Порушники ліги

(093)431-94-92
Parimatch Parimatch3 Soccer Подарункові набори
Ёлки Подарункові набори Parimatch Seco
Укркубок Чиста Вода Футбол

Syndicate 0:1 «Інтергал-Буд» FC China 1:18 FC City Clean Kiev Avis 3:4 ФК «Нова» СК «Святопетрівське» 7:1 FTR Hilti 5:3 Penotrade ALVA 3:7 Clearwater AFC Ambulance 0:1 «Ощадбанк» FC VITSTROY 6:5 BT-Ukraine AFC Evraztrade 2:6 «Фокстрот» ФК «Карбон» 3:1 Air Wolves МФК «Филлер» 5:3 Team Units Ajax Systems 4:6 Soborna Team FC Drive 4:4 AFC Start «Укроргсинтез» 5:3 Neva Autodealer FC Getman Kyiv 5:7 FC Pegas FC Ducks Kyiv 3:1 Generals Beta AutoTrade 1:6 ФК «Юніор» Team Union 1:8 ЛФК «Максимус» «Любі друзі» 2:4 ФК «Антип» AFC White City 3:1 S.K.I.L.L. AFC Gang 0:5 FC EXMO FC Aviator 1:15 Sensum FC Fake Agent UA 0:4 FC Avanhard SC Advocates 3:3 «Віді-трейд» SA Healthgroup 2:0 Gogi Medium Tactics 3:3 «Бандерлона» ФК «Мёд» 3:4 ФК «Атлетіко» «Комфорт Таун» 1:1 ФК «ВіЯр» Mustang Taxi 1:5 AFC Sparta «Київ НКС» 3:2 «Токіо» «Пироговая Николай» 11:4 «Нікос» ФК «Вимпел» 1:6 FC Titan «Київ Біо Клімат» 2:2 «Делай Ветер» FC Radun 11:1 FC Fozzy «Русанівка» 4:2 ФК «Сейм Путивль» Talisman Evo 3:8 AFC Staff+ АФК «Крайна» 2:2 АФК «Хунта» FC EXMO+ 2:2 «Кава Про» mr.fish 1:4 FC Goodfellas ФК «Аквестел» 2:2 «Поліція» TD Slavsant 3:2 Underdog-Binotel FC Prosto House 6:5 «СТ-Прозоро»


Таблиця

і о
1AFC Sparta 37
2SC Advocates37
3«Ібіс» 26
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Рибак Нікіта 3 8 2.667
2 Петренко Григорій 3 6 2
3 Тарасюк Олег 2 5 2.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Муха 2 3 1.5
1 Солошенко 2 3 1.5
2 Пугач 3 3 1
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Мазійчук
Володимир

Walzer

2 тур3 тур

Слободян
Владислав

SC Advocates

1 тур

Зубарєв
Сергій

Gogi

3 тур

Мельник
Олег

Mustang Taxi

2 тур

Меркулов
Максим

AFC Sparta

1 тур

Казмірук
Назар

Mustang Taxi

2 тур

Левченко
Ігор

AFC Sparta

3 тур

Садовий
Дмитро

SA Healthgroup

1 тур

Сорока
Борис

ФК «ВіЯр»

1 тур

Сошников
Максим

AFC Sparta

2 тур

Джерепа
Дмитро

SA Healthgroup

2 тур

Кожедуб
Андрiй

SA Healthgroup

2 тур

Сорока
Андрій

ФК «ВіЯр»

1 тур

Пугач
Вадим

ФК «ВіЯр»

2 тур

Марченко
Альфред

ФК «ВіЯр»

3 тур

Прокопчук
Віталій

«Комфорт Таун»

1 тур

Мазійчук
Віталій

Walzer

2 тур

Рибак
Нікіта

Walzer

3 тур