Новини турніру

(093)431-94-92
BEERLAND живе пиво Pokrov_Bozhyi Nadiya GC BARBERSHOP



Таблиця

і о
1«Меридіан»821
2Beerland816
3ФК «Антип»811
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Півень Назарій 4 10 2.5
2 Свінціцький Віктор 4 7 1.75
3 Пасєка Валерій 3 6 2
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кузьмак 3 5 1.67
2 Бондаренко 4 5 1.25
3 Волошин 2 3 1.5
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2023-01-17 17:03:36

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Захід. Суперліга. 3 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Знову вирішує остання хвилина!
 
Другий тур поспіль Західна ліга дарує нам драматичні фінали матчів. Будемо вважати, що карма віддячила Team Kyiv, який в попередньому турі поступився на останній хвилині, бо тепер він сам під завісу матчу зумів вирвати перемогу. При цьому «столичним» ще й характер довелося проявити протягом зустрічі, тому що «Если Шо» дуже вдало почав, на початку першого тайму двічі вразивши ворота суперника, але от далі Team Kyiv почав тиснути і свого добився. Майже одночасно з сиреною перемогу своїй команді приніс Олександр Лукашук.
Innovecs Lions і «Гармата» залишаються єдиними колективами, які поки що не набрали жодного залікового балу. Зрозуміло, що «леви» у грі проти «ДПС» мало на що могли розраховувати і сенсації не сталося. Щоправда, перший тайм завершився внічию, на гол Павла Нагорного Innovecs Lions відповіли влучним пострілом Олександра Лехціера. А от уже по перерві на полі була тільки одна команда, тож «податківці» перемогли з рахунком 6:1 і продовжили очолювати турнірну таблицю.
Одним з переслідувачів «ДПС» залишається FC Dark Horse. Команда пропустила першою, за «Гармату» голом відмітився Олег Кошіль. Але далі, так само, як і лідер ліги, швидко поновила паритет і вийшла вперед. Гра вийшла дуже емоційною, було багато порушень, нервів. Однак усе це не завадило «темній конячці» відсвяткувати перемогу з рахунком 6:3. Окремо хотілося би відмітити Владислава Гиренка, який забив аж чотири м’ячі, зробивши вагомий внесок у позитивний результат свого клубу.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Євген Чайка («ДПС»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Владислав Гиренко (FC Dark Horse)

Автор: Ігор Колодій