бублик відкрив рахунок. Він же подвоїв перевагу своєї команди, скориставшись безглуздою помилкою «червоно-чорних» біля власних воріт. По перерві «кавовари» зіграли уважно в захисті, ще двічі засмутивши воротаря суперника та перемогли з рахунком 4:2.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Ігор Поліщук (mr.fish)
Не зважаючи на те, що одноклубник Ігоря, який є повним тезкою одного відомого театрального режисера, забив аж п’ять голів, ми вирішили відзначити саме Поліщука, який вів гру, віддав чотири результативні передачі (це ті, що ми порахували), а ще сам також відмітився дублем.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Ігор Федчак (FC Goodfellas)
Єдиний воротар серед усіх восьми, який зумів відстояти на нуль. Більше того, Ігор Федчак ще й гольовою передачею відмітився, коли свій другий гол забивав Антон Свідерок.

Автор: Ігор Колодій