Календар матчів міста

(093)431-94-92
Parimatch3 Ёлки Футбол Подарункові набори
Parimatch Seco Чиста Вода Soccer
Parimatch Укркубок Подарункові набори

Syndicate 0:1 «Інтергал-Буд» FC China 1:18 FC City Clean Kiev Avis 3:4 ФК «Нова» СК «Святопетрівське» 7:1 FTR Hilti 5:3 Penotrade ALVA 3:7 Clearwater AFC Ambulance 0:1 «Ощадбанк» FC VITSTROY 6:5 BT-Ukraine AFC Evraztrade 2:6 «Фокстрот» ФК «Карбон» 3:1 Air Wolves МФК «Филлер» 5:3 Team Units Ajax Systems 4:6 Soborna Team FC Drive 4:4 AFC Start «Укроргсинтез» 5:3 Neva Autodealer FC Getman Kyiv 5:7 FC Pegas FC Ducks Kyiv 3:1 Generals Beta AutoTrade 1:6 ФК «Юніор» Team Union 1:8 ЛФК «Максимус» «Любі друзі» 2:4 ФК «Антип» AFC White City 3:1 S.K.I.L.L. AFC Gang 0:5 FC EXMO FC Aviator 1:15 Sensum FC Fake Agent UA 0:4 FC Avanhard SC Advocates 3:3 «Віді-трейд» SA Healthgroup 2:0 Gogi Medium Tactics 3:3 «Бандерлона» ФК «Мёд» 3:4 ФК «Атлетіко» «Комфорт Таун» 1:1 ФК «ВіЯр» Mustang Taxi 1:5 AFC Sparta «Київ НКС» 3:2 «Токіо» «Пироговая Николай» 11:4 «Нікос» ФК «Вимпел» 1:6 FC Titan FC Radun 11:1 FC Fozzy «Київ Біо Клімат» 2:2 «Делай Ветер» «Русанівка» 4:2 ФК «Сейм Путивль» Talisman Evo 3:8 AFC Staff+ АФК «Крайна» 2:2 АФК «Хунта» FC EXMO+ 2:2 «Кава Про» mr.fish 1:4 FC Goodfellas ФК «Аквестел» 2:2 «Поліція» TD Slavsant 3:2 Underdog-Binotel FC Prosto House 6:5 «СТ-Прозоро»
 

Таблиця

і о
1Донбассэнерго МФК 1128
2Парма МФК1126
3Универсал1124
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Доманський 8 21 2.63
2 Пасічник 9 21 2.33
3 Робу 9 19 2.11
дивитись

Дискваліфікація

1 Супрунюк Артем
1 Петричук Максим
1 Маруженко Дмитрий
дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
2 тур 22 Січня Суперліга (Футзальна) 10:00 Горай Арена «Інтергал-Буд» VS Medium Tactics
5 тур 22 Січня Прем"єр ліга 10:50 Горай Арена Mustang Taxi VS SA Healthgroup
2 тур 22 Січня Суперліга (Футзальна) 11:40 Горай Арена ФК «Мёд» VS Syndicate
2 тур 22 Січня Gold ліга (Футзальна) 12:30 Горай Арена Hilti VS МФК «Филлер»
2 тур 22 Січня Silver ліга (Футзальна) 13:20 Горай Арена AFC Evraztrade VS «Укроргсинтез»
2 тур 22 Січня Bronze ліга (Футзальна) 14:10 Горай Арена «Ощадбанк» VS AFC White City
2 тур 22 Січня Gold ліга (Футзальна) 15:00 Горай Арена Team Units VS FC Drive
3 тур 22 Січня Прем"єр ліга 16:20 Горай Арена «Ібіс» VS «Віді-трейд»
2 тур 22 Січня Bronze ліга (Футзальна) 17:10 Горай Арена FC Titan VS AFC Ambulance
2 тур 22 Січня Silver ліга (Футзальна) 18:00 Горай Арена Neva Autodealer VS Team Union
2 тур 22 Січня Gold ліга (Футзальна) 18:50 Горай Арена Penotrade VS Generals
2 тур 22 Січня Gold ліга (Футзальна) 19:40 Горай Арена AFC Start VS FC Ducks Kyiv
2 тур 22 Січня Bronze ліга (Футзальна) 20:30 Горай Арена «Токіо» VS S.K.I.L.L.
