Новини турніру

(093)431-94-92
GC BARBERSHOP Nadiya Pokrov_Bozhyi BEERLAND живе пиво

ФК «Донбас» (Київ) 0:0 Evo (Київ) Olympic (Білокоровичі) 0:0 «Нікос» (Київ) «Десна» (Вінниця) 1:0 ФК «Донбас» (Київ) Soborna Team (Київ) 6:0 Olympic (Білокоровичі) Evo (Київ) 0:5 «Десна» (Вінниця) «Нікос» (Київ) 0:0 Soborna Team (Київ) «Нікос» (Київ) 3:4 Evo (Київ) ФК «Донбас» (Київ) 3:0 Olympic (Білокоровичі) «Десна» (Вінниця) 3:5 Evo (Київ) Soborna Team (Київ) 0:0 ФК «Донбас» (Київ) «Десна» (Вінниця) 2:3 Soborna Team (Київ) Evo (Київ) 2:5 ФК «Донбас» (Київ)


Таблиця

і о
1Soborna Team (Київ)24
2«Нікос» (Київ)24
3Olympic (Білокоровичі)20
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Мар\"євич Андрій 5 5 1
2 Мякота Даниил 3 3 1
3 Примачук Андрій 5 3 0.6
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Буйневич 5 4 0.8
2 Сисоєв 3 3 1
3 Коцюбняк 4 2 0.5
дивитись

Дискваліфікація

1 Коцюбняк Вадим
дивитись




2018-04-11 11:41:44

Попри складнощі ФК «Аристократ» готується з хорошим настроєм

Одесу на IV Кубку України представлятиме ФК «Аристократ», який лише одного разу виступив у тамтешньому чемпіонаті, але при цьому виявився таким, що «прийшов, побачив, переміг».
Однак є щодо цього чемпіона одне велике «але». Команда перебувала практично поза грою доволі довгий час, адже чемпіонат Одеси завершився найпершим – ще 11 лютого.
Як у команди справи, ми поцікавилися в капітана ФК «Аристократ» Агілеса Белмохтара.

– Готові до турніру?
– У нас все добре. Настрій чудовий. Квитки придбані, готель замовлений. Чекаємо на цікаву поїздку та дуже серйозний турнір.

– Чим займалися впродовж вимушеної паузи?
– Ми намагалися побільше матчів зіграти, щоби не втрачати командні зв’язки. Зіграли не так багато – провели три повноцінних спаринги з потужними суперниками. Щось більш-менш виходило. На жаль, зі спільними тренуваннями не дуже складалося – не мали змоги зібратися, тож підтримували форму самостійно.

– Які цілі ставите?
– Як приїдемо – побачимо. Будемо старатися поборотися за медалі. У всякому разі хочеться виступити не гірше, ніж інші представники нашого міста (від себе нагадаємо, що одесити завжди виходили до півфіналу, а «Жемчужина» рік тому виборола срібло). На жаль, у нас є відчутні втрати. Зміна покриття, коли перейшли з залу на траву, спричинила травми. Два важливих гравця випало зі складу. Нас вісім людей їде, але, гадаю, цього буде досить.

Додамо, що волею жеребу ФК «Аристократ» на груповому етапі зіграє з харківським PVM і криворізьким «Металургом».

Автор: Віктор Петрушов