(093)431-94-92
Seco Parimatch3 Soccer Укркубок
Parimatch Футбол Alnat Parimatch

ОГЛЯД ТУРУ. Сонячний тур у дощовий день Кращим гравцем поєдинку між Bankers і FC RONA було визнано Сергія Чуднівця, гравця команди, що поступилася з рахунком 4:5. Слухайте, я давно його не

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. Цей тур дає чіткішу картину щодо фаворитів сезону FC Visla Kyiv перший тайм проти AFC Evraztrade провалив повністю. Бракувало концентрації, гравці припускалися помилок у захисті, та й атака також

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. Погане поле, собака-вболівальник і стабільні «Скіф» з Medium Tactics Цуцик Сонік так завзято гавкав, так вболівав за «Укроргсинтез»! Але все марно – його улюблена команда поступилася з рахунком 1:3.

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. «Золоті ворота» дійсно стануть золотими? Я визначився з головним фаворитом сезону – це «Золоті ворота». У звітному турі команда каменя на камені не залишила від міцного «Агросему», перемігши з

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. «Троя» проти арбітра Усі три матчі проводилися у вечірній час, а погода, м’яко кажучи, залишала бажати кращого. Страшенний вітер, дощ, холод – умови кепські. Однак усі поєдинки пройшли за

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. Нічийний день і тріумф «харківських патріотів» FC ProfiTent увійшов у сезон, набравши перший заліковий бал. Хоча команда могла цілком і на перемогу розраховувати. Загалом команда разом із суперником, «Динамікою

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. «Дарницьке УП» на день народження капітана подарунок міг і не донести До середини першого тайму FC Radun мав комфортну перевагу в матчі АФК «Крайна», ведучи в рахунку 2:0. Однак

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. «Тигри» мчать до чемпіонства, але чи візьмуть «Собор»? Якщо ви подивитесь на рахунок матчу між Soborna Team і Generals, побачите 3:0, то можете подумати, що «червоно-чорні» здобули легку та