2 тур 22 Січня Silver ліга (Футзальна) 21:20 Горай Арена ЛФК «Максимус» VS «Пироговая Николай»
6 тур 22 Січня Суперліга (Західна) 10:30 ФЦ Совки FC China VS СК «Святопетрівське»
6 тур 22 Січня Суперліга (Західна) 11:20 ФЦ Совки BT-Ukraine VS ФК «Карбон»
6 тур 22 Січня Суперліга (Західна) 12:10 ФЦ Совки Clearwater VS Ajax Systems
6 тур 22 Січня Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки FC City Clean Kiev VS Soborna Team
6 тур 22 Січня Суперліга (Західна) 13:50 ФЦ Совки FTR VS FC VITSTROY
6 тур 22 Січня Суперліга (Західна) 14:40 ФЦ Совки Air Wolves VS ALVA
6 тур 22 Січня Суперліга (Центральна) 17:00 СК Спартак FC Pegas VS ФК «Антип»
6 тур 22 Січня Суперліга (Центральна) 17:50 СК Спартак FC Getman Kyiv VS Beta AutoTrade
6 тур 22 Січня Суперліга (Центральна) 18:40 СК Спартак FC Avanhard VS «Любі друзі»
6 тур 22 Січня Суперліга (Центральна) 19:30 СК Спартак Sensum VS FC Fake Agent UA
6 тур 22 Січня Суперліга (Центральна) 20:20 СК Спартак ФК «Юніор» VS AFC Gang
6 тур 22 Січня Суперліга (Центральна) 21:10 СК Спартак FC EXMO VS FC Aviator
2 тур 23 Січня Суперліга (Футзальна) 09:00 Горай Арена «Бандерлона» VS Avis
2 тур 23 Січня Суперліга (Футзальна) 09:50 Горай Арена ФК «Атлетіко» VS ФК «Нова»
4 тур 23 Січня Прем"єр ліга 10:40 Горай Арена ФК «ВіЯр» VS AFC Sparta
4 тур 23 Січня Прем"єр ліга 11:30 Горай Арена Gogi VS Walzer
4 тур 23 Січня Прем"єр ліга 12:20 Горай Арена «Віді-трейд» VS Mustang Taxi
4 тур 23 Січня Прем"єр ліга 13:10 Горай Арена SA Healthgroup VS «Ібіс»
4 тур 23 Січня Прем"єр ліга 14:00 Горай Арена SC Advocates VS «Комфорт Таун»
2 тур 23 Січня Bronze ліга (Футзальна) 14:50 Горай Арена «Київ НКС» VS ФК «Вимпел»
2 тур 23 Січня Silver ліга (Футзальна) 15:40 Горай Арена «Фокстрот» VS «Нікос»
3 тур 23 Січня Суперліга (Західна) 11:30 ФЦ Совки FC China VS BT-Ukraine
3 тур 23 Січня Суперліга (Західна) 12:20 ФЦ Совки ALVA VS Ajax Systems
3 тур 23 Січня Суперліга (Західна) 13:10 ФЦ Совки FTR VS FC City Clean Kiev
3 тур 23 Січня Суперліга (Західна) 14:00 ФЦ Совки СК «Святопетрівське» VS Air Wolves
3 тур 23 Січня Суперліга (Західна) 14:50 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS Soborna Team
3 тур 23 Січня Суперліга (Західна) 15:40 ФЦ Совки FC VITSTROY VS Clearwater
2 тур 23 Січня Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 «СТ-Прозоро» VS «Русанівка»
3 тур 23 Січня Gold ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 «Штурм» Talisman VS FC Radun
3 тур 23 Січня Gold ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 FC Voskresenka VS FC Fozzy
3 тур 23 Січня Gold ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS «КБТ»
3 тур 23 Січня Silver ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Vamos VS FC Cardmates
2 тур 23 Січня Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 Underdog-Binotel VS ФК «Аквестел»
4 тур 23 Січня Суперліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 ФК «Сейм Путивль» Talisman VS FC Prosto House
3 тур 23 Січня Silver ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 «Делай Ветер» VS «Центробуд»
3 тур 23 Січня Bronze ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC Goodfellas VS KFC Leon
3 тур 23 Січня Silver ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 ФК «Привоз» VS Ikarus
3 тур 23 Січня Bronze ліга (Східна) 22:10 ФЦ Берковщина 2 ФК «Талан» VS FC EXMO+
