Новини турніру

(093)431-94-92
BEERLAND живе пиво Pokrov_Bozhyi Nadiya GC BARBERSHOP



Таблиця

і о
1«Меридіан»925
2«Покров Божий»924
3UKI921
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Лещенко Дмитро 9 18 2
2 Мельник Сергій 7 12 1.714
3 Кузьмак Віталій 6 11 1.833
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Воронков 8 8 1
2 Зуй 7 7 1
3 Лещенко 9 7 0.78
дивитись

Дискваліфікація

1 Руденко Роман
дивитись




2022-06-21 12:34:18

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північна конференція. Відбір. Група А

ОГЛЯД ТУРУ. Початок шляху

У відбірковій групі «А» змагалося всього лише три колективи, один з яких явно не міг боротися за Суперлігу. «Дніпро» поступився в обох своїх матчах, зумівши провести всього лише один гол, у ворота «Атлетіко» забив Віталій Скорина. То була тільки друга хвилина, і можливо гравцям здалося, що справа піде, але надалі хлопці тільки пропускали. Моменти в команди були, але дуже класну гру демонстрував голкіпер «Атлетіка». «Смугасті» святкували підсумкову перемогу з рахунком 4:1.
Граючи проти «Антипу», «дніпряни» продемонстрували непоганий футбол, але все одно поступилися 0:2. Путівку до Суперліги між собою розігрували ФК «Антип» і «Атлетіко». Гра вийшла непростою, але тут на користь «Антипу» зіграв досвід, команда другий матч поспіль зазвитяжила з однаковим рахунком 2:0, забивали Андрій Рога та Дмитро Лабунець.
«Атлетіко» після цієї поразки відповідно рушає до ліги Gold. Критикувати при цьому «Дніпро» ми не маємо жодного права, тому що у нинішні часи важко знайти можливість тренуватися, тим більше що більшість гравців – це співробітники поліції, тероборонівці, тож вони роблять набагато важливішу справу, а результати неодмінно прийдуть вже в Лізі Silver, де, гадаємо, команді вдасться скласти конкуренцію своїм суперникам. Так само і про решту команд не можна сказати, що в формі, але розкачаються.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Рога (ФК «Антип»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Євгеній Коваленко (ФК «Атлетіко»)

Автор: Ігор Колодій