Новини турніру

(093)431-94-92
BEERLAND живе пиво Nadiya Pokrov_Bozhyi GC BARBERSHOP



Таблиця

і о
1Beerland820
2«Київ НКС»819
3FC Unity817
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Таймаров Андрій 8 19 2.375
2 Кричевський Костянти 7 14 2
3 Дячук Микола 5 12 2.4
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Щирба 6 17 2.83
2 Таймаров 8 10 1.25
3 Кравець 8 6 0.75
дивитись

Дискваліфікація

1 Узун Костянтин
1 Бондаренко Євгеній
1 Савицький Олексій
дивитись




2022-10-03 18:39:31

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Суперліга (Східна конференція). 2 тур

ОГЛЯД ТУРУ. «Дарницьке УП» на день народження капітана подарунок міг і не донести

До середини першого тайму FC Radun мав комфортну перевагу в матчі АФК «Крайна», ведучи в рахунку 2:0. Однак втримати лідерство не вдалося, два влучних постріли Владислава Ткаченка, наприкінці першого та на початку другого тайму, дозволили супернику повернутися у гру. Попереду ще було багато ігрового часу, але жодна з команд так і не спромоглася забити переможний м’яч. Як це не дивно, але FC Radun і АФК «Крайна» ніяк не можуть визначити сильнішого – ось уже втретє поспіль за три останні місяці вони грають внічию. І щоразу з рахунком 2:2!

Коли команди грають 0:0, то шукай героя серед воротарів. Роман Халімовський, голкіпер Energym Team, потягнув усі удари, що їх завдавали гравці «Сталь ТМК» у надії вирвати перемогу. «Сталевари» володіли ініціативою, моменти створювали, але пробити воротаря їм так і не вдалося. Сам суперник грав суто від оборони і також мав кілька нагод для взяття воріт, але реалізувати їх «енергійним» теж не вдалося.
FC Voskresenka в матчі з «Дарницьким УП» просто забув вийти на футбольне поле, наслідком чого стала солідна перевага «поліції» 4:0. Наприкінці першої половини один гол вдалося відіграти, а вже по перерві дії «Воскресенки» змінилися кардинально. Хлопці вийшли битися за кожний м’яч, грали натхненно, з характером, і ледь не створили неймовірний камбек. Що ж до «Дарницького УП», то тут ситуація була діаметрально протилежною. Після першого тайму гравці явно розслабилися, а потім коли півень клюнув у відоме місце, доводилося вмикатися знову, що не завжди і не кожному вдається. Врешті-решт «Дарницьке УП» здобув перемогу з рахунком 5:4, привітавши таким чином капітана своєї команди Дмитра Даниленка. Ну а наш турнір також приєднується до привітань!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Роман Халімовський (Energym Team)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Грама («Дарницьке УП»)

Автор: Ігор Колодій