Новини турніру

(093)431-94-92
Pokrov_Bozhyi GC BARBERSHOP Nadiya BEERLAND живе пиво



Таблиця

і о
1«Трансбуд РК»714
2Jetcup713
3Total Black FC712
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Зоря Владислав 3 5 1.667
2 Руденко Роман 4 5 1.25
3 Ольховський Олег 1 4 4
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Сєров 4 4 1
1 Голоскевич 4 4 1
2 Бланкін 2 3 1.5
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2022-11-29 10:43:51

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Ліга Gold (Північна). 10 тур

ОГЛЯД ТУРУ. А який міг би бути золотий матч!

«Скіф» приїхав святкувати чемпіонство. Команда, як годиться, запаслася м’ясом і ще чимось. Довго гравці дивилися на засніжена поле, особливого бажання грати у хлопців не виникало. У цей самий час «олімпійці» разом із співробітниками турніру відчищали поле від снігу, потім підключилися і «скіфи». Гра все-таки відбулася, і шкода, що це був не чемпіонський матч. «Скіф» у підсумку переміг з рахунком 5:4. На полі окрім снігу було й усе інше – інтрига, красиві голи та емоції. Капітан «червоно-чорних» в післяматчевому інтерв’ю критикував суддівство, сказавши мені, що зазвичай він цього не робить. Пане Миколо, ну мене-то ви не обманюйте, бо я пам’ятаю і не таку критику.
Що ж до самої гри, то, на мою думку, нічия була би більш справедливим підсумком, але чемпіон – він на те й чемпіон, щоби виривати отакі от ігри на характері. Іван Плешаков на останній хвилині вирвав перемогу для своєї команди. Сам гравець оформив хет-трик і став найкориснішим за підсумками поєдинку.
Також інтригою була боротьба за звання найкращого снайпера сезону, і тут я мушу перепросити в Medium Tactics, ми записали дубль Нікіті Соколівському, завдяки чому він обійшов Євгенія Овчаренка. Але ні, я передивився вдома голи, і перший гол забив Богдан Кривий, а отже кращим бомбардиром ліги стає саме нападник Medium Tactics, який на один результативний постріл обійшов свого конкурента. Самі ж «тактики» без особливого спротиву поступилися «Антипу» 1:7. Гра між «Укроргсинтезом» і Gogi не відбулася через неявку останніх на матч.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Іван Плешаков («Скіф»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Владислав Нагребецький (ФК «Антип»)
Вийшов грати в такий сніг без шапки, я йому дав свою фартову, тож воротар не пропустив жодного голу, поки був у воротах. Далі на поле вийшов Євген Чайка, і без чарівної шапки пропустив, але то таке.

Автор: Ігор Колодій