2026-06-24 21:42:40
ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5x5. Суперліга («X-парк»). 1 тур
ОГЛЯД ТУРУ. Весна непомітно стала літом Мабуть колись таке було, але особисто я так одразу і не пригадаю, коли між сезонами в нас не було паузи. Можливо, це пов’язано з тим, що «дев’ятка» вже сильно з весною затягнула, коли на дворі вже було літо. І не встигли команди розібрати втрачені нагоди або ж відсвяткувати успіхи, як їм одразу треба вже з головою пірнати у вир пристрастей нового турніру. Поетично якось сильно вийшло. Відкривали програму першого туру Суперліги SNS і Evo. У першій грі нового сезону особливої боротьби нам побачити не вдалося. Ще в першому таймі долю протистояння майже вирішив Олександр Яланський, який оформив хет-трик. По перерві «червоно-чорні» вже не так активно реалізовували свої моменти, але один гол все одно забили. Остаточно підсумував перемогу Evo Максим Ходак, 4:0. SNS же не зміг забити навіть гол престижу. Якось останнім часом кудись зник запал «жовто-синіх», хоча в це не дуже віриться, бо класна ж команда! Але результати колективу серйозно погіршилася, хоча це тільки початок, тож усе ще можна надолужити. З Ліги Gold у Суперлігу влітку піднялося «Динамо» (Вишгород). Екзаменував новачка ФК «Антип», який з відривом у п’ять очок виграв минулий регулярний сезон, а от у плей-офф уже поступився по пенальті. Хоча слово «екзаменував» тут напевно недоречне, адже у складі «біло-синіх» чимало гравців, які вже неодноразово виступали в головному дивізіоні, але менше з тим. На початку зустрічі суперники обмінялися забитими м’ячами. Долю протистояння вирішив хет-трик Дмитра Сулими. Спочатку гравець ФК «Антип» вперше за матч вивів свою команду вперед, а після того, як «динамівці» знову зрівняли, Сулима на початку другого тайму ще двічі уразив ворота суперника, 4:2. «Динамо» не здавалося та змогло зусиллями Ісмаїла Асадова досить швидко скоротити відставання до мінімуму, але так само швидко Денис Білановський повернув перевагу у два м’ячі «Антипу». Зрештою, попри велику кількість моментів, зустріч так і завершилася перемогою «Антипа» з рахунком 5:3. У тексті про заключний тур весняного сезону я бажав Builders futsal виправити свої результати в сезоні літньому, але команді ніколи було навіть до тями прийти, що називається. Ще й у суперниках одразу опинився міцний DragonTalisman, який явно почав забувати, якими є на смак золоті медалі та твердо націлений згадати це відчуття, тож «будівельникам» було непросто. «Дракони» досить активно почали, і вже на другій хвилині Микита Боєв вивів свою команду вперед. Потім у середині тайму Ігор Малюк подвоїв перевагу, а ближче до перерви суперники обмінялися забитими м’ячами. Втім, останнє слово у стартовій двадцятихвилинці залишилося за Builders futsal team, це Ілля Сак забив гол в роздягальню, скоротивши відставання до мінімуму. У другій половині гри «будівельники» вже не забивали, хоч і мали чимало моментів, а от суперник зусиллями Івана Висоцького та Дениса Ніколаєва довів зустріч до власної перемоги з рахунком 5:2. ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Сулима (ФК «Антип») ГОЛКІПЕР ТУРУ. Денис Ніколаєв (DragonTalisman) Автор: Ігор Колодій

обери місто






збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




