Новини турніру

(093)431-94-92
Nadiya BEERLAND живе пиво GC BARBERSHOP Pokrov_Bozhyi



Таблиця

і о
1«Динамо» (Вишгород)925
2DATA.BET921
3«Скіф» 920
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Курдас Сергій 9 24 2.667
2 Кочетов Сергій 9 20 2.222
3 Дручків Максим 8 18 2.25
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Курдас 9 11 1.22
2 Кричевський 8 9 1.13
2 Дручків 8 9 1.13
дивитись

Дискваліфікація

1 Ільченко Євгеній
дивитись




2022-07-12 21:34:12

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Ліга Silver (Північна). 4 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Диспозиція лідерів зберігається, а FC EXMO святкує дебютну перемогу

Якщо на минулому тижні ми писали, що «Нікос» зіграв свою найкращу гру, то в матчі проти «Скіфа» гра була ще кращою. Так само і «Скіф» продемонстрував свої найкращі якості. Обидві команди атакували, моментів небезпечних було безліч, голкіпер «Нікоса» Роман Башаєв крутився, наче білка в колесі, не раз витягуючи просто мертві м’ячі. Завдяки його видатній грі на табло довгий час тримався нічийний рахунок 2:2, і тільки на останній хвилині Олександр Джевага зумів вирвати перемогу для «Скіфа».
Дмитро Сисоєв після матчу навіть сказав, що цей поєдинок вийшов шикарним, центральним серед усіх ігор усіх турнірів міста Києва. Ну за всі не скажемо, а от на «дев’ятці» безумовно щонайменше одна з найкращих, це правда.
«Дніпро» в матчі проти «Київ НКС» зумів на восьмій хвилині вийти вперед, а от далі «столичні» домінували на полі. «Дніпрянам» у другому таймі на вистачило фізики, і вони посипалися, зазнавши підсумкової поразки з рахунком 2:9.
А «ДФС» у непростому матчі переграв «Золоті ворота» 4:2. Останнім було важко, тому що багато гравців команди пропускали матч через необов’язкові вилучення у третьому турі, але хлопці билися до останнього, намагаючись зачепитися за результат. Поступаючись 0:3, вони наблизилися на останніх хвилинах до «податківців» упритул, але одразу ж пропустили вчетверте.
При мінімальних зусиллях свій матч виграла і «Бандерлона» – 5:1. «Авіатору» було дуже важко, грали зранку, суперник мав можливість для ротації, не кажучи вже про те, що колектив Владислава Безкурського просто сильніший сам по собі, тож шансів особливих в «авіаторів» не було в цьому матчі.
Таким чином усі лідери пройшли цей тур без втрат, і в нас досі залишається одразу чотири клуби, що ділять між собою першу сходинку в турнірній таблиці. Нарешті переміг і FC EXMO, здолавши з рахунком 5:3 непоступливий Penotrade. Робота тренера починає приносити свої плоди, хоча Сергій Сгадов після гри сказав, що зіграли вони з партнерами не кращим чином. І при цьому перемогли. Що ж буде, коли команда почне грати так, як прагне? Чемпіонство?

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Вадим Щирба («Київ НКС»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Роман Башаєв («Нікос»)

Автор: Ігор Колодій