3 тур 23 Січня Bronze ліга (Східна) 22:10 ФЦ Берковщина 1 АФК «Хунта» VS mr.fish
3 тур 29 Січня Суперліга (Футзальна) 10:00 Горай Арена Medium Tactics VS ФК «Мёд»
3 тур 29 Січня Суперліга (Футзальна) 10:50 Горай Арена Avis VS «Інтергал-Буд»
3 тур 29 Січня Gold ліга (Футзальна) 11:40 Горай Арена МФК «Филлер» VS Penotrade
3 тур 29 Січня Gold ліга (Футзальна) 12:30 Горай Арена FC Drive VS Hilti
3 тур 29 Січня Gold ліга (Футзальна) 13:20 Горай Арена Generals VS AFC Start
3 тур 29 Січня Silver ліга (Футзальна) 14:10 Горай Арена Team Union VS AFC Evraztrade
3 тур 29 Січня Gold ліга (Футзальна) 15:30 Горай Арена FC Ducks Kyiv VS Team Units
3 тур 29 Січня Silver ліга (Футзальна) 16:20 Горай Арена «Пироговая Николай» VS Neva Autodealer
3 тур 29 Січня Silver ліга (Футзальна) 17:10 Горай Арена «Укроргсинтез» VS «Фокстрот»
3 тур 29 Січня Bronze ліга (Футзальна) 18:00 Горай Арена S.K.I.L.L. VS «Київ НКС»
3 тур 29 Січня Bronze ліга (Футзальна) 18:50 Горай Арена «Ощадбанк» VS FC Titan
7 тур 29 Січня Суперліга (Західна) 10:30 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS FTR
7 тур 29 Січня Суперліга (Західна) 11:20 ФЦ Совки СК «Святопетрівське» VS FC City Clean Kiev
7 тур 29 Січня Суперліга (Західна) 12:10 ФЦ Совки ALVA VS BT-Ukraine
7 тур 29 Січня Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки FC VITSTROY VS FC China
7 тур 29 Січня Суперліга (Західна) 13:50 ФЦ Совки Ajax Systems VS Air Wolves
7 тур 29 Січня Суперліга (Центральна) 17:00 СК Спартак FC Aviator VS ФК «Юніор»
7 тур 29 Січня Суперліга (Центральна) 17:50 СК Спартак AFC Gang VS FC Getman Kyiv
7 тур 29 Січня Суперліга (Центральна) 18:40 СК Спартак ФК «Антип» VS FC Avanhard
7 тур 29 Січня Суперліга (Центральна) 19:30 СК Спартак Beta AutoTrade VS FC Pegas
7 тур 29 Січня Суперліга (Центральна) 20:20 СК Спартак FC Fake Agent UA VS FC EXMO
7 тур 29 Січня Суперліга (Центральна) 21:10 СК Спартак «Любі друзі» VS Sensum
3 тур 30 Січня Суперліга (Футзальна) 09:00 Горай Арена ФК «Нова» VS «Бандерлона»
3 тур 30 Січня Суперліга (Футзальна) 09:50 Горай Арена Syndicate VS ФК «Атлетіко»
5 тур 30 Січня Прем"єр ліга 10:40 Горай Арена AFC Sparta VS «Віді-трейд»
5 тур 30 Січня Прем"єр ліга 11:30 Горай Арена «Ібіс» VS SC Advocates
5 тур 30 Січня Прем"єр ліга 12:20 Горай Арена «Комфорт Таун» VS Gogi
5 тур 30 Січня Прем"єр ліга 13:10 Горай Арена Walzer VS ФК «ВіЯр»
3 тур 30 Січня Bronze ліга (Футзальна) 14:00 Горай Арена AFC Ambulance VS «Токіо»
3 тур 30 Січня Silver ліга (Футзальна) 14:50 Горай Арена «Нікос» VS ЛФК «Максимус»
3 тур 30 Січня Bronze ліга (Футзальна) 15:40 Горай Арена AFC White City VS ФК «Вимпел»
3 тур 30 Січня Bronze ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS АФК «Крайна»
4 тур 30 Січня Суперліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 «Поліція» VS «СТ-Прозоро»
2 тур 30 Січня Bronze ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 KFC Leon VS ФК «Талан»
4 тур 30 Січня Суперліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 Underdog-Binotel VS «Русанівка»
4 тур 30 Січня Gold ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS FC Voskresenka
4 тур 30 Січня Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Аквестел» VS TD Slavsant
4 тур 30 Січня Silver ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 Ikarus VS «Делай Ветер»
