Новини турніру

(093)431-94-92
Nadiya GC BARBERSHOP BEERLAND живе пиво Pokrov_Bozhyi



Таблиця

і о
1«Динамо» (Вишгород)925
2DATA.BET921
3«Скіф» 920
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Курдас Сергій 9 24 2.667
2 Кочетов Сергій 9 20 2.222
3 Дручків Максим 8 18 2.25
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Курдас 9 11 1.22
2 Кричевський 8 9 1.13
2 Дручків 8 9 1.13
дивитись

Дискваліфікація

1 Ільченко Євгеній
дивитись




2021-05-20 13:27:41

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Північна конференція. Перша ліга. 4 тур

МАТЧ ТУРУ. ФК «СМН» 3:3 «Петровичи»
Уже точно можна стверджувати що освоївся у змаганнях ФК «СМН», знайшов себе та свою гру в турнірі «В9ку». Звісно, всі вважали їх андердогами, але ці хлопці у протистоянні з дорослими дядями, що значний досвід виступів мають, не стушувалися. «Петровичи» швидко відкрили рахунок, першим же ударом по воротам, якого завдав Валентин Прокопенко. З точністю передач справи були кращими в «Петровичів», але за контроль м’яча вони не змагалися, намагаючись кожен свій випад завершувати ударом. «Біло-сині» явно переважали в русі, настирності, що призводило до різких контратак, які команда старалася довести до пуття, а позиційні атаки розсипалися. Втративши кілька нагод, «Петровичи» подвоїли перевагу наприкінці тайму, Василь Максимчук показав клас, прийнявши на фланзі м’яч від свого воротаря та прошивши дальнім ударом чужого. На початку другого тайму Вадим Гелевера показав, що він також вміє бити – з лівого флангу зарядив класно в дальній кут воріт. «Петровичи» сприйняли це як випадковість, а дарма. Пішли в атаку, потрапили в полон. Сергій Шувалов, відомий по виступам за «Пегас», завершив свій рейд голом – воротар там був безсилий. Максимчук з Прокопенком, який оформив дубль, змайстрували третій гол у ворота «СМН», однак переможний результат «Петровичи» не втримали. Шувалов вивів на ворота Віталія Русецького, а той увігнав м’яч у ближній кут, ставши героєм для своєї команди, адже цей гол дозволив ФК «СМН» вперше не програти, вибороти перший в історії заліковий бал.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Денис Полосич (FC EXMO)
Враховуючи ККД за сумою двох матчів, можна стверджувати, що саме він був найкориснішим гвинтиком у командному механізмі.
ГОЛКІПЕРИ ТУРУ. Олександр Владіміров (FC EXMO) і Вадим Чумаков (SLC)
Обидва відмінно проявили себе, коли їх команди долали суперників у суботу – FC EXMO переміг S.K.I.L.L. 3:2, а SLC був сильнішим за Goal center (6:3). А в очному протистоянні між ними нічия, і знову обидва зіграли чудово.
ГЕРОЙ ТУРУ. Андрій Рога (Underdog)
Самотужки створив перемогу над «авіаторами»: всі три голи – його заслуга, і в підсумку 3:1.
БОМБАРДИР ТУРУ. Ярослав Подолянко (FC Pegas)
І знову він! Цього разу на рахунку Ярослава Подолянка чотири голи. Разом з удвічі молодшим за себе партнером по команді Устимом Лапаєм знаний голеадор передує в списку бомбардирів поточного чемпіонату.

НЕСПОДІВАНКА/КАМБЕК ТУРУ. ФК «СМН» 3:3 «Петровичи» (з рахунку 1:3)
ХАРАКТЕР ТУРУ. FC EXMO і SLC
За вищезгадані поєдинки проти поєдинки проти S.K.I.L.L. і Goal center відповідно.
ЗАРУБА ТУРУ. FC EXMO 2:2 SLC
Суперникам не вдалося з’ясувати, хто з них сильніший, а гра тримала в напрузі до фінального свистка.

Автор: Віктор Петрушов