Новини турніру

(093)431-94-92
Nadiya Pokrov_Bozhyi GC BARBERSHOP BEERLAND живе пиво



Таблиця

і о
1«Динамо» (Вишгород)925
2DATA.BET921
3«Скіф» 920
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Курдас Сергій 9 24 2.667
2 Кочетов Сергій 9 20 2.222
3 Дручків Максим 8 18 2.25
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Курдас 9 11 1.22
2 Кричевський 8 9 1.13
2 Дручків 8 9 1.13
дивитись

Дискваліфікація

1 Ільченко Євгеній
дивитись




2022-06-08 12:40:32

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5x5. Ліга Silver (паркет). Зима. 7 тур і міні-турнір

ОГЛЯД ТУРУ.  «Фокстрот» поступається «Старту» в міні-турнірі, а святкує чемпіонство!

Насправді склалося так, що жодного матчу сьомого туру не відбулося – не вдалося скласти жодну пару, тож чотири технічні поразки/перемоги розставили команди по місцях у підсумковій таблиці.  
Але були такі команди Ліги Silver, що горіли бажанням пограти, тож вони провели невеличкий міні-турнір, зметикували на трьох, як то кажуть. AFC Start по черзі обіграв AFC Evraztrade і «Фокстрот», і став його переможцем. «Зелено-білі» грали без голкіпера, але Ігор Лагойда встигав усе – і стояти на воротах надійно, і атаки розганяти, ще й голи в порожні ворота забивати.
Оскільки офіційного туру не було, то ми не будемо традиційно визначати голкіпера та гравця туру, але якщо брати до уваги цей міні-турнір, то безумовно Ігор Лагойда увібрав у себе обидві іпостасі.
Що ж до «Фокстроту», то сумувати хлопцям було ніколи, тому що вони отримали з рук організаторів заслужені чемпіонські медалі. Ми вже з рахунку збилися, які це медалі в команди за ліком загалом. Срібло дісталося ЛФК «Максимус», а от третім став AFC Evraztrade. Тут також пам'ять підводить редакцію, але вже в інший бік – це ж коли останнього разу «трейдери» на п’єдестал пошани піднімалися? Останнім часом справи в команди йшли не найкращим чином, тож радіємо за хлопців, що їм вдалося перервати цю чорну смугу.
Що ж до індивідуальних нагород, то тут жодна з команд не забрала більше однієї статуетки. Так найкращим асистентом став Дмитро Чикирис («Пироговая Николай»), найвправнішим бомбардиром виявився Владислав Ткаченко, який забив стільки ж скільки Іван Жук (15 м’ячів), але переміг за рахунок меншої кількості матчів. На все про все Владиславу знадобилося всього лише три гри. Найкращим воротарем сезону визнали чемпіона Михайла Головатюка, а гравцем чемпіонату став Владислав Лясота з AFC Evraztrade.

Автор: Ігор Колодій