4 тур 30 Січня Gold ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS FC ProfiTent
4 тур 30 Січня Silver ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 «Київ Біо Клімат» VS «Центробуд»
4 тур 30 Січня Gold ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 «Штурм» Talisman VS Evo
2 тур 30 Січня Silver ліга (Східна) 22:10 ФЦ Берковщина 2 Ikarus VS FC Vamos
4 тур 30 Січня Silver ліга (Східна) 22:10 ФЦ Берковщина 1 FC Cardmates VS ФК «Привоз»
4 тур 05 Лютого Суперліга (Футзальна) 10:00 Горай Арена ФК «Мёд» VS Avis
4 тур 05 Лютого Суперліга (Футзальна) 10:50 Горай Арена «Інтергал-Буд» VS ФК «Нова»
4 тур 05 Лютого Суперліга (Футзальна) 11:40 Горай Арена Syndicate VS Medium Tactics
4 тур 05 Лютого Silver ліга (Футзальна) 12:30 Горай Арена AFC Evraztrade VS «Пироговая Николай»
4 тур 05 Лютого Gold ліга (Футзальна) 13:20 Горай Арена Team Units VS Generals
4 тур 05 Лютого Gold ліга (Футзальна) 14:10 Горай Арена Penotrade VS AFC Start
4 тур 05 Лютого Silver ліга (Футзальна) 15:30 Горай Арена «Укроргсинтез» VS Team Union
4 тур 05 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 16:20 Горай Арена «Київ НКС» VS AFC White City
4 тур 05 Лютого Gold ліга (Футзальна) 17:10 Горай Арена МФК «Филлер» VS FC Drive
4 тур 05 Лютого Silver ліга (Футзальна) 18:00 Горай Арена «Фокстрот» VS ЛФК «Максимус»
4 тур 05 Лютого Gold ліга (Футзальна) 18:50 Горай Арена Hilti VS FC Ducks Kyiv
4 тур 05 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 19:40 Горай Арена FC Titan VS S.K.I.L.L.
4 тур 05 Лютого Суперліга (Західна) 09:30 ФЦ Совки BT-Ukraine VS СК «Святопетрівське»
8 тур 05 Лютого Суперліга (Західна) 10:20 ФЦ Совки FTR VS ALVA
8 тур 05 Лютого Суперліга (Західна) 11:10 ФЦ Совки BT-Ukraine VS Ajax Systems
8 тур 05 Лютого Суперліга (Західна) 12:00 ФЦ Совки FC China VS ФК «Карбон»
8 тур 05 Лютого Суперліга (Західна) 12:50 ФЦ Совки Air Wolves VS Soborna Team
8 тур 05 Лютого Суперліга (Західна) 13:40 ФЦ Совки FC City Clean Kiev VS Clearwater
4 тур 05 Лютого Суперліга (Західна) 14:30 ФЦ Совки Air Wolves VS FC VITSTROY
8 тур 05 Лютого Суперліга (Центральна) 17:00 СК Спартак FC Pegas VS FC Avanhard
8 тур 05 Лютого Суперліга (Центральна) 17:50 СК Спартак Sensum VS ФК «Антип»
8 тур 05 Лютого Суперліга (Центральна) 18:40 СК Спартак FC EXMO VS «Любі друзі»
8 тур 05 Лютого Суперліга (Центральна) 19:30 СК Спартак ФК «Юніор» VS FC Fake Agent UA
8 тур 05 Лютого Суперліга (Центральна) 20:20 СК Спартак FC Getman Kyiv VS FC Aviator
8 тур 05 Лютого Суперліга (Центральна) 21:10 СК Спартак Beta AutoTrade VS AFC Gang
4 тур 06 Лютого Суперліга (Футзальна) 09:00 Горай Арена ФК «Атлетіко» VS «Бандерлона»
6 тур 06 Лютого Прем"єр ліга 09:50 Горай Арена Gogi VS ФК «ВіЯр»
6 тур 06 Лютого Прем"єр ліга 10:40 Горай Арена «Віді-трейд» VS Walzer
6 тур 06 Лютого Прем"єр ліга 11:30 Горай Арена SA Healthgroup VS AFC Sparta
6 тур 06 Лютого Прем"єр ліга 12:20 Горай Арена SC Advocates VS Mustang Taxi
6 тур 06 Лютого Прем"єр ліга 13:10 Горай Арена «Комфорт Таун» VS «Ібіс»
4 тур 06 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 14:00 Горай Арена ФК «Вимпел» VS AFC Ambulance
4 тур 06 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 14:50 Горай Арена «Токіо» VS «Ощадбанк»
4 тур 06 Лютого Silver ліга (Футзальна) 15:40 Горай Арена Neva Autodealer VS «Нікос»
4 тур 06 Лютого Bronze ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 mr.fish VS «Кава Про»
4 тур 06 Лютого Bronze ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 FC EXMO+ VS АФК «Крайна»
4 тур 06 Лютого Bronze ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 KFC Leon VS АФК «Хунта»
4 тур 06 Лютого Bronze ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Талан» VS FC Goodfellas
5 тур 06 Лютого Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 «Русанівка» VS ФК «Аквестел»
5 тур 06 Лютого Суперліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS Underdog-Binotel
5 тур 06 Лютого Суперліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 TD Slavsant VS «Поліція»
5 тур 06 Лютого Суперліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS ФК «Сейм Путивль» Talisman
5 тур 06 Лютого Gold ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS AFC Staff+
5 тур 06 Лютого Gold ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC ProfiTent VS «Штурм» Talisman
5 тур 06 Лютого Gold ліга (Східна) 22:10 ФЦ Берковщина 2 FC Fozzy VS «КБТ»
5 тур 06 Лютого Gold ліга (Східна) 22:10 ФЦ Берковщина 1 Evo VS FC Radun
5 тур 12 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 10:00 Горай Арена AFC Ambulance VS «Київ НКС»
5 тур 12 Лютого Суперліга (Футзальна) 10:50 Горай Арена ФК «Нова» VS ФК «Мёд»
5 тур 12 Лютого Суперліга (Футзальна) 11:40 Горай Арена Avis VS Syndicate
5 тур 12 Лютого Gold ліга (Футзальна) 12:30 Горай Арена Generals VS Hilti
5 тур 12 Лютого Gold ліга (Футзальна) 13:20 Горай Арена AFC Start VS Team Units
5 тур 12 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 14:10 Горай Арена S.K.I.L.L. VS «Ощадбанк»
5 тур 12 Лютого Silver ліга (Футзальна) 15:30 Горай Арена «Пироговая Николай» VS «Укроргсинтез»
5 тур 12 Лютого Silver ліга (Футзальна) 16:20 Горай Арена Team Union VS «Фокстрот»
5 тур 12 Лютого Gold ліга (Футзальна) 17:10 Горай Арена FC Ducks Kyiv VS МФК «Филлер»
5 тур 12 Лютого Gold ліга (Футзальна) 18:00 Горай Арена FC Drive VS Penotrade
5 тур 12 Лютого Silver ліга (Футзальна) 18:50 Горай Арена ЛФК «Максимус» VS Neva Autodealer
5 тур 12 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 19:40 Горай Арена AFC White City VS FC Titan
9 тур 12 Лютого Суперліга (Західна) 10:30 ФЦ Совки ALVA VS FC China
9 тур 12 Лютого Суперліга (Західна) 11:20 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS СК «Святопетрівське»
9 тур 12 Лютого Суперліга (Західна) 12:10 ФЦ Совки Ajax Systems VS FTR
9 тур 12 Лютого Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки Clearwater VS Air Wolves
9 тур 12 Лютого Суперліга (Західна) 13:50 ФЦ Совки FC VITSTROY VS FC City Clean Kiev
9 тур 12 Лютого Суперліга (Західна) 14:40 ФЦ Совки Soborna Team VS BT-Ukraine
9 тур 12 Лютого Суперліга (Центральна) 17:00 СК Спартак FC Fake Agent UA VS FC Getman Kyiv
9 тур 12 Лютого Суперліга (Центральна) 17:50 СК Спартак FC Aviator VS Beta AutoTrade
9 тур 12 Лютого Суперліга (Центральна) 18:40 СК Спартак AFC Gang VS FC Pegas
9 тур 12 Лютого Суперліга (Центральна) 19:30 СК Спартак FC Avanhard VS Sensum
9 тур 12 Лютого Суперліга (Центральна) 20:20 СК Спартак ФК «Антип» VS FC EXMO
9 тур 12 Лютого Суперліга (Центральна) 21:10 СК Спартак «Любі друзі» VS ФК «Юніор»
