Новини турніру

(093)431-94-92
BEERLAND живе пиво Pokrov_Bozhyi GC BARBERSHOP Nadiya



Таблиця

і о
1ФК «Поліція Києва»412
2Alliance (Схід)46
3Noosphere Galaxy 40
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Пасічник Владислав 2 4 2
2 Гребенюк Іван 1 2 2
2 Мельник Олександр 1 2 2
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Шулипа 1 2 2
1 Антоненко 1 2 2
2 Гребенюк 1 1 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Бейер Ерік
дивитись




2023-12-11 16:46:44

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Футзал. Ліга Gold. 2 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Другий тур для багатьох став геть не таким, як перший

Відкривав другий тур матч між AFC White City та FC Praimed. Білогородці не мали достатнього збору, що безумовно вплинуло на кінцевий результат. Ну а FC Praimed грав натхненно, щоби привітати перемогою свого гравця Олега Сергуту, який в цей день святкував день народження. І хлопцям це вдалося, вони перемогли з рахунком 4:0. Неабиякий внесок у загальний успіх зробив і сам іменник, який відзначився дублем.
«Київ НКС» розбив Enamine з рахунком 7:1. Я так і думав, що після поразки в першому турі від «Дякую тобі», Вадим Щирба та компанія вийдуть зарядженими на наступний матч і навряд чи залишать своєму суперникові якісь шанси, зрештою так воно й сталося.
А от сама команда «Дякую тобі» так само, як вона здивувала на старті своєю потужною грою, вболівальникам та перемогою, тепер здивувала зі знаком мінус, поступившись FC Unity 1:4. Але тут більше треба хвалити «Юніті», який грав настільки виважено, чітко, майже безпомилково, що закрадалася думка: а чи це не якихось інших хлопців перевдягли у форму клубу? Насправді ні, всі ті ж самі, але гру команда видала дуже круту. Це був найкращий перформанс від FC Unity, якщо не усього цього року загалом, то за останній час так точно. Суперник також мав чимало моментів, але всі вони розбивалися через надійну гру воротаря опонентів Руслана Клименка, якого й було визнано найкращим гравцем матчу.
Не таким легким, як у першому турі, вийшов поєдинок для Builders Futsal Team. «Будівельники» змогли здолати Renaissanse, але зробили це, як то кажуть, «на тоненького», 2:1. Якось «жовто-чорні» грали без особливого бажання, принаймні так здавалося, деяких гравців не вистачало, та й суперник був непростий.
Penotrade пропустив першим від FC STM Kyiv, але досить швидко команда змогла відновити паритет. Загалом «трейдери» провели непоганий матч і цілком могли розраховувати на успіх, але все-таки суперник діяв гостріше, створив більше моментів, тож у підсумку заслужено переміг. Другу перемогу поспіль для FC STM Kyiv приніс влучний постріл Владислава Копишинського, 2:1.
У заключному поєдинку другого ігрового дня «СОФТКОМ» узяв гору над ФК «Вимпел» з рахунком 3:0. Попри те що «СОФТКОМ» поки йде без поразок, команда все ще шукає свою гру, тож далі має бути ще краще.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Вадим Щирба («Київ НКС»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Руслан Клименко (FC Unity)

Автор: Ігор Колодій