Новини турніру

(093)431-94-92
GC BARBERSHOP Nadiya Pokrov_Bozhyi BEERLAND живе пиво

FC Linkos 3:4 Old School Ukrainian Power 7:9 Medium Tactics МФК «Дякую тобі 2» 4:3 «Скіф» FC Aviator 11:10 «Фора»


Таблиця

і о
1«Скіф» 717
2FC Linkos714
3Medium Tactics 713
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Овчаренко Євгеній 8 21 2.625
2 Гераскевич Вячеслав 9 15 1.667
3 Плешаков Іван 9 14 1.556
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Плугар 9 6 0.67
1 Давиденко 9 6 0.67
2 Юхименко 8 5 0.63
дивитись

Дискваліфікація

1 Кочетов Сергій
дивитись




2024-09-22 18:57:02

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північ. Ліга Gold А. 3 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Лідери одноосібного не виявили

Відкривав програму третього ігрового дня поєдинок між «Бандерлоною» та FC Hunky. Перед матчем можна було віддати невеличку перевагу «біло-синім», тому що їхній суперник до цього моменту ще не набрав у сезоні жодного залікового балу. І розпочала «Бандерлона» дуже потужно (вже навіть це слово писати не хочеться), провівши ледь не ідеальний перший тайм, який завершився на користь колективу Владислава Безкурського, 4:2. Що сталося по перерві, сказати важко, але не будемо применшувати заслугу гравців FC Hunky, які змогли повністю перевернути гру та вирвати нічию 4:4. 
Evo добре підготувався до протистояння зі «Скіфом», тож гра вийшла гарячою, з великою кількістю порушень правил, емоціями та всім іншим. У принципі, поєдинок лідерів повністю виправдав сподівання, які на нього було покладено ще до стартового свистка. «Біло-чорні» двічі вели в рахунку, але при цьому двічі дозволяли супернику поновлювати паритет, могли навіть програти. За пару хвилин до кінця зустрічі Олексій Потапов не реалізував десятиметровий, влучивши в стійку, і матч завершився з рахунком 2:2. Попри втрачене лідерство протягом гри, Evo може занести собі цей матч в актив, хоч і відчувалося, що хлопці розраховували на більше.
Поки без втрат турнірним шляхом йде SNS. Богдан Хора в матчі з FC Miron United вивів свою команду вперед уже на першій хвилині, суперник навіть не встиг зрозуміти, що сталося. А до середини тайму SNS уже мав комфортну перевагу у три м’ячі. Відзначилися все той же Хора та Олександр Онищенко. До честі «об’єднаних», вони не здалися, і ще до перерви зуміли скоротити відставання до мінімуму. Однак наздогнати свого суперника команді так і не вдалося, хоч «синьо-білі» билися до самого кінця та мали шанси на очки. Наприкінці зустрічі опоненти ще раз обмінялися голами, і все завершилося перемогою SNS з рахунком 4:3.
SNS наразі посідає четверту сходинку, але має таку саму кількість набраних очок, як і Medium Tactics, який йде третім. «Тактики» просто мають кращу різницю забитих та пропущених, але при цьому провели на одну гру більше. У звітному турі команда розтрощила FC Getman Kyiv-2 з рахунком 7:1. Падіння останнього продовжується, і це все частіше наводить на думку, що може варто було «козакам» грати в лізі рангом нижче?

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Ігор Хоменець (SNS)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віктор Кракович (Evo)

Автор: Ігор Колодій