5 тур 13 Лютого Суперліга (Футзальна) 09:00 Горай Арена «Бандерлона» VS «Інтергал-Буд»
5 тур 13 Лютого Суперліга (Футзальна) 09:50 Горай Арена Medium Tactics VS ФК «Атлетіко»
7 тур 13 Лютого Прем"єр ліга 10:40 Горай Арена ФК «ВіЯр» VS «Віді-трейд»
7 тур 13 Лютого Прем"єр ліга 11:30 Горай Арена Mustang Taxi VS «Комфорт Таун»
7 тур 13 Лютого Прем"єр ліга 12:20 Горай Арена AFC Sparta VS SC Advocates
7 тур 13 Лютого Прем"єр ліга 13:10 Горай Арена Walzer VS SA Healthgroup
7 тур 13 Лютого Прем"єр ліга 14:00 Горай Арена «Ібіс» VS Gogi
5 тур 13 Лютого Silver ліга (Футзальна) 14:50 Горай Арена «Нікос» VS AFC Evraztrade
5 тур 13 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 15:40 Горай Арена ФК «Вимпел» VS «Токіо»
4 тур 13 Лютого Суперліга (Центральна) 12:20 ФЦ Совки ФК «Антип» VS FC Fake Agent UA
1 тур 13 Лютого Суперліга (Західна) 13:10 ФЦ Совки BT-Ukraine VS FC City Clean Kiev
1 тур 13 Лютого Суперліга (Західна) 14:00 ФЦ Совки FTR VS Air Wolves
1 тур 13 Лютого Суперліга (Західна) 14:50 ФЦ Совки FC VITSTROY VS Ajax Systems
7 тур 13 Лютого Суперліга (Західна) 15:40 ФЦ Совки Soborna Team VS Clearwater
5 тур 13 Лютого Silver ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 «Делай Ветер» VS FC Cardmates
7 тур 13 Лютого Gold ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 FC Fozzy VS «Штурм» Talisman
5 тур 13 Лютого Silver ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 FC Vamos VS «Київ Біо Клімат»
5 тур 13 Лютого Silver ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 «Центробуд» VS Ikarus
5 тур 13 Лютого Bronze ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS KFC Leon
5 тур 13 Лютого Bronze ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 АФК «Хунта» VS ФК «Талан»
5 тур 13 Лютого Bronze ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 1 FC Goodfellas VS FC EXMO+
5 тур 13 Лютого Bronze ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 АФК «Крайна» VS mr.fish
6 тур 13 Лютого Суперліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 Underdog-Binotel VS «СТ-Прозоро»
6 тур 13 Лютого Суперліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 «Поліція» VS ФК «Сейм Путивль» Talisman
6 тур 13 Лютого Суперліга (Східна) 22:10 ФЦ Берковщина 2 TD Slavsant VS «Русанівка»
6 тур 13 Лютого Суперліга (Східна) 22:10 ФЦ Берковщина 1 ФК «Аквестел» VS FC Prosto House
6 тур 19 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 10:00 Горай Арена AFC Ambulance VS AFC White City
6 тур 19 Лютого Silver ліга (Футзальна) 10:50 Горай Арена AFC Evraztrade VS ЛФК «Максимус»
6 тур 19 Лютого Gold ліга (Футзальна) 11:40 Горай Арена Hilti VS AFC Start
6 тур 19 Лютого Gold ліга (Футзальна) 12:30 Горай Арена Penotrade VS Team Units
6 тур 19 Лютого Суперліга (Футзальна) 13:20 Горай Арена Syndicate VS ФК «Нова»
6 тур 19 Лютого Суперліга (Футзальна) 14:10 Горай Арена Medium Tactics VS Avis
6 тур 19 Лютого Gold ліга (Футзальна) 15:30 Горай Арена МФК «Филлер» VS Generals
6 тур 19 Лютого Silver ліга (Футзальна) 16:20 Горай Арена Team Union VS «Пироговая Николай»
6 тур 19 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 17:10 Горай Арена «Київ НКС» VS «Ощадбанк»
6 тур 19 Лютого Silver ліга (Футзальна) 18:00 Горай Арена «Фокстрот» VS Neva Autodealer
6 тур 19 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 18:50 Горай Арена ФК «Вимпел» VS S.K.I.L.L.
6 тур 19 Лютого Gold ліга (Футзальна) 19:40 Горай Арена FC Drive VS FC Ducks Kyiv
10 тур 19 Лютого Суперліга (Західна) 10:30 ФЦ Совки FC China VS Ajax Systems
10 тур 19 Лютого Суперліга (Західна) 11:20 ФЦ Совки СК «Святопетрівське» VS ALVA
10 тур 19 Лютого Суперліга (Західна) 12:10 ФЦ Совки BT-Ukraine VS Clearwater
10 тур 19 Лютого Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки FC City Clean Kiev VS Air Wolves
10 тур 19 Лютого Суперліга (Західна) 13:50 ФЦ Совки FTR VS Soborna Team
10 тур 19 Лютого Суперліга (Західна) 14:40 ФЦ Совки FC VITSTROY VS ФК «Карбон»
10 тур 19 Лютого Суперліга (Центральна) 17:00 СК Спартак FC EXMO VS FC Avanhard
10 тур 19 Лютого Суперліга (Центральна) 17:50 СК Спартак ФК «Юніор» VS ФК «Антип»
10 тур 19 Лютого Суперліга (Центральна) 18:40 СК Спартак FC Getman Kyiv VS «Любі друзі»
10 тур 19 Лютого Суперліга (Центральна) 19:30 СК Спартак Beta AutoTrade VS FC Fake Agent UA
10 тур 19 Лютого Суперліга (Центральна) 20:20 СК Спартак FC Pegas VS Sensum
10 тур 19 Лютого Суперліга (Центральна) 21:10 СК Спартак AFC Gang VS FC Aviator
6 тур 20 Лютого Суперліга (Футзальна) 09:00 Горай Арена ФК «Мёд» VS «Бандерлона»
6 тур 20 Лютого Суперліга (Футзальна) 09:50 Горай Арена ФК «Атлетіко» VS «Інтергал-Буд»
8 тур 20 Лютого Прем"єр ліга 10:40 Горай Арена «Комфорт Таун» VS AFC Sparta
8 тур 20 Лютого Прем"єр ліга 11:30 Горай Арена SA Healthgroup VS ФК «ВіЯр»
8 тур 20 Лютого Прем"єр ліга 12:20 Горай Арена SC Advocates VS Walzer
8 тур 20 Лютого Прем"єр ліга 13:10 Горай Арена Gogi VS «Віді-трейд»
8 тур 20 Лютого Прем"єр ліга 14:00 Горай Арена «Ібіс» VS Mustang Taxi
6 тур 20 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 14:50 Горай Арена «Токіо» VS FC Titan
6 тур 20 Лютого Silver ліга (Футзальна) 15:40 Горай Арена «Укроргсинтез» VS «Нікос»
6 тур 20 Лютого Gold ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 2 AFC Staff+ VS FC Fozzy
6 тур 20 Лютого Gold ліга (Східна) 18:00 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS «КБТ»
6 тур 20 Лютого Gold ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 1 «Штурм» Talisman VS FC Voskresenka
6 тур 20 Лютого Gold ліга (Східна) 18:50 ФЦ Берковщина 2 Evo VS FC ProfiTent
6 тур 20 Лютого Silver ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS «Центробуд»
6 тур 20 Лютого Silver ліга (Східна) 19:40 ФЦ Берковщина 1 «Київ Біо Клімат» VS Ikarus
6 тур 20 Лютого Silver ліга (Східна) 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC Vamos VS ФК «Привоз»
6 тур 20 Лютого Bronze ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 2 KFC Leon VS АФК «Крайна»
6 тур 20 Лютого Bronze ліга (Східна) 21:20 ФЦ Берковщина 1 FC EXMO+ VS mr.fish
6 тур 20 Лютого Bronze ліга (Східна) 22:10 ФЦ Берковщина 1 ФК «Талан» VS «Кава Про»
6 тур 20 Лютого Bronze ліга (Східна) 22:10 ФЦ Берковщина 2 FC Goodfellas VS АФК «Хунта»
7 тур 26 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 10:00 Горай Арена S.K.I.L.L. VS AFC Ambulance
7 тур 26 Лютого Silver ліга (Футзальна) 10:50 Горай Арена Neva Autodealer VS AFC Evraztrade
7 тур 26 Лютого Суперліга (Футзальна) 11:40 Горай Арена ФК «Нова» VS Medium Tactics
7 тур 26 Лютого Суперліга (Футзальна) 12:30 Горай Арена «Інтергал-Буд» VS ФК «Мёд»
7 тур 26 Лютого Gold ліга (Футзальна) 13:20 Горай Арена Team Units VS Hilti
7 тур 26 Лютого Gold ліга (Футзальна) 14:10 Горай Арена AFC Start VS МФК «Филлер»
7 тур 26 Лютого Gold ліга (Футзальна) 15:30 Горай Арена Generals VS FC Drive
7 тур 26 Лютого Gold ліга (Футзальна) 16:20 Горай Арена FC Ducks Kyiv VS Penotrade
7 тур 26 Лютого Silver ліга (Футзальна) 17:10 Горай Арена ЛФК «Максимус» VS «Укроргсинтез»
7 тур 26 Лютого Silver ліга (Футзальна) 18:00 Горай Арена «Пироговая Николай» VS «Фокстрот»
7 тур 26 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 18:50 Горай Арена AFC White City VS «Токіо»
7 тур 26 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 19:40 Горай Арена FC Titan VS «Київ НКС»
11 тур 26 Лютого Суперліга (Західна) 10:30 ФЦ Совки Clearwater VS FTR
11 тур 26 Лютого Суперліга (Західна) 11:20 ФЦ Совки Ajax Systems VS СК «Святопетрівське»
11 тур 26 Лютого Суперліга (Західна) 12:10 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS FC City Clean Kiev
11 тур 26 Лютого Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки ALVA VS FC VITSTROY
11 тур 26 Лютого Суперліга (Західна) 13:50 ФЦ Совки Soborna Team VS FC China
11 тур 26 Лютого Суперліга (Західна) 14:40 ФЦ Совки Air Wolves VS BT-Ukraine
11 тур 26 Лютого Суперліга (Центральна) 17:00 СК Спартак FC Avanhard VS ФК «Юніор»
11 тур 26 Лютого Суперліга (Центральна) 17:50 СК Спартак FC Fake Agent UA VS AFC Gang
11 тур 26 Лютого Суперліга (Центральна) 18:40 СК Спартак «Любі друзі» VS Beta AutoTrade
11 тур 26 Лютого Суперліга (Центральна) 19:30 СК Спартак ФК «Антип» VS FC Getman Kyiv
11 тур 26 Лютого Суперліга (Центральна) 20:20 СК Спартак FC Aviator VS FC Pegas
11 тур 26 Лютого Суперліга (Центральна) 21:10 СК Спартак Sensum VS FC EXMO
7 тур 27 Лютого Суперліга (Футзальна) 09:00 Горай Арена «Бандерлона» VS Syndicate
7 тур 27 Лютого Суперліга (Футзальна) 09:50 Горай Арена Avis VS ФК «Атлетіко»
9 тур 27 Лютого Прем"єр ліга 10:40 Горай Арена Mustang Taxi VS Gogi
9 тур 27 Лютого Прем"єр ліга 11:30 Горай Арена AFC Sparta VS «Ібіс»
9 тур 27 Лютого Прем"єр ліга 12:20 Горай Арена Walzer VS «Комфорт Таун»
9 тур 27 Лютого Прем"єр ліга 13:10 Горай Арена ФК «ВіЯр» VS SC Advocates
9 тур 27 Лютого Прем"єр ліга 14:00 Горай Арена «Віді-трейд» VS SA Healthgroup
7 тур 27 Лютого Silver ліга (Футзальна) 14:40 Горай Арена «Нікос» VS Team Union
7 тур 27 Лютого Bronze ліга (Футзальна) 15:40 Горай Арена «Ощадбанк» VS ФК «Вимпел»