Новини турніру

(093)431-94-92
Nadiya BEERLAND живе пиво GC BARBERSHOP Pokrov_Bozhyi



Таблиця

і о
1«Динамо» (Вишгород)925
2DATA.BET921
3«Скіф» 920
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Курдас Сергій 9 24 2.667
2 Кочетов Сергій 9 20 2.222
3 Дручків Максим 8 18 2.25
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Курдас 9 11 1.22
2 Кричевський 8 9 1.13
2 Дручків 8 9 1.13
дивитись

Дискваліфікація

1 Ільченко Євгеній
дивитись




2023-02-28 09:31:39

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Схід. Ліга Silver. 8 тур

ОГЛЯД ТУРУ. «Дніпро» – чемпіон!

Сезон добігає кінця, тож деякі матчі вже не мають турнірного значення, і команди просто грають у власне задоволення. Саме так зробили FC Perun і «Київ Біо Клімат», які влаштували гольову феєрію – 10:6. Окремо варто відмітити гольовий перформанс Владислава Панкратова, який відзначився сьома результативними пострілами й увірвався на друге місце в списку найкращих бомбардирів, а до першого – всього лише один гол. Ну що ж, тепер у «Перуна» буде мотивація зробити свого гравця найкращим бомбардиром сезону.
Небагато інтриги було в матчах останніх команд ліги. Як не стараються ФК «Вимпел» і ФК «Мастер транс», але їм так і не вдається здобути бодай одну перемогу, а сезон вже скоро завершиться. Так «Вимпел» поступився «КБТ» з рахунком 2:6, а «Мастер транс» навіть гол престижу провести не зумів, поступившись ФК «Динаміка Київ» 0:8.
Головним же матчем звітного туру було протистояння між «Дніпром» і FC Crown Kyiv. «Дніпряни» весь сезон були лідерами, але могли втратити чемпіонство на останньому колі, так би мовити, якби поступилися в цій зустрічі. І розпочалося все для «біло-червоних» не дуже. Вони пропустили першими, відзначився Олексій Горєлкін, і змогли поновити паритет акурат перед свистком на перерву. У другому таймі команда зібралася, нічого не дозволила створити супернику, а сама відправила в сітку його воріт чотири м’ячі – 5:1. Особисто від себе вітаю команду з омріяним чемпіонством. Нарешті класна гра вилилася в медалі, та ще й найвищого ґатунку!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Панкратов (FC Perun)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Владислав Рудь («Дніпро»)

Автор: Ігор